Ankara'daki Falcılar

icimdeki kurt öldü zaman dolsa da nisanin dediklerini beklicem 40 gun dedi ama olan bisey yok! ama sordugum kisinin fikirleri konusuna guvenmek istiyorum nisanin...gelecek konusuna gelince konustugum kisilere hep bilmis bi bende tutmayacak degil olumlu konusmadi cok ama nisan bazen korumak amacli bazi seylere mudehale edebiliyor seni uzecekse seviyor bile demiyor ben artik aglamaktan icim disima cikinca bak bunu bilmemen gerek diye bi sey soyledi ona guveniyorum o soz gercekse dedigi er gec olur olmasa da napalim...ay bu cocuk asik da evlenceksiniz de iki de cocuk da diye vizildamiyo neyse o iste adam asik olsa doner zaten...akil var mantik var niye aramiyo ne olacak da arayacak vs biliyo demek ki...bu arada ozlemcim nedir bu aysenurlatdan aysegullerden cektigimiz bende de var ondan!

icimdeki kurt öldü zaman dolsa da nisanin dediklerini beklicem 40 gun dedi ama olan bisey yok! ama sordugum kisinin fikirleri konusuna guvenmek istiyorum nisanin...gelecek konusuna gelince konustugum kisilere hep bilmis bi bende tutmayacak degil olumlu konusmadi cok ama nisan bazen korumak amacli bazi seylere mudehale edebiliyor seni uzecekse seviyor bile demiyor ben artik aglamaktan icim disima cikinca bak bunu bilmemen gerek diye bi sey soyledi ona guveniyorum o soz gercekse dedigi er gec olur olmasa da napalim...ay bu cocuk asik da evlenceksiniz de iki de cocuk da diye vizildamiyo neyse o iste adam asik olsa doner zaten...akil var mantik var niye aramiyo ne olacak da arayacak vs biliyo demek ki...bu arada ozlemcim nedir bu aysenurlatdan aysegullerden cektigimiz bende de var ondan!

Valla ben de yazcaktim bu ayselerin kokune kibrit suyu diye de cok acik etmiyim diye yazmamistim

Arkadaşlar merhaba. Bir süredir takip edebiyordum forumu. Bugün girebildim. Son dönemlere kısa bir göz attım ve Nisan ın isminin şu aralar revaçta olduğunu anlıyorum. Gitmek istiyorum ama çekincelerim var. Mekan olarak güvenilir mi yani tek gidicem de. Bi de face de medyumnisan yazılınca çıkan kişi mi? Anladığım kadarıyla farklı bir tarzı var. Kişinin ağzında konuşması beni tedirgin ediyor. Onun için çekiniyorum. Sonuçta 100 tl az deil. Bu arada bir süreden beri fal baktırmıyorum. En son rengarenk cafe de Nihal ya da Nihan dı ona baktırdım. Yakın gelecekle ilgili olarak söylediklerini yaşadım. Uzak gelecekle ilgili söylediklerinden birinin de olma olasılığı yüksek görünüyor. Benim için önemli iki konu çıkarmı bilemicem onlarla ilgili henüz bir gelişme yaşamadım. Beni aydınlatırsanız sevinirim :)

Evet nihal mi nihan mi ne bana da cok tanidik geliyo :KK70: genelde karistiriliyo zaten bu isimler cnm yaa.
Neyse. Nisan yakin gelecek uzak muzak soyluyo yani. Herseyi yazdik iste. Buroda bakiyor. Daha neyi ogrenmek istedin ki canm sen?
Ev bile degil zaten orasi, guvenilir yani. Tedirgin degil, mutlu etmesi lazim bence istedigin kisinin bilincaltini anlatmasi. Bayagi bir net olman lazim sorularinda, istersen bir yere yaz ve ozellikle gecmisi degil, su andaki olaylari dusunceleri falan duymak istediginden bahset. Gelecek icin de duruma gore soyler o ustu kapali bir sekilde. Kaderine ve secimlerine mudahale etmemeye ozen gosterir. Cekinmeye hacet yok derim ben

Son düzenleme:
arkadaslar sakin olun ya nisan abla haric diye duzeltiyorum o zaman onun disinda herkes donecek donecek dedi bir tek nisan abla erkek arkadasinin basinin uzerinde aysegul yaziyor dedi ve kizin adi aysegul gordugum ruya da ayni paraleldeydi onu soylemeye calismistim sadece ben artik falda son noktayi koydum...internet falcilarina bosuna para vermeyin son sozumdur canlar...

taynat meryeme baktırmış mıydın, baktırdıysan bu konuyla ilgili ne demişti, o da dönecek diyenlerden miydi, çok merak ettim??

