Ankara'daki Falcılar

Eylul cafe mustafa ehhh iste durumu biliyo ama gelecegi salladi gibi( mustafayada 20 nurcana 30 derken 50 tl havaya anlicanizzz

Nurcan hanim yuvarlak laflarla genel hattiyla biliyo ama tatmin edici diyemicem. Eylul cafe mustafaya geldim bakalim o ne dicek

Mustafamiii ? Ya iste hem bildi hem bilemedi gibi biseyy .... hepsi salliyo be kizlar.. fala verdigim parayla 3 cocuk okuturdum

Mustafa için yazdım :) tamam sohbeti,muhabbeti iyi ama bende nokta atışı bile olmamıştı bende şimdi taynat cafe.meryemi merak ettim

mustafa durumuna göre fal bakıyo 5dk da bakıyo 20 dk kayada
birazcık kendi keyfine göre ama napalım bana dedikleri çıkıyo genel olarak çıkmayanlarda oldu ama

hah beren sağol canım, bana annende büyü var deyip annemi yönlendirmişti hocaya. avanti'deki deniz.
muzaffer hoca da son güveneceğiniz kişi olsun valla. büyü bozarken bana da fal bakmıştı, hayatımdan alakasız şeyler. öyle alakasız ama. hoca falan değil o bence.

mustafa durumuna göre fal bakıyo 5dk da bakıyo 20 dk kayada
birazcık kendi keyfine göre ama napalım bana dedikleri çıkıyo genel olarak çıkmayanlarda oldu ama

Bana bi 10-15 dakika bakti.. nurcandan daha etkiledi bir iki nokta atisi oldu ama yinede iyi sayilirdi. Fal krizi gelince gidilir azicik uzun baksa iyi olcakta.. ben yildizname yada katina falina iyi bakan birini ariyorum

geçmişte nisana baktıranlar dediği çıkmadı diyen var mı ya aslında en dobrası nisan aman bu oğlan aşık vs demiyo birebir onun düşünceleri eminim ama gelecek sacma ya da bana öyle geliyor...bide pınarın dediklerini yaşamayan da olmuş ya nisanla gelecek örtüşüyor...artık cafe falcılarının salak benimse onlardan daha salak olduğumu düşünmeye başladım...nisana güvensem de şüphelerim var

Ben umutsuz anlarimda Nurcan'a cok gittim, dedikleri cikmadi.

Bu adamla evleniceksin dedi, adam yuzume bu is kesinlikle olmaz bos yere bekleme dedi.

Bir arkadasima annen hasta ama duzelecek dedi, kadin ameliyat masasindan kalkamadi.

Inanmayin yani, geciniz Nurcan'i.

seninle aynı fikirdeyim...benim de şüphelerim var daha önce gidenler paylaşsın düşüncelerini lütfen...

seninle aynı fikirdeyim...benim de şüphelerim var daha önce gidenler paylaşsın düşüncelerini lütfen...

ya şimdi o kadar para verdik ve garip garip şeyleri bilince (geçmişle ilgili) ve de o kişinin ağzından konuşunca insan inanmak istiyo ama ben açıkça sordum 2. gidişimde :
"nisan abla şimdi oğlan dönmem diyo sen nerden biliyorsun döneceğini bu aşamada dönmez desen daha mutlu olurum" dedim
" içindeki sevgiyi o söylemez biz görürüz" diyor.
işte bu noktada film kopuyor sen şüphe bile etme bu "varlıkların" dedikleri konusunda diyor...

Ya aynen gaussmatcim ben de sordum sevgisi var mi diye bana da ben sevgimi soyleyemem diyor desi nisan abla...ya ne bileyim aklim karisik acikcasi bir de o anki dusunceleri mi yoksa gecmiste kalmis dusuncelerimi bilemiyorum...bir kez daha gidicem sanirim..

ya tatlım bana dedikleri cidden ağzımı açık bıraktı geçmiş düşünceleri olsa daha yoğun olurdu en basit "olduramıyorum" "senin beni sahiplenmen hoşuma gidiyor ama ben aynısını sana yapamıyorum" "olmaz olmaz bu saatten sonra olmaz" "ben erkeğim yaparım seni kıskanıyorum tabi" "seni başkası ile görürsem yıkılırım" bu cümleleri nisan da kurdu bide ayrılırken seni seviyorum hala demiştti nisan daha umursamaz bir portre çizdi seviyorum demedi sevdim dedi mesela demek ki geçmiş...ilk gittiğimde daha olumluydu ama ikincide nisan daha emindi ay tarih vermedi belli başlı ama işte olayın gidişatı pınarla aynı...zaten nisan tutmazsa yazarım kesin...

Canim bende simdi kagitlara baktim 81 gun icinde hersey ortaya cikacak diye yazmiaim bir gelisme olursa bende yazarim

Pinarin dedigiyle ilgili herhangi birsey yok su anda ayni konuyla ilgili bakalim bekleyip gormek en iyisi...

önemli değil canım

Arkadaşlar herkese merhaba bana Pınar'ın ve Nisan'ın numaralarını mesaj atabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşlar sitenin yabancısı sayılırım pınar'ın numarasına ulaşmak istiyorum bilen bir arkadaş varsa bana da atabilir misiniz sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…