Ankara'daki Falcılar

o baska biridir gokçe hnmla ilgilu hiç yorum yazan yok.giden konusan insanlar zaten ikinciye gidiyor iyi bir kadin.

evet mesaj atamıyormuşum ben :) isteyenler bana mail adreslerini yazabilir ordan atarım numarasını. hem evde hem de telefonla bakıyor. ben iki türlü de baktırmıştım ikisi de aynı derecede iyi.

selam, acaba şule hanımın numarasını kodlayarak yazabilir misin? mail adresimi buradan veremiyorum özel msj hakkım da yok..

bir ara bahsi geçmişti sanırım ama tam hatırlayamadım, bahçelideki kadriyeye baktıran var mı eskiden laklakta çalışıyormuş şu an çiğ köftecide bakıyor.. ben geçen başka bir falcıda sıra beklerken sohbet ettiğim biri tavsiye etti gittim hemen ama beğendim mi beğenmedim mi bilemiyorum, olumsuz şeyler söyledi canımı sıktı açıkçası ama mantıklı da söyledikleri.. nasıldır çıkar mı gelecek, deneyen varsa yazabilir mi??

Bir pınar merakıdır gidiyor ben 3 -4 kere gittim ya insan biraz tutturur ona kalsa babam ölüyordu patronum trafik kazası geçiriyordu vs vs. onu dinlerken cümlelerinin büyüsüne kapılıyor insan yada çok yakın tarihlerde ufacık şeyler tutunca herşeyi bildi sanıyorsunuz ama boş .hatta boş kere boş yani.parama çook acıdım.

alinti yapar misin ozlemcim o zaman gokçe hanimla ilgili simdiye kadar bi kotu kelime soylendiyse ben ne olayim bilmiyorum artik o kadarr iddialiyim kadinla ilgili .kotu biri olsa kendi dolandirilmazdi parasini bile alamadigi oldu.kaçtilar dedikleri de çikinca tekrar gidemedilerde simdi bana gizliden arasak tanirmi diyolar

gökçe hanım nerde ve kaça bakıyor acaba

ok ozlemcim ben sana demistim gokçe hnm degiildir diye çunku fallariina çiktiklarina ben sahit oldum

dayanamadım yine rezzan hanıma baktırdım netteki çünki dedikleri gerçekleşiyor yakın zamanı iyi bildiğii düşünüyorum, yine benim söylemediğim ince ayrıntılı şeyleri bilmiş, tavsiye edebilirim

bana numarasını mesaj atarsanız çok sevinirim özel mesaj hakkınız var sanırım

evet mesaj atamıyormuşum ben :) isteyenler bana mail adreslerini yazabilir ordan atarım numarasını. hem evde hem de telefonla bakıyor. ben iki türlü de baktırmıştım ikisi de aynı derecede iyi.

ben şulenin kaça ve nerede baktığını öğrenebilir miyim bir de telefon nosunu (bazı arkadaşlar burada telefonun üzerindeki harfleri yazmak yoluyla kodladılar) kodlamanı rica ediyorum mümkünse...

ben şulenin kaça ve nerede baktığını öğrenebilir miyim bir de telefon nosunu (bazı arkadaşlar burada telefonun üzerindeki harfleri yazmak yoluyla kodladılar) kodlamanı rica ediyorum mümkünse...

hangi semtte oturuyo bu arada telefon için örnek 0 jkl def gibi jkl 5 i def 3 ifade ediyor ya hani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…