Ankara'daki Falcılar

Kuzucuklar Kaan ehlikeyf cafede bakıyor. Konurun sonunda bir yerde. Öyle çok uzun bakmaz, ama benim enerjim tutuyo onla her soylediği dogru oluyo atmasyon bişey olmuyo ve çıkıyor da bazı dedikleri. Ben cok memnun kalıyorum her gidişimde. Yani siz beğenirmisiniz bilmem sonuçta o da kahin değil ama ben seviyorum :44: yalan olmasın totalde 3 defa gttim sanırım hep memnun ayrıldım ve çıktı falı.

Ozgoktu valla ben gidicektim esk. teyzem yüzünden gidemedik kaldı. O da keşke telefonda baksaymış yaa :KK43:( Ben istanbula gitmeyi düşünüyorum önümüzdeki haftalarda var mı orda bildiğiniz iyi bişeyler :KK52:

Kaganla ilgili cok komik bir anim var.
Oturdum kafeye, kahvemi bekliyorum; ictim kapattim falan.. Geldi bu karsima, boyle gozlerini bi acti, garip garip bakiyo, dedi ki: sen Didem (sanirim isim buydu) diye birini taniyo musun?
Hayir dedim. Hmm dedi, yine oyle bakiyo bana, sanki gaipten demisler gibi :KK70: emin misin falan ..
Hayir dedim tanimiyorum.
Sonra dedi ki, bunun bir yakini, kiz, ben kahvemi icerken demis ki, su kiz bizim siniftaki kiza cok benziyo. İste o kizin da adi didemmis, bunlar da beni onun ablasi falan sanmislar. Ay cok gulmustum yaa :KK70: akli sira sok olcaz. Hayir, aciklama bari dimi bunu...

Ben Denizi yazmıstım daha once. Bana dedıklerı cıktı tam dediği zamanlarda çok iyiydi. Nerde oldugunu biliyorum hatta gel bugun beraber gidelim yani :))) Çayyolunda. Bi otobuse atladık mı tamamdır :)

merhaba ben denize gitmeyi çok istiyorum ama kendisine nasıl ulaşabilirim irtibat numarasını verirseniz çok sevinirim

Kuzucuklar Kaan ehlikeyf cafede bakıyor. Konurun sonunda bir yerde. Öyle çok uzun bakmaz, ama benim enerjim tutuyo onla her soylediği dogru oluyo atmasyon bişey olmuyo ve çıkıyor da bazı dedikleri. Ben cok memnun kalıyorum her gidişimde. Yani siz beğenirmisiniz bilmem sonuçta o da kahin değil ama ben seviyorum :44: yalan olmasın totalde 3 defa gttim sanırım hep memnun ayrıldım ve çıktı falı.

Ozgoktu valla ben gidicektim esk. teyzem yüzünden gidemedik kaldı. O da keşke telefonda baksaymış yaa :KK43:( Ben istanbula gitmeyi düşünüyorum önümüzdeki haftalarda var mı orda bildiğiniz iyi bişeyler :KK52:

buarada ben yeni üyeyim size cevap nasıl vereceğimi de bilemiyorum ama siz eski üyesiniz bana denizin tel nosunu bırakırsanız çok sevinirim

buarada ben yeni üyeyim size cevap nasıl vereceğimi de bilemiyorum ama siz eski üyesiniz bana denizin tel nosunu bırakırsanız çok sevinirim

bandanalı olan deniz gay olandan bahsediyorum iki tane varmış ankarada sanırım sizin bildiğiniz denizi arıyorum bende bandanalı sahne de alıyormuş galiba bir yerde

kaan ın calıştığı yerde berrin diye bir falcı wardı.herkes kaanı bırakıp berrine gitmeye başladı.kaan burada sahte bir kimlikle kendi reklamını yaptı berrini yerden yere wurdu.sonra o kişinin kaan olduğu anlaşıldı we üyeliği iptal edildi.günü bilmekte fena değildi ama gelecekle ilgili dedikleri ne bana ne de tanıdığım arkadaşlara çıkmadı.2 yılı gecmiştir.artık çıkmaz değil mi?ayrıca forumda ona itiraz edenleri de tehdit etmişti.ben dede torunuyum hepiniz carpılacaksınız fln demişti.eski üyeler hatırlar bence.2 yıl nceki olay...

