Ankara'daki Falcılar

vaktın yoksa yazma ayrıca benım okul okuyup okumamama ılk sen laf attın acıp mesajlara bakabılırsın neyse....

durup durup yazma diyemezsiniz herkese ayrıca yanınızdan geçemeyeceğimiz okulda okuduğunu belirtmek mi yüksek seviye götergesi emin ol burada tanıdığım herkes Ankaranın/Türkiyenin en iyi okullarında/bölümlerinde okuyo ezeyim derken yanlış yerden vurmuşsunuz olsun üzülmeyin sanırım herkesi ilkokul mezunu sanıyordunuz hayalleriniz yıkıldı...bundan sonra paylaşımlarınızı okumayacağım bile aklımda kalan yorumları yazmak alıntı yapmak oluyor...mazallah hapse falan düşerim :) size iyi okumalar biz okuyamıyoruz yazık bize

valla mesajlar ortada bulmuşsunuz bırbırınızı agırlayın hadı bakıyım kavga etmeden oynayın tamammı....

valla mesajlar ortada bulmuşsunuz bırbırınızı agırlayın hadı bakıyım kavga etmeden oynayın tamammı....

terbiye sınırlarını hep aştın da şimdi iyice zorluyorsun sınırlarını.şikayet edilecek biri varsa o da sensin...saygıyı da haketmiyorsun önceki saygısızlıklarında hep sustum ama bak sen madem hala okuyorsun daha oyun çağında olan sensin!!!unutma burada herkes iyi okullardan mezun ya da okuyo bırak o hayalleri...bana asla senin tarzında cevaplar hakaretler yazdıramayacaksın mahkemeye verme fantazin de maalesef suya düşecek :) ama şu yazdıkların artık saygısızlığı da aşıyor...ben cevap verip seni pekiştirmeyeceğim...önceki gibi susup senin davranışının sönmesini bekleyeceğim malum deneylerde böyle oluyor...
ayrıca bana falı çıkmadı kimsenin.bunu da her mesajımda yazıyorum yine yazacağım birçok üye(üstüne alınmak istersen alın) yazmıyor beklemedeyim diyor ve öylece kalıyor...bu arada pınarla ilgili yazdığımı üstüne alındığın yanlış anladığın/hiç anlamadığın mesajın üstünde bile durmadın işte genel eğilimin bu işine gelince yazıyorsun işine gelmezse "beklemedesin" hep böyle kal !

Son düzenleme:
kızlar, burdaki herkesi artık aşağı yukarı tanıyoruz, biliyoruz. ben uzun süreli üyeler başta olmak üzere insanların reklam amaçlı yazdığını sanmıyorum. zaten öyle yazanlar 1-2 mesajdan sonra çekip gidiyorlar malum.

bu nedenle, birbirinizi gereksiz yere kırmayın, üzmeyin. herkes gergin, bekleyiş içinde, umutlu-umutsuz..

