Ankara'daki Falcılar

Hahahahah ne alemsin ya :))) Kadının sesi çok kötü ve telaşlı geliyordu kuzum. Nerdesiniz diye bile soramadım Şansımız yokmuş napalımmmm

Şekerim adam zannımca kalp krizi geçirmiş.....bu durumdaysa zaten İstanbul'a gidemezler diye düşünüyorum, ben de o zamana kadar tatilden gelmiş olurum ve Eskişehirde kraliçeler gibi baktırırım Şu cümleleri kurduğuma gerçekten inanamıyorum, sanki zavallı adamın düştüğü durumdan kara geçiyor gibi. Vallahi Kadriye son, beni bir daha bu topikte göremeyeceksiniz.

cok fenasın miss adam canının derdınde senın etin peşındecık cık cık ınsanlık ölmüş helvasını kavuran olmamış tamam tamam neyse saka bı tarafa cıdan kafeyle alakalı bıseyler yazcaktım ya acaba hangı kafada yasıyolar ben anlamıyorum ıyı falcıları buluyolar sonra nasıl becerıyolarsa kaybedıyolar eger burayı okuyolarsa yaptıgınız coookk yanlışşşş ezgının yerını yurdunu numarasını bılen bı hayır sever bana bıldırırse cok sevınırım gercekten

Ezgi nin face i var mıdır, soyadını bilen var mı Numarasını bulan olursa ben de talibim, umarım ben gelinceye kadar ortaya çıkar

Vallahi kendimden utanıyorum, fal aşkım dur durak bilmiyor iyice tozuttum

Selam ervamerve, pazar günleri açık mı, bilgin var mı?

Ezgi nin face i var mıdır, soyadını bilen var mı Numarasını bulan olursa ben de talibim, umarım ben gelinceye kadar ortaya çıkar

Vallahi kendimden utanıyorum, fal aşkım dur durak bilmiyor iyice tozuttum

inş bılen bırı vardır yanlız ezgıde soyle bı durum var ezgı sadece fıncanda cıkanı soyler sorulan soruyu bılmez mesela eskı sevgılım doncekmı dersın fıncanda yoksa atar kafadan donucek der tutmaz ama fıncandan gorduklerı tutuyo ben hala yasıyorum soyledıklerını o yuzden bence ankaradakı falcıyım dıye gecınenlerden ıyı oldugunu dusunuyorum hele bana bısey soyledı ınş o soyledıgıde cıkar

Üüüff ne şansızım pazar günü Ezgiye gidecektim yok olmuş. Hülya hanıma giden yok mu hala?

ervamerve duy sesimi yarın kesin baktırmam lazım çatlıcam, Hülya yarın açık mıdır, yasemin kaça bakıyo bi de nasıl ulaşıyoruz ona?

Bir önceki mesajlarıma bakıyordum kontrol panelinden, buraya yazdıklarımı görünce aklıma geldi. Ankarada birçok falcı gezdim, baya paralar yatırdım. Ağzımı açık bırakanlar oldu. Buraya tavsiyede bile bulunmuşum. Ama aradan 3 aya yakın bir zaman geçti ve sizlerle paylaşmak istedim. Fala inanmıyorum artık. Keyfi bile baktırmıyorum. Hepsi bana eski sevgilim hakkında ısrarla hikayeler yazdılar, hatta onların yüzünden unutamadım. Umudumu kesemedim. 3 ay önce gözyaşı dökmeye devam ederken hayatıma aniden biri girdi. Aniden kabul ettim onu. Nasıl olduğuna dair hiçbir fikrim yok, "evet" çıkıverdi ağzımdan. Ve şimdi bana güvenmeyi öğreten bu adamın 5 ay önce falcının bana "bırak bundan hayır gelmez, seninki döncek zaten sana" dediği adam olduğunu görünce faldan elimi eteğimi çektim. Gidip de adamları paraya boğup hayatınızı mahvetmeyin arkadaşlar.

