Ankara'daki Falcılar

yazdıgım bu yazı ustte alıntıladıgım kısıyeydı !

alıntıladığın süper olmuş...insanlar görür mahkemelik(!) mesajımı...hay Allahım bu mesajı kendine yoracak kadar bir egoya sahipsin demek ben nickini bile ezbere bilmezken üşenmeyip sana taş mı atacağım...herkes zaten gergin ve bu senin bu sayfayı ikinci kez gerişin.ilkinde bişey demedim ama bunlara cevap vermem gerek...baktım eski sayfalara ezgiyi bi sen övmemişsin chokella var benim gördüğüm bi kaç kişi daha var nerden hatırlayım seni??? defter mi tutuyorum??? ama nisanı ne diye övüyolar falcı bile değil derken taş olmuyo ben ezgiyi yerince taş mı oluyo???

ben pınarı asla ve asla ovmedım zaten pınarla alakalı bısey yazıcam sadece ıkı uc gun daha beklemem gerekıyo bu bırrrr ıkıncısı ezgıyı ben ovdum ve onunla alakalı olarak gordugunu soyler gormedıgını soylemez yazdım yukarıda alıntıladıgın mesajında benım yazdıgım aynı seyden ornek vermıssın bırde her lafında ezgı ezgı ezgı dıyıp duruyosun ben ovdugum ıcın yeter ya sana enerjısı tutmadıysa tutmadı napıyım ılle enerjınızı uyuşturıyımmı nısan ıcınse evet falcı dııl bence dusunce okumak ayrı bısey gelecekjle alakalı bılmıyosa napıyım ben o falcıyı ayrıca 100 lıra azmı ya yazık gunah dedeıgım gıbı sahsıma bıdaha yazma ezgıye pınarada bıdaha gıtme!!!

sıze bısey soyledıgımı hatırlamıyorum pardonm kımsınızkı yazabılıyosunuz ve nısana gıtmedıgımı bılebılıyosun?sıze soylemedıgım bıseyey cevap vermezsenız sevınırım....

ezgıyı yerebılırsın ama benım yazdıklarımdamn laf soylemeyerek anladınmı o alıntıladıgım mesajda ılk cumleyı okursan gorurusun ben demıstım ezgı gormedıgını soylemıyo dıye gelmışsın o cumleyı yok boyle yok soyle dıye yazmışsın anlıyomusun aslın da sen ne yaptıgını benden daha ıyı bılıyosun ama ıste saf ayagı boyle bısey olsa gerek.....

yok ben size laf anlatamayacağım galiba bende ya da benim cümlelerimde problem var! ben pınarı övdünüz mü dedim arkadaşım diyorum pınarı diyorum çok seviyo her hafta gidiyo ben de gittim ya iyi değil dedim yine de kız beni mahkemeye vermedi diyorum... ya önce bi okuyun sonra cevap verin ben ne biliyim sizin pınara gidip gitmediğinizi??? ayrıca kime gideceğimin iznini sizden alacak değilim!!!100 lira az değil yazık diye dikkat edrseniz ben her mesajımda belirtiyorum...yeter artık ya ne bu benimle alıp veremediğiniz??? sizli konuştum çünkü artık burada tanıştığım değer verdiğim insanlarla mukayese edemiyorum sizi!!!siz geleceği " beklemede kalın " o mesajımdan beri şahsıma bi cephe oluşturdnuz!!!

Allah askina nisana gittin mi bi soyle ordan burdan duyuyor yaziyor. Neyse tatlis senin uzerine gelmeyelim sinirlerin bozulmus.
Bu arada ezginin dedigi seyler bende olmadi. Ozel hayatimi yazmak istemiyorum ama.. Nisan hanimin da dedikleri oluyor su anda, olmazsa ileride onu da yazarim.
Pinar da duygu dusunce bilemiyor, ama bazen olacaklari iyi tespit ediyor. Ozellikle ozel bir konu var, onu gorebiliyor. O da duygusal boyutta degil....

Son düzenleme:
Dogru bildigimi soylerim, hakli buldugumu savunurum, ben bir forum uyesiyim nickim de yaziyo canim. Taniyamasan da bu kadarini bilmen yeterli.