Merhaba, forumu inceliyorum ben ankaradayım bir türlü düzgün yorum yapan bulamadım tartışmalar hep dolu..burayı nasıl kullanacağımıda bilemiyorum bu mesaj altına yazdım umarım gözükür.. yalnız burada medyum süheyla diye birini okudum bu kadın bahçelide ki kadınsa lütfen ona inanmayın paramı kaptırdım ben... ama benim aptallığımdı tüm mesajlarını saklıyorum hukuksal girişimde bulunacağım.. sakın yönelmeyin.. başta ücretsiz bakar gibi avlıyor sonra aklını okuyor lütfen arkadaşlar inanmayın hipnoz eder gibi bir durumu var. ve bu kadın herkesi böyle yolmuş halada bahçelievlerde kocaman tabelası var 7. caddede nasıl müsade ediliyor anlayamıyorum... sarışın bir kadın aman dikkatttt.. benden 1000 tl de aldı sonra yok hastayım yok bilmem ne...
Bahçelide çok fal bakan var..7. caddede ara sokaktaydı tam bilmiyorum yasemin mi ne birde su diye biri var onlarda berbat ötesi..hatta ikiside aynı cafede çalışıyor. Ben su denen bayanla bakıma girmiştim oturdu ağladı bana eşinin durumlarını anlattı yok bodrumda yaşıyormuş adam çok zorluklar çekmişmiş bune ya olmuştum. sonra başka bir günde orada yasemin mi esmer bir kadın vardı kıvırcık saçlı ona gireyim dedim az kalsın kavga edeceklerdi su hn ın müşterisiymişim ben :) ama kesinlikle yalan..gidenler varsa benimle aynı fikirdedirler zaten.
3. caddede bir kız arkadaşımla gül e gittik onuda biliyorsunuzdur. zebillah gibi adamlar kafede önünde bekliyor bu ne oldum neyse cesaretimi topladım girdim daha önceden aliyle çalışırlardı ali söyledi yerinide. Kadın bir tuhaf Kimin vasıtasıyla geldiniz diye baskı yaptılar..İrite oldum orada 2 kişi daha bekliyordu alabilirsem alırım dedi..ulu orta herkesin içinde tek tek bile bakmadan alıyor bakıma bağıra bağıra herkes duyuyor..Ağzında sakız 3 numara büyük topuklu ayakkabılar ona buna laf atıp bakımın dışına çııkmalar derken daha fazla duramadık biz başka bir gün gelelim dedik ve kaçtık..Sonra orada bir kişi daha varmış 3. cadde de ışık yanıp sönüyor tarot falı diye oraya bakalım dedik. Waffle yedik o sırada çalışan bir amca vardı ona sorduk kim bakıyor diye sahibiymiş kadın. randevuyla çalışıyormuş birkaç kişi bekleyende görünce merak ettik. o gün baktıracaz ya illahi :) neyse kısa kesiyorum kadının kişisel gelişim uzmanı olduğunu kral tv dede programlarını olduğu söyledi çalışan amca. yazılarını felan gösterdi dergideki meraklandık e haliyle bekledik. ben girmeme kararı aldım zira eve dönmem gerekiyordu. Arkadaşım girdi 40 dk felan sürmüş ben ayrıldım yanından sonra telefonla görüştüm oldukça iyi olduğunu yön gösterdiğini isim bilgisi felan verdiği söyledi bakalım birkaç güne kadar bende gideceğim ismi Gülbaşak mış önceden tunalı hilmideymiş falan filan..arkadaşım memnun kalmış kalmasa söylerdi zaten. Kızılay da da birkaç kişi var Nurhan diye ama onunkide tutmuyor..bana bu çocuk kaderin dedi onunla evlilik olacak dedi şimdi kesinlikle görüşmüyoruz onunla çünkü niye mi evli çıktı ee pes dedim yani...
GElişmeler olursa yazacağım aman dolandırılmayın ben yaşadım bunu hipnoz ediyorlar.
Sevgiler
Meltem

Kizlar ben nisandan sasmamaya karar verdim artik gaussmatcigiminda dedigi gibi cafe falcilarina 10+20+30....lar vermek yerine 2 ayda bir nisan yaparsin daha mantikli bana cikan birkac seyi oldu ki daha oncede yazmistim sinavimla ilgiliydi onemliydi kazanacagima kesin gozuyle bakiyordum olmayacak baska sinav var dedi ve onun dedigi gibi de oldu...cikarsa yine yazarim burdan...hepinizi opuyorum...

bu yaptıgınız nısan reklamları ayagınıza dolanınca gorucem ben sızı gauss asıl yazılanı anlamayan okumayan sensın anladınmı baska topktede yazdılar burda ben yazdım ama hala anlayamadın senın derdını oumak zorunda dıılım gıdersın kendıne dert topıgı acarsın orda yandaşlarınla yazısırsın hala aynısın hala da aynısın nato kafa nato mermer bu saatten snrada yazmıycam zaten falcı topıgı dııl dert topıgı mubarek gausmat ve yandasları.......

