Ankara'daki Falcılar

tolin pınarın ve nisanın yerlerini biliyor musun?

nısana facebook a medyum nısan yazarsanız cıkıyo zaten orda ıletısım bılgılerı var ordan ulasabılırsınız pınarın bende nosu yok yanlız yerı ıse ykm nın bı arka sokagında yanlız nısanı tavsıye etmem gelecekle alakalı dııl sımdıyle alakalı ve karsıdakı kısının dusencelerıyle ılgılı konusuyomus ve 100 lıra yanı hem cok pahalı hemde bence onun yaptıgı falcılık dııl adı da nıye hala burda donuyo anlamıs dıılım

ya biz bi arkadaşımla o kadar çok kişiye gittik ki böle değişik birine ve gerçekten paramızın boşa gitmeyeceği birine gitmek istiyoruz o yüzden sordum.

ya biz bi arkadaşımla o kadar çok kişiye gittik ki böle değişik birine ve gerçekten paramızın boşa gitmeyeceği birine gitmek istiyoruz o yüzden sordum.

hımm anladım bende o yuzden yazdım zaten yanı nısanı eleyın bence pınara ben gıttım ama sımdılık tavsıye etmıyorum cunku dedıklerınıden ufak tefek seyler yasadım gene de nısanmı pınarmı dıye sorarsan pınar derım ben.sızın bıldıgınız burda yazılmayan falcı varmı ankarada soyle ıyı bırısı

ya walla biz burda yazılan bütün falcılara gittik nerdeyse hatta yazmayanlara da gittik ama mükemmel diyebileceğim ne yazık ki kimse yok. sadece kibele'deki sibel geçmişi ve günü acaip iyi biliyor ama geçmişi bilmiyorum bi de ewinde bakan şule diye biri war o baya iyi. dedikleri çıktı. ama bilemiyorum biz böyle daha "varlıkları" olan ve dedikleri tam çıkan birini arıyoruz.

hımm sule hakkında bıraz bılgı alabılırmıyız?nekadar bakar nerde bakar sıze soyledıklerınden neler cıktı?goruyosunuz burda hep aynı ısımler donuyo bızımde yenı bırıne ıhtıyacımız var artık ondan soruyorum

walla mantıcı aysu, kızılaydaki serhat, kaan, kızılay turuncudakilerin hepsi, çeliklerdeki melek ve dilara, kibele deki sibelin dışındaki kadın, kızılaydaki tamara, tarot bakan zeynep, gay deniz we aklıma gelmeyen tonlarca kişi hepsi yalan.

şule en son evinde bakıyordu hatta bir ara ben devamlı ona gidiyordm. hatta buraya öncedende yazmıştım onu. tarot bakıo fiyatını kaç yaptı bilmiorum arayıp sormanız gerekebilir. benim yaşayacağım neredeyse herşeyi bildi 4 ay öncesinden temmuzda hayatına biri gircek dedi girdi, işimi çalışcağım yeri aynen tarif etti. iyidir yani o.

ama biz yinede böyle daha şaşırcağımız fln bişiler arıyoruz. insan doymak bilmio :)

hımm anladım sızın aradıgınız gıbı bırını bızde arıyoruz ama sımdılık malesef yok

Dedikleri cikan bir kisi bile yok, sadece benim tanidigim birisi var o da parayla bakmiyor, ese dosta bakiyor zaten

nisandan ümitlenmiştim aslında. bide bi kız anlatmış gizem in yeri kadın deli falan diye biraz garip bi öykü geldi ama kıtlıktan denenebilir :)

nısana paranıza acımıyosanız ve bırının dusuncelerını ogrenmek ıstıyosanız gıdın gelecekle alakalı hıc bısey soylemıyomus cunku benım bı arkadasım gıttı hıc memnun kalmadı gızemın de soyledıklerı cıkarsa burdan bı arkadas yazıcaktı ama cıkmadı kı yazmadı galıba

ya o kadar deliyse belki bişiler bilir :) tam yerini biliyor musun? ya pınar a ya da ona gitmek lazım.

ya o kadar deliyse belki bişiler bilir :) tam yerini biliyor musun? ya pınar a ya da ona gitmek lazım.

canım gizemi ben de yazdım ya yine yazayım arkadaşım bir gün arayla gitti salladı ya iki gün zıt konuştu resmen deli evet ama yok ya paraya da yazık hem valla bana seninki aşık canım dönecek dedi zaman da verdi yok olmadı

sanırım msj hakkınız yok mail adresimizi göndersek ya da telefonu kodlayarak şule hanımın numarasını verebiirmisiniz arayıp soralım bizde

Arkadaslar merhaba, ben turuncu cafede yildiz hanima fal baktirdim... dedikleri cikiyor mu taniyaniniz,deneyimi olaniniz var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…