ben ezgi hakkında ne dendiğini net hatırıyorum merak etmeyin ne alıntısı aklımda kalan bir cümleyi yazdım??? kimin ya da kimlerin dediğini hatırlamıyorum sizin ezgiye gittiğinizi bile bilmiyorumya da hatırlamıyorum burası sizin olmadığına göre kimseye yazacağı mesajlar hakkında talimat veremezsiniz!!! kim nereye isterse gitsin bana ne? bana özel mesaj atanlara zaten diyorum 100 tl az değil şu şartla gidin yoksa değmez diye...benim mesajımdan kendinize anlamlar çıkaracak kadar neyi önemsiyorsunuz acaba???ben gittiğim falcıları yazıyorum ne özel hayatı uyarınız(!)dan sonra haddime(!) mi yazmak...çıkanı çıkmayanı yazmayı da sizden izinle mi yazacaktım aa aa pardon ya

ya nerden bılıyosun dıyorum sana nısanan gıdıp gıtmedıgımı nerden bılıyosun evden hergun takıpmı edıyosun benı allah askına eskı yazdıklarını da hatırlıyorum senın herkesı muzaffer karakasa yonlendırıp duruyodun taaa bursadakı falcılar konusunda bıle muzaffer karakasla alakalı mesajın var noldu reklamlar yetersız geldı galıba benım sınırlerımın nasıl oldugunu sen bılemezsın yada muzaffercıgıne sorarmısın ya lutfen benım sınırlerıme bı el atıversın canımcım

sahsına olusturdugum ozel bı ılgım falan yok sadece yazdıklarınıza dıkkkat edın benden alıntı yapmayın yeter!!

Ben biliyorum reelde de taniyorum seni. Gitmedigin insanlari karaliyosun, kalkip burda benim belirttigim bir memnuniyete laf soyluyorsun. O forumda gaussmat bu dedigimi duzeltti benim istegimle. Beni tanimayan ve yasadiklarimi bilmeyen sensin esas. Son yazdiklarimla Muzaffer Karakas hakkindaki dusuncelerimi 10 kere belirttim. Ne reklami? biri yardim istemis, o zamanki dusuncemi yazdim. Universite okuyorsun ama yazik algilama degerlendirme ve etik anlayisin sifir. İnsanlara nasil camur atacagini bilemiyorsun.. Herkes neyin ne oldugunu goruyor.

hı hı evet su cıktı bu cıktı dıye yazıyosunuz sureklı dımı cok haklısınız gercekten...

wwwuuuuwww benı reelde tanıyosun oylemı gercekten cok etkılendım burda kımse zaten kımsenın ne yasadıgını bılmıyo ben bılıyorum demedım forumun amacı ıyı falcıları yada cıkan falları yazmak ama forumu ıyıce amacından sapıttınız unıversıte okuyorum hemde senın onunden gecemeyecegın bı bolum okuyorum sımdı varya zorla yazdıgım mesajı buldurup alıntılayıp ıspat ettırceksınız bana neyın ne oldugunu bılmeden arkadas yanlılıgı yapıyosunuz ıkınızınde daha bı kez bıle ya su kısı sunları sunları bıldı bu kısının falı cıkmadı dıye yazdıgınızı gormedım hep dert tasa nısan sunu soyledı bu bunu yaptı ya bı kerede sunun falı cıktı su soyle oldu dıye yazın ya ama bu bekledıgımn seylerde sızın ıcın anormal seyler neyse bı daha benım algılama degerlendırme yetenegıme camur atmazsan sevınırım bılıp bılmedende arkadas yancılıgı yapma bana gercekten kucuk dusuyosunuz....

Tolincim aradim soyledim yarin carpilcaksin ay bu basitlik karsisinda tutamiyorum kendimi yaa
Canim artik yazdiklarina cevap vermiycem, pesinen uyarayim. Ben her dedigimin de arkasindayim. Daha ciddi islerle ugrasmam gerek. İnsallah, insanlar hakkinda uyarim olur, onerim sikayetim falan.. Sen etkilenip de fayda saglamazsin. Gerci dogru algilayabilecegini de sanmiyorum ya, neyse

Ama ben ev kadiniyim. İki de cocugum var neden insanlari eziyosun tolin ablaaaaaaa

Ama ben ev kadiniyim. İki de cocugum var neden insanlari eziyosun tolin ablaaaaaaa

hı hı evet aynen oyle.....su ıkıncı yazdıgın mesajdan ınsanlar senın nasıl bırı oldugunu cıkardılar ıste dahasına gerek yok....

Derim yine derim. Benim hangi nitelikte hangi universite okudugumu bilmeden konusursan oyle cevap alirsin. Dunyada 50. Sirada canim. Artik kisisel saldiriya dogru boyut degistirdi konusma sirf senin su hazimsizligindan dolayi. Vaktim yok su an hic inan yazdiklarina cevap verecek.

vaktın yoksa yazma ayrıca benım okul okuyup okumamama ılk sen laf attın acıp mesajlara bakabılırsın neyse....

Okuyorsun ama okuyup degerlendirmen ve etik anlayisin yok dedim su anda da ispatladigin uzere. Sen ise kalkip benim okudugum yere sen adim dahi atamazsin dedin. Mesajini da aciklattin ya bana....

Okuyorsun ama okuyup degerlendirmen ve etik anlayisin yok dedim su anda da ispatladigin uzere. Sen ise kalkip benim okudugum yere sen adim dahi atamazsin dedin. Mesajini da aciklattin ya bana....

tabı cok nazıksın gercekten tesekkurler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…