bu kadar hakaret ediyorsun!!! yazik sana bu kadar saldirganligini neye borclusun acaba ustteki mesajini sikayet edecegim emin ol!!!
ozlem buraya yasadigi olayi yazmasa sadece nisanin bi dedigi cikti deseydi senin icin mukemmel olurdu dimi!
pinar olayini bile anlamayan sensin ben arkadasimdan bahsediyorum sen yine ustune aliniyorsum muhim insan tolin cik onunden gecemedigimiz bolumunde ogretmediler sanirim bu tip seyleri biz cahiliz ya bilemeyiz ! senin gibi su falciya gittim yazip geri cekilen uyeler istiyorsan "gittigimiz falcilar" adli topik acabilirsin kendine orada gittim beklemedeyim yazarsin iste ama kural koy neyin cikip cikmadigini yazmasinlar!senin negatifligin ve aksiligin yetti asil!!
beni binnaz abla topiginde bi arkadas "acina saygim var ama.." diye uyarmisti senin gibi bir uslupla degil!kaldi ki binnaz abla basliginda insanlar emin ol benden fazla yaziyor ozellerini dertlesiyorlar ben ne yazmisim son sayfalarda ozel???dedigim gibi natoyu da mermeri de bolumune ve sana iade ediyorum beklemede kal! mahkemeye degil site yoneticine bildirecegim bu nato mermer olayini...

Merhaba Tolincigim.. Ben nisan. Sakince oku yazdiklarimi.. Zira itiraf ediyorum ahanda.
Yillardir buralari ben idare ediyorum canim, hala anlayamadin mi
Sahsimda yazilan yazilari farkli nickler alarak malak gibi yillardir Sahinus, Eskiyenikader, dermamania, perstar, gaussmat, xlilax, ozlem_06, Farfara ve su an aklima gelmeyen diger nicklerle yonetiyorum. Toplamda 20 bilgisayar ıp si kullandim ki, anlasilmasin. Ama cok uzgunum ki sen anladin reklamlarimi
Butun forum sakinlerini de yandas olarak sectim. Ozel ismi bu, 'yandas' cok karizmatik degil mi sanki akil insan gibim :)

Son düzenleme:
Ben Aslı'dan hiç mi hiç memnun kalmamıştım. Hem kötü konuşup insanın moralini bozuyor hem de söylediği hiç bir şey çıkmadı.

nisan nehir cafede çalışırken 13 tl ye bakıyordu.çok değil 5 yıl fln önce sanırım.sonra 16 yapmıştı.bir de esen adında kız kardeşi wardı o da bakıyordu.esen adı hiç gecmiyor şaşırıyorum.bana bakınca bir kağıdı karalayıp durmuştu.dedikleri çıktı mı bilmiyorum ki.ağzının içinde geweliyordu lafları we o kadar hızlı konuşuyordu ki tek cümle kalmamıştı aklımda.yani şimdi nisan kendini yeniledi mi?tek tek konuşabiliyor mu? bir de 100 tl yapmış ücretini.bu 100 tl karşılığında ne anlatıyor?karşıdakinin fikrini 3-5 cümlede anlatır biter.gelecekle ilgili öngörü de yapmıyorsa ne anlatıyor bu kadar pahalı? inanın sadece meraktan soruyorum.hayretler içindeyim.ben ona werdiğim 16 tl ye acımıştım.jet gibi anlatıp hadi bitti güle güle demiş masadan kalkmıştı.sinir bozucuydu kısacası.bana göre o fal 5 tl etmezdi.çünkü net bir cümle dahi kalmadı aklımda..100 tl alacak kıwama nasıl geldi anlamıyorum

Tartismalara baktim ilk ve son defa sunu soylemek istiyorum kullanilan uslup cok yanlis burdaki herkes olgun insanlar kimsenin kimseye yandas olma ihtiyaci yok herkes ozgur iradesini beyan ediyor bu 1,kimsenin falcilardan cikari yok reklam yapmiyor bu 2...nisana gelince beni etkileyen ve nisandan baskasina gitmeme ndn olan asil olay vefat etmis kuzenimle konusmam oldu ilk gittigimde hicbirsey soylemeden ailenizde yikim yasayan bir hane olmus vefat olmus bu hanede dedi evet kuzenimi kaybettik dedim 34 yasinda miydi dedi evet dedim su an yanimda kuzenin aglamasinlar ben iyiyim cocuklarima ii baksinlar diyor dedi seans bittikten sonra esine msj attim nisan ablanin soylediklerini soyledim esi beni aradi agliyordu ve ben sabahtan beri onun icin agliyorum dedi bana...cikan bazi seyleri oldu ki oblari burda paylastim paylasmaya da drvam edecegim

