Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar 2 günce Pınar'ın nosunu istemiştim kimse mesaj atmamış.gunesin.kizi@hotmail.com adresine mail olarak gönderebilir misiniz? Lütfen

merhabalar topikte çok yeniyim bi okumaya başladım daha çook sayfa varmış ilerleye ilerleye okudum :) ben ankara'da oturmuyorum ama bi iş için ankara'ya gelicem önümüzdeki hafta 1-2 hafta boyunca oradayım. şule dediğiniz falcı çok mu pahalı? birde yeri nerde benim daha mesaj sayım olmadığı için özelden mesaj gönderemiyorum. birde gittiğim kimseler bana büyü muska demesin ve doğal taş al ( bak bunlar 20 bunlar 30 lira bide zincirlileride var kolye yaparsın) demesin:) çünkü genelde hep öylelerine denk geldim. şuleyi ok merak ettim düğün tarihim nişan söz tarihim falan belli ama hala ailemin bi kesimi tarafından çekincelerim var merak ediyorum bana tarihleri söleyen biri olacak mı diye :) bide yıllar önce ben şimdi 21 yaşındayım bana biri ( evde fal bakan biri falcı ama falcı diil gibi) senin ilk oğlun olcak demişti. o çok aklıma takıldı şimdikide desin öyle ilk oğlum olsun sonra kızım sonra ikiz olsun sonra bidaha kızım olsun neyse çok uzattım ben hepinize selamlar....

kizlar cafelerdeki dolandiricilara inanmayin sirf para tuzagi.biri var telefonla t a bakiyor.oyle soru sorup sana cvp vermez bisey anlattmaben konusuca diyo ne varssa biliyo korkudan aglarzin resmen ama hala bakiyor mu kaça bakiyor bilmem isteyenlere msj yazi numarasini veririmçpk unlu biri bolgesinde gokçe hnm.zor durumda olan arkadasari gorunce uzuldum yazmak istedim

bi ara da antalyada falcı diye bi konu dönmüştü inş o değildir ve reklam değildir ben numarayı isteyebilirim...ama sadece kötü şeyleri mi biliyor ya

Gauss cugum , su bizim parayla bakmayan hanima tekrar rica edicem, onu sen ve giz icin kandirmaya karar verdim Yeter falci falci dolastigin

24 yaşındayım bu yıl başladım fala hep o semrin yüzünden benden başka da kimseye tutturduğu yok kadının tatlım ben şimdi ankarada değilim telefonda bakmaz dimi senin ikna edeceğin hatun

24 yaşındayım bu yıl başladım fala hep o semrin yüzünden benden başka da kimseye tutturduğu yok kadının tatlım ben şimdi ankarada değilim telefonda bakmaz dimi senin ikna edeceğin hatun

Ayy bilemedim, sanmam ama senin icin fincan kapatacak birisi var mi? Tarot falan bilmiyor zaten, hisleri cok kuvvetli , fincandan her seyi okuyor.

bende kızılayda karamel kafede önce leylaya sonra göksuya baktırmıştım leyla ıvır zıvır çok şey söylüyo dediklerinini bi kısmı çıkmadı zaten göksuda genelde nasihat havasında tarot ağırlıklı bakıyo söylediklerini uygulamaya çalışcam bakalım çıkacak mı. ankarada son 2 günüm bi falcı bulup baktırsaydım iyiydi. kimse tam iyi bakıyo diye birisini yazmamış galiba

sanırım msj hakkınız yok mail adresimizi göndersek ya da telefonu kodlayarak şule hanımın numarasını verebiirmisiniz arayıp soralım bizde

evet mesaj atamıyormuşum ben :) isteyenler bana mail adreslerini yazabilir ordan atarım numarasını. hem evde hem de telefonla bakıyor. ben iki türlü de baktırmıştım ikisi de aynı derecede iyi.

meraba iş yerinde olduğum için çok fazla giremiyorum. o yüzden gecikmeli oldu cevap yazmam herkese. bana numarasını isteyen herkes mail adresini söyleyebilir herkese yollarım numarasını.

ya öyle çok taşla falan alakası yok. tarot açıo onun yanında kahve de bakıo bazen. nokta atışları var öyle çok uzatıp boş şeyler söylemiyor.

Fıstıklarım ballarım :))) Nasılsınız? Ne zamandır giremiyordum ben. Fallardan da uzaklaşmıştım da biraz Ya falalem'de birilerine fal baktıran var mı? Tavsiye verebilecekkk?

Fıstıklarım ballarım :))) Nasılsınız? Ne zamandır giremiyordum ben. Fallardan da uzaklaşmıştım da biraz Ya falalem'de birilerine fal baktıran var mı? Tavsiye verebilecekkk?

Rezzan abla garanti

Denemek adina, Duygu Gun, Ester Kira ve Iskenderunlu Suheylayi merak ettim ben, yakin zamanda denenebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…