Ankara'daki Falcılar

kızlar bi de ben dikmendeki yasemini merak edıyorum nasıl bi de bana numarasını verırmısınz

canım o da nisan gibiymiş karşı tarafın aklını okuyo bi nevi ama 40 tl ve çok meşgul telefonuna hiç cvp vermiyo biz fırça yedik çok aramışız işte o yüzden nisana gittik numarayı atarım sana ulaşırsan bana da randevu al

Nisan nasildi sekerim? Neler dedi merak ettim, ozelden yazar misin bos bir zamaninda

canım sana numarayı attım gelmedi mi

Merhaba cnm,kim bu Hülya? Tam da yeni birini arıyorken iyi oldu:) ama samimisin dimi kadın hakkında dediklerinde? Yani lütfen yanlış anlama ama hani bazen reklam fln oluyor ya,ondan dedim:)
Amaaaa eger yarın giden olursa bana uyar, gidenle giderim çok aşırı falım geldi :)

aksam arıycam senı ıpek boceeeee

Kızlar bugün dayanamayıp fala gittim uygun olsun diye Evim'e gideyim dedim yeni biri gelmiş Sevgi Hanım diye çok yüksek beklentiyle girmedim açıkcası ama beni baya şaşırttı anlık durumla,geçmişle ilgili söylediği şeyler çok iyiydi umarım gelecekle ilgili söyledikler de çıkar :)

kizlar zuzu ile konustum bildiginiz uzere eskisehirde ve herkes onu ariyordu burada biri face ini paylasmisti zuzunun...
gelelim konuya 10 kisi olursak ankaraya gelecek ancak fiyat cok fazla bence isterseniz buradan bana ozel mesaj atin ya da gaussmat06@gmail.com adresine mail atin. 10 kisi belki cikar ama fiyat cidden ucuk zuzuya duzulen methiyeler de malum ama ben gidemesem de siz gitmek isterseniz durum bu.

kızlar bana burdan özelden yazıyorsunuz ama cevap atamıyorum mailime yazın . ayrıca bugun burdan bi arkdsla gittik o etkılenmedı ben etkılendım bunlar enerji işi mesela o arkds ezgiyi çok begenmıs bende ezginin sallama oldugunu dusunuyorum kişiden kişye değişiyor. inşallah begenırsınız tabi ama begenmezsenız de bu uyum işi sonucta mahcup olmak istemem ama deneyin derim yine de. numara isteyenler dediğim gibi mailime yazarlarsa cevap verırım.

bu turuncu kafade önceden çalışan bayana nasıl ulaşabiliriz telefonu var mı sende?
dedikleri çıktı mı aşk hakkında, zaten çoğu falcı diğer şeyleri tutturuyo aşk dışında

özel msj atamadım doluymuş msj kutun

canım be yeni üyeyim hülya hanımın telefonunu ve adresini bana gönderirmisin. gulozy61@gmail.com teşekkurler

Evim kafeye bende bir kere gitmiştim.El değiştirmişmiş kafe o zaman

falcılarını falandea değiştirmişler öyle demişlerdi işletenler.

10 tl ye Gizem diye gözlüklü bir bayandı ona baktırmıştım.

Kişi tarifi yapıyor falan biliyorda sanırım ama bana söylenen hiç bir şeyin çıkmadığı gibi bu da çıkmadı.

Sadece bir tarih verdi eğer o çıkarsa yazaım buraya.

Tavsiye edermisin derseniz vallaaaaaaa ben karışmam siz bilirsiniz :)))))))))))))9

canım benım maılıme ervaa.34@hotmail yasemının numarasını atabılırmısın

Şu uçuk fiyat neymiş ben de ona göre ayarlamaya çalışayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…