ozlemcim seninle fazlasiyla uyusmus nisan abla ben dedikleri cikana kadar yorum yapmiyorum sen simdi OZEL HAYATINI anlatmasan dedigi bisey cikti desen kimse bu kadar net anlamazdi! gidenler nisan karisik bakiyo der anlarim dogrudur begenmedim der anlarim da bu kadar insan memnunken nisan da falci mi ne isi var bu topikte deniliyorsa tas da atarim laf da ederim. nisan zaten falci degilim diyor ayrica yalnizca uc harfliyle bes harfliyle bakmiyor.
gidelim mi ne dersin diye ozel mesaj atan kimseye git demedim hatta 100 lira az degil gelecegi yasamadim dedim.
nisanin falina karisik diyenler haklisiniz canlar ozelden msj atin tuyo vereyim o sekilde daha anlasilir bi fal olabilir.
ben de iki kez 100 lira verdim nisana ne reklami yapicam.

Son düzenleme:
nisan ile yaptığım yorumun senin düşüncelerinle ilgisi yok yanlış anlamanı istemem.ben de kendi izlenimimi paylaştım.net olarak merak ettiğim de şuydu aslında.ücreti 13 ten 100 e çıkarınca falı daha mı çok dikkatli özenli bakıyor şeklinde bir merak işte..

yok canim ustune alinma sana cevaben degildi genel bi cevapti haklisindir belki 100 liralik degildir bilemiyorum belki kafam yerinde olsa vermem o parayi artik yorum yapmiyorum yarin da uyeligimi sonlandiriyorum site yonetimine de ozellikle rica edecegim ben mahkemelik ne demisim tek tek tum sayfalari inceleyin diye....herkese iyi yazismalar...benim kimseye tas atmadigimi polemige girmedigimi dogru usluba dogru uslupla cevap verdigimi herkes biliyor...burada cok degerli insanlar tanidim xlilax ervamerve ve comehere ozellikle bu sitenin bana en buyuk kazanci oldu bana... xlilax yandasim degil dostum...comehere canim :) dogru falci bulamasak da baya zaman gecirdik madem rahatsiz olan uyeler var buyursunlar ozgurler bu kadar buyutulmeseydi keske zaten herkesin psikolojisi de morali de hayati da bozuk guzel usluplarla guzel yazismalar sizlere...beeyyzaa cansu ipekbal ozlem perstar seviyorum sizi sekerler...

Siteyi bayadir kullanmiyorum su an girip hepsini tek tek okudum ortada hakli haksiz aramiyorum zira ortada bir sorun oldugunu dusunmuyorum ama insanlarin bos vakti cok var gibi boyle seylerle ugrasildigina gore... boyle sacma birseyden boyle sacma laflar kullanmissiniz ya sasirdim . Belki seviyem yetmez laf soylemeye ama birakin mahkeme olaylarini falan eger oyle bi durum olursa ulkede hic ugrasilcak sorun yokmus gibi sizin fal kavganizi kimse dinlemez bu bir ikincisi bu isleri bilen biri olarak soyluyorum anca davaa acma zamani git gel zamani harcarsiniz gerci burada cocuk gibi tartışıldığı na gore vakitleri bol insanlarin bunlada ugrasirlar . Ben gaussamati gercekte taniyorum yakinim ama onu korumuyorum genel konusyrm tolin arkdsmizi tanimiyorum o nun hakkindada kotu konusamam kimse de konusmamali hepiniz belli yasa gelmissiniz boyle kavga laflarin hic luzumu yok. Iyi aksamlar hepinize.

Her falcının herkesle enerjisi tutacak diye bir durum ssöz konusu değil tabiki de iyi falcıları,kötü falcıları ayırt etmemiz için yapılmış bir forum burası...Ezgi'yi tesadüf eseri buldum ve iyikide bulmuşum zor günlerimde yanımda olan bir insandı..3 kere fal baktırdım..3'de artık gelme dedi ve gidemedim şimdi de kaybettim ve bulamıyorum...(Hep Nisan üzerinden gidiliyor,biraz da Ezgi üzerinden konuşalım mesela benim hayatımın odak noktasını bildi...Kaç kişi eski erkek arkadasıyla mahkemelik olurki onu bildi bende mesela vb gibi ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…