Ankara'daki Falcılar

aa nasıl o zuzu değil? ben sordum ben fal bakmıyorum zaten hiç bakmadım onlar fal baktığımı sandılar dedi:S aaaa o değil mi yani şok oldum

bence zuzu ayni zuzu cunku 10 kisiden onu daha once taniyan biri cikar illa ki bu riski alamaz bide o meshur zuzu ingilizce ogretmeniydi bu da oyle benim asil dusuncem zuzuya birebir fal baktiran var mi cidden bekledigimize gittigimize deger mi benim frekans nasilsa hic bi falci tutturamiyo bi kiytirik semrin vardi o da bi bana tutturmustu simdi o da yok

kızlar bence zuzu gerçek ayarlarız 10 kişi derseniz çağıralım 100 tl fazla diyenler pazarlıkta kötüyüm ben pazarlık yaparım derseniz bi mesaj atın face ine :)

benim için önemli bi konuyu, ezginin tarif ettiği gibi çıktı şaşırdım gerçekten 2 kere gittim dedikleri çıkmadı frekansımız uyuşmadı derken ezgi bildi arkadaşlar ama oda kayıplara karışmış, zeyno vardı bi ara hatırlarsınız 17 sinde kötü bişi olucak dedi, tam tersi sevindirici oldu
bunu neshihan ve meryemde bildi sayılır sonucu ama nasıl gelişçeğini ezgi anlatmıştı,

yok artık ezgi bana da bi tarih falan vermişti olmadı hiç biri :) bana bişey tutsa zaten falı bırakıcam bi nisan şok etti o da gelecekle ilgili değil karşımdaki kişinin beynine girdiği için

yok artık ezgi bana da bi tarih falan vermişti olmadı hiç biri :) bana bişey tutsa zaten falı bırakıcam bi nisan şok etti o da gelecekle ilgili değil karşımdaki kişinin beynine girdiği için

ezgi tarih vermedi bunda ama mayıs ortasında mı gittim hatırlamadım, mayısta gitmiştim ama ezgiye, tarih gün verdiği şey çıkmadı zaten

kızlar zuzu ile tekrar görüştüm orijinal zuzu :) yanlış anlaşılma oldu sanırım :) gelecek olanlar buraya yazsın kaç kişiyiz.

Karar veremiyor insan öyle çok alternatif var ki birine çıkaran birine çıkaramıyor... Neyse ben de paylaşayım gittiklerimi arkadaşlar

turuncu kafe Berrin: 2012 ağustosta gitmiştim bi kere söyledikleri tamamen çıktı. (Yalnız şöyle bir durum var bana bu adam çok iyi dmişti geçen ay aynı kişi için ablama onunla olsa çok mutsuz olacakmış hiç iyi değilmiş demiş-ablam pek sevmiyordu onun etkisi olabilir)

turuncu kafe Esma: gittiğimde erkek arkadaşımdan yeni ayrılmıştım ve gitmiş bu adam dedi önce. Falın sonunda tamam geri geliyo bu sana dedi. İki zaman içinde haber alacaksın bundan dedi. 2 gün sonra doğum günümü kutlamak için aradı :)

turuncu kafe Erem: İlkinde Mevcut durumu çok iyi bildi. Daha çok ileri tarihlerde konuştu verdiği yakın tarihler çıkmadı. 2. ve 3. seferinde de bilemedi ama muhabbeti çok iyi sırf konuşmuş olmak için gittim diyebilirim

Evim kafe Neşe: Daha masaya oturur oturmaz '.... kim?' diye sordu. Mevcut durumu çok iyi bildi. Her söylediği tuttu ama benimle ilgili söyledikleri çıkmadı daha 3 hafta içinde demişti 3 ay olucak bekliyorum

Evim kafe Didem: Sabah 10.30 gibi gitmiştim çok tatlı sevimli bir genç kız. Mevcut durumu çok iyi bildi ve söyledikleri çıktı. Hala beklediklerim de var :)

Evim kafe Menekşe: tarot istemedim önce onun üzerine fincana bile bakmadan sana anlatırım dedi. inanılmazdır ki fincana bile bakmadan geçmişi çok ayrıntılı bildi. Verdiği tarih gelmedi daha bekliyorum :)

Evim kafe Sibel: Cmt gittim. Çok genel konuştu. daha çok kahveye bakması için ısrar ettim ama tarotun daha iyi olduğunu söyledi. Genel durumu bildi. Verdiği tarihler daha gelmedi. Çok iddialı konuştu buranın en eskisiyim daha hiç şikayet almadım dedi.

Masal kafe Sibel (yanlış hatırlamıyorsam- sarışın bi bayan): eniştem çok övdü her dediği çıkıyor diye hep yaz tarihleri verdi bakalım:)

Şu 4 ayda ne kadar çok gitmişim. Aslında çoğu şey zaten belli kader var sonuçta ama iyi bi şeyler duyma ihtiyacı işte :))

taynat cafedeki meryeme gidicem bugün o eksik kalmıştı onuda tamamlayım giden varmı aranızda

Ben gittim, bana bir adam hakkinda benimle ciddi dusunecegini soyledi. Bilin bakalim, adamin sevgilisi varmis zonk yani Meryem pozitif ve sevimli bir bayan, ani da biraz biliyor ama bana gelecegi tutturamadi.

Son düzenleme:
berrinin dediklerinin hepsimi çıktı onamı gitsem ya kafam karıştı n ekadara bakıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…