Evet nihal mi nihan mi ne bana da cok tanidik geliyo :KK70: genelde karistiriliyo zaten bu isimler cnm yaa.
Neyse. Nisan yakin gelecek uzak muzak soyluyo yani. Herseyi yazdik iste. Buroda bakiyor. Daha neyi ogrenmek istedin ki canm sen?
Ev bile degil zaten orasi, guvenilir yani. Tedirgin degil, mutlu etmesi lazim bence istedigin kisinin bilincaltini anlatmasi. Bayagi bir net olman lazim sorularinda, istersen bir yere yaz ve ozellikle gecmisi degil, su andaki olaylari dusunceleri falan duymak istediginden bahset. Gelecek icin de duruma gore soyler o ustu kapali bir sekilde. Kaderine ve secimlerine mudahale etmemeye ozen gosterir. Cekinmeye hacet yok derim ben

xlilax çok teşekkürler yanıtın için. Açıkçası beni rahatlattın :) Doğru aslında bilinçaltında ne varsa iyi-kötü duymak gerekir değil mi? o zaman face deki numaradan randevu almaya çalışayım. Gelişmelerle ilgili bilgi veririm ilerleyen dönemlerde.....

meryem inde bildiği şeyler oluyor bende kötü olanı da söylüyo, iyi olanıda ama bi mustafa rezzan hanım kadar iyi değil, bence süheyla hanım son gittiklerimde hep olumlu konuştu, ona sorduğum sorular değil de kendsinin bakıp söylediği şeyler çıkıyor bende

meryemin bazı dediklerini ben de yaşıyorum, ama her zaman olmuyor. gününde mi olması lazım artık bilemiyorum. uzun vadede asıl olayla ilgili ise bana da çok olumlu geliyor, inandırıcı değil gibi.. ama bu iş olmaz bekleme dediği arkadaşlarım da var mesela.. ne düşüneceğimi şaşırdım valla:)

falalem sitesini açamıyorum kapatıldı mı onlar yaw, rezzan ablaya fal göndericektim...

ben nisana baktıralı uzun zaman oluyor da ufak tefek şeyler çıkmış hep. asıl önemli bombalardan ses-seda yok..şöyle söyliim asıl olaylar olursa ona çiçek,çikolata götürürüm :) gerçekte gördüklerini, üzücü şeyleri söylemiyor bence de..varlıklar izin verse bile söylemiyor. ben buna karşıyım. az para değil. 100 lira. kolay kazanılmıyor. ben olsam takır takır söylerim. burada ümit eden, bekleyen birine gördüğünü söylememek müdahale değildir. adam başka aşklara yelken açıp keyif çatıyorsa veya kötü düşünüyorsa elbette söylemeli bence. olur da bir gün yine denersem aklımda zaten, oturur oturmaz, kaderimin yönünden ben sorumluyum,sen değilsin o yüzden rahat ol diyecem. kimsenin lafıyla iş yapan biri olmadım ki falla yapayım.

Merhaba,
Uzun zamandır hiç bir şeye baktırmıyorum,sadece arkadaşlar arasında keyif olsun diye bakılıyor.Ama şu sırala baktırmak istiyorum,forumu okurken mesajınızı gördüm,sizin mail adresinizi bilmediğim için kendi mailimi veremiyorum.rica etsem bana yardımcı olur musunuz?

Çook teşekkür ederim... çok ihtiyacım olan bir zamanda cevap verdiniz...

kizlar cafelerdeki dolandiricilara inanmayin sirf para tuzagi.biri var telefonla t a bakiyor.oyle soru sorup sana cvp vermez bisey anlattmaben konusuca diyo ne varssa biliyo korkudan aglarzin resmen ama hala bakiyor mu kaça bakiyor bilmem isteyenlere msj yazi numarasini veririmçpk unlu biri bolgesinde gokçe hnm.zor durumda olan arkadasari gorunce uzuldum yazmak istedim

Çook teşekkür ederim... çok ihtiyacım olan bir zamanda cevap verdiniz...

fairy cnm cvp yazdim sana.kizlar bana bi akil verir misiniz kafama takildi falci gokçenin bi tanidigi hocaya muska yazdirdim esimle huzurlu olmak için o zamandan beo bir iyi anlatamam muskadan mi acaba hoca çok iyi bir hoca duymustum adini

fairy cnm cvp yazdim sana.kizlar bana bi akil verir misiniz kafama takildi falci gokçenin bi tanidigi hocaya muska yazdirdim esimle huzurlu olmak için o zamandan beo bir iyi anlatamam muskadan mi acaba hoca çok iyi bir hoca duymustum adini

Sevgili Pelin, mesajını aldığım için teşekkür ettim zaten.Ben sana kendi deneyimlerimden örnek vermek isterim.Yıllar önce ben de senin gibi bir hocaya gittim...Eşim eve bağlansın diye...Evet bağlandı ama uzun ömürlü olmadı çünkü arada gidip yenilemek gerekiyormuş...Ben yenilemedim çünkü yapan kişinin izini kaybettim.Yine de sana bir tavsiye naçizane,iyiliğe pek güvenme ve tetikte ol lütfen...

fazla para kazanmak isteyen dolandiricilar yenilemek gerekiyor diye atiyor oyle bisey yok cnm onemli olan iyi bbirine yaptirmak

fazla para kazanmak isteyen dolandiricilar yenilemek gerekiyor diye atiyor oyle bisey yok cnm onemli olan iyi bbirine yaptirmak[/

Haklısın,ama bu anlattığım 15 sene önceydi,evliliğim hocadan sonra 7 sene sürdü...Ama gel bir de bana sor...Aslında esas geçen sene öyle bir falcıya ihtiyacım vardı,aradım taradım bulamadım,çok para kaybettim,bu arada da hala deli gibi sevdiğim erkek akadaşımı kaybettim.Hala pişman olup dönmesi için neler vermezdim.Sen şanslısın, ne güzel,senin adına çok sevindim,dilerim mutluluğun hiç bozulmasın...Elindeki mutluluğun keyfini doya doya çıkar olur mu?Zaman geçiyor :KK70:

X