ben Ankara da yaşamıyorum fakat gittiğim bir dönemde bir kafede bir hanıma fal baktırmıştım. işte şöyle çıkıyormuş söyledikleri millet hayretten ağlaya ağlaya çıkıyormuş kafeden vs. etkilendim haliyle. bunalımlı bir dönemimdi. eski sevgilimi unutamıyordum ve uzun zamandır tanıdığım biri benle beraber olmak için ısrar edip duruyordu. o kadın bana eski sevgilimin yüzükle geleceğini söyledi ve buna inanan salak ben, yıllardır tanıdığım, sevgisinden emin olduğum adamı elimin tersiyle ittim.

sonuç 1: eski sevgilim geri dönmedi ve o yıl sonunda başkasıyla evlendi.
sonuç 2: beni seven diğer adam da geçen yıl bir başkasıyla evlendi.

bunun üstüne annemin bir arkadaşı benim unuttuğum şu gerçeği hatırlattı:

'' gaybı Allah tan başkası bilemez. sen onun söylediklerine inanarak, olmasını bekleyerek hayatında olacakların da önüne geçiyorsun farkında olmadan. ''

Fal keyif için baktırlır, merakı gidermek için vs. falla yaşanır mı hiç. Kendini çok kaptıranlar elbette baktırmasın.

ervamerve duy sesimi yarın kesin baktırmam lazım çatlıcam, Hülya yarın açık mıdır, yasemin kaça bakıyo bi de nasıl ulaşıyoruz ona?

yasemın 40 a bakıyo ama bı haftadan once randevusu doluymus hulyada 30 abakıyor ıkısını kıyas yapamam ıkısıde ıyı.

kızlaar gittik yasemine hemen yazıyoruum...
ben artık umudu kestim dönecek vaadlerini yemiyorum ama nisan ve yasemin akıl okuyo maşallah o nedenle gittim bu ikisi inşallah sondu.
yasemin mi nisan mı nisan derim birebir akıl okuyo ama yasemin de az değil beğendim...
gelecekle ilgili çok uzun bir profil çizdi 10 yıllık bir gelecek ama ben bu falı unutmak istiyorum bi çoğu olmasını istediğim şeyler çünkü...
durumla ilgili baya bi bildi ama en erken dediği 2 haftalık bir zaman ama yasemin ve nisan cafelere para vermekten iyidir...
bu arada serdeniz denizle ilgili yorum yazmamıştım yazıyım 21 haziranda müthiş sevineceksin demişti cidden dün çok mutlu olacağım bi haber aldım zaten aşkla ilgili değil bu işle ilgili demişti..deniz de dönecek dedi bi kaç gün daha gerçi ama var tutmadı...

dönecek diye bi ümidim kalmadı falcının iyisi falan yok ben bunu anladım atan bazısı tesadüf tutturuyo...bu nedenle yasemin ve nisan farklı kulvarda diğerlerinden ama yine de dökülen paralarımıza yazıkk...

Arkadaslar merheba,ben bu kuluba yeni uye oldum.ve fali cok severim.ben kafelerde fala bakmaya gittim ve hepsi kotu cunku onun disinda nerde bakiyordular bilmiyordum.ama bir iranli kadin var ankarada fala bakiyor o cok guzel soyledi ve bazi konularda ben sasirdim.sizede onerebilirim.sizdende en iyi falci adressini istiyorum.ama ben bu iranli falcidan cok memnun kaldim.gecmisten cok anlatmiyor ama gelecekle ilgili ve simdiyi cok iyi soyluyor.

yasemin 40 bakıyor sanırım ninsan kaça bakıyo artık baktıracağım 3 falcı kaldı baktırıp kapatıcam bu fal işini yaseminin numarasını styx_izim@hotmail.com atabilirmisniz rica etsem

Ben dayanamadım yine evim kafedeki neşe ye gittim. Bu sefer öyle oturur oturmaz bi şey söylemedi. Sanki sallamış gibime geldi. İlk seferde daha iyiydi. Yine bi sürü şey söyledi ama bakalım artık. Ya bu arada hepsi aynı şeyi söylüyo ama daha bi şey görmedim işin tuhafı çok iyi tutturuyorlar bugünki durumu. Hep yaz tarihleri verdiler bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…