Ankara'daki Falcılar

nerede bakıyor canım? adres verir misin

falalem die bi internet sitesinde bakıyor, hep enerji işi olduğunu düşünürüdm kişinin yanında baktırması falan önemli olucağını inanırdım ama rezzan hanımın tahminleri gerçekten tutuyo yakın zamanı iyi biliyo

Merhaba arkadaslar ben 16 yasından berrı tarot falıyla ugrasıyorum baktırmak ıstersenız benımle ırtıbat ıcın 05414061628 yanlız gunde 3 tane bakabılıyorum bılgnıze

ben şulenin kaça ve nerede baktığını öğrenebilir miyim bir de telefon nosunu (bazı arkadaşlar burada telefonun üzerindeki harfleri yazmak yoluyla kodladılar) kodlamanı rica ediyorum mümkünse...

şule hanımın numarasını nerde ve kaça baktığını bana da özelden yazabilir misiniz? teşekkürler arkadaşlar

nebeli cnm yolladim

Arkadaşlar merhaba eski üyelerden olduğum için yazma gereği duyuyorum. Gerekmedikcede yazmıyorum fakat takip ediyorum.

PELİN07 nickli üyeyi aynı tarihlerde hem istanbul hemde izmir sayfasındada görebilirsiniz.

Belliki kendisi reklam yapmayı farklı bir yolla yapmaya çalışıyor. Kötü niyetli insanların içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumdan bile bu kadar faydalanmak isteyecek kadar vicdandan yoksun olmalarına sadece pes diyor ve Allah ıslah etsin diyorum.

Hepimizin sıkıntılarının bitmesi umuduyla.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Buyule ugrasanlar ıcın dogru dıyorsun ben kendımı rehber olarak goruyorum evet bunu menfaat ıcın yapan cok ınsan tanıdım amac yol gostermek uzere olmalı onun o zayıf anından faydalanmak olmamalı .esma hüsnalarla yol gosterıcı oldugum ıcın ve rabbım bana ıyı rehberlık yapmam ıcın onumu actıgı ıcın ona hamd ve semalar gonderıyorum..benım ıcın yazdıysan ben 2 yıldır gırdıyorum sızın gıbı takıpte etmıyorum arkadasm haber verdıgndn dolayı yazdım tskler

arkadasim 2010dan beri uyeyim reklam yapsam o zamandaçn bzr yaparim yazdifum cevaplar he annelerr toppigidir ikki gundur burdayim birkaç arkadasa uzuldum 2 sene once gittigim birini tavsiye ettim hatta numarasibni bile isteyenlere yolladim yazdim fallci bauyanun adi geçmesin diye.bir kere bu topicte adindan bahsettim zaten daha da bahsetmem baskasi ugruna yanlis anlasilmak zoruma girti.madem otyle Etraf dolandirici dolu buyrun benim giibi dolandiiilin.

Buyule ugrasanlar ıcın dogru dıyorsun ben kendımı rehber olarak goruyorum evet bunu menfaat ıcın yapan cok ınsan tanıdım amac yol gostermek uzere olmalı onun o zayıf anından faydalanmak olmamalı .esma hüsnalarla yol gosterıcı oldugum ıcın ve rabbım bana ıyı rehberlık yapmam ıcın onumu actıgı ıcın ona hamd ve semalar gonderıyorum..benım ıcın yazdıysan ben 2 yıldır gırdıyorum sızın gıbı takıpte etmıyorum arkadasm haber verdıgndn dolayı yazdım tskler

hamd sema değil, sena sena!daha Allah'a ne gönderdiğini bilmiyorsun gelmiş ahkam kesiyorsun

teşekkürler
inanın falcı bulmak ankarada çok zor hakikaten bir sürü yere gittim / baktırdım ama maalesef foooos
inş şule beni yanıltır

Sema yazmıs olabılırım cunku yanlıs harfe dokunmusum senle benım aramadakı fark ben hoşgöruluyum sen kucuk bır harften ahkam kesen aptal ıyı uyumasın umarım bugun
aptal senin 7 sülalendir..rahatladın mı? bir de beddua ediyor dersin ki mesih kendisi..defol git bir kelime daha yazarsan ne olaqcağını tahmin edemezsin.yürü git!

Sevgili Gerçek_068l Keçiören Sevim hanım ne kadara ve ne falı bakıyor? Biraz ayrıntı verirseniz çok sevinirim. İnşallah topiği takip ediyorsunuzdur. Size daha öncede yazdım görmediniz sanırım. Çok teşekkürler hoşçakalın.

aptal senin 7 sülalendir..rahatladın mı? bir de beddua ediyor dersin ki mesih kendisi..defol git bir kelime daha yazarsan ne olaqcağını tahmin edemezsin.yürü git!

:))))komıksın sen tatlm beddua dgl o sadece ıstegım umarım dalga gecmenın bedelı odersın cunku sen ıstedın daha yumusak bır dılle yazabılırdgpgn

X