Son düzenleme:
kaan ın calıştığı yerde berrin diye bir falcı wardı.herkes kaanı bırakıp berrine gitmeye başladı.kaan burada sahte bir kimlikle kendi reklamını yaptı berrini yerden yere wurdu.sonra o kişinin kaan olduğu anlaşıldı we üyeliği iptal edildi.günü bilmekte fena değildi ama gelecekle ilgili dedikleri ne bana ne de tanıdığım arkadaşlara çıkmadı.2 yılı gecmiştir.artık çıkmaz değil mi?ayrıca forumda ona itiraz edenleri de tehdit etmişti.ben dede torunuyum hepiniz carpılacaksınız fln demişti.eski üyeler hatırlar bence.2 yıl nceki olay...

bana ne geçmişi ne anı ne de geleceği tutturamadı.ben o olayı bilmiyorum anlattığın iyi oldu. falcılığını geçtim nasıl bir insan olduğu ortada fal bakarken de böyle sallıyor işte.bunlara gidip prim vermeye değmez

kızlar kaan fos denedim bugün, tarot konusunda hiç bişey bildiği yok, kartların ne anlama geldiğini bilmesem dediğine inancam gerçekten, kahve sini denemek istiyosanız deneyin 2 dk bakıyo genel konuşuyo ve bitiyo, dedesinden kalan malların peşinde bu aralar, dedi torunuyum falan demiş ya... bence gitmeyin, yani ona göre çok çok daha iyileri var piyasada paranıza yazık,
benim de verdiğim paraya yazık 25 tl verdim kahve + tarota içim acıdı gerçekten...

Aaaaa cok uzuldum yaaaa biz on liralik baktirioduk gercekten de hep.memnun kalmistm ama bu kdr kisi begenmedigine gore demekki bi bana tutmus enerjisi. Ama o forumda yaptiklarini bilmiodum tabi cok ayip yaa peki carpilan var mi :)) neyse artik onu onermeyelim o zmn kimseye bilmiorm ki bende inanin hep iyiydi ya...

Bu arada denizin nosunu isteyen arkadaslar olmus valla cok oldu ben gitmeyeli ona nerdedir simdi bilmiorum numarasi duruyosa vereyim ama bana maillerinizi atin hala ozel mesajim olmayabilir :KK43:((

ankarada yasemin satı devrim figen menekşe neşe berrin birgül eda sibel seminir ve ismini bilmediğim çok kişiye baktırdım ama gülçe cafede bahar vardı onu bir daha bulamadım sarışın dudakları kalın bir bayan bu kadının yerini bilen varsa bana msj atarsa çok sevinirim

Canim devrim icin ne diyorsun ? Yeni baktirdim ben de.. Dedikleri dogru mu bilemedim. Gecmis sayfalarda begenen pek yok, iki kisi begenmemis ve bir kisi de gelecekle ilgili bir dedigi cikti arkadasima demis. Bana isim verdi, bildigi seyler de oldu gerci. Ama emin degilim :/
Devrim icin ne dusunuyorsunuz kizlar ??

Selam kizlar,

Ben en son Nesibe, Ilkay ve Rezzan hanima baktirmistim. Onlar da hayatima birinin girecegini onu sevecegimi vs. vs demislerdi, yakin tarih demislerdi. Gecen sefer baktirdigimda Yildiz da boyle birinden bahsedip mayis ayi demisti ama ne gelen var ne giden.........resmen yapayalnizim.

Hayatimda son 5 yildir kimse yok, zaten oyle gumbur gumbur bir ask yasamisligim da yok. Fena bir duygusal bosluk icindeyim, biri cikip da pozitif bir sey soyleyince inanasim geliyor, olmayinca da eeeeeeeee hani neden olmadi diyorum. Yani mutsuzken bir de hayalkirikligina iyice ugruyorum. Boylece dongu olarak bu is devam ediyor, is eglenceden cikti benim icin, kim ne derse inanir oldum.

Yurtdisinda yasiyorum, gecen yil tasindim. Zaten asksizliktan daha once de yakinirdim ama burda kimsesiz olunca yalnizligi daha fazla hissetmeye basladim. Fena dertliyim yani. Mutlu ciftlere, bebekli ailelere bakamaz duruma geldim.

Sonuc olarak fal isini kesinlikle kapatmaya karar verdim. Kendi dilimizde olmasa da yasadigim yerde terapiye gitmeyi dusunuyorum.............boyle. Fal bence kendi kendine yalanlar uydurup onlara inanmak, kendini kandirmak baska bir sey degil. Guzel bir cift lafa hem kaniyorum, hem de kendi kendimi kandiriyorum...boyle iste.

Bence siz de cok fazla kendinizi kaptirmayin, ciddi ciddi cevap aradiginiz sorulari falcilara sormayin. Basima gelenlerden ders almanizi tavsiye ederim, benim geldigim mutsuzluk noktasina siz de gelmeyin kizlar.

Son düzenleme:
Selam kizlar,

Ben en son Nesibe, Ilkay ve Rezzan hanima baktirmistim. Onlar da hayatima birinin girecegini onu sevecegimi vs. vs demislerdi, yakin tarih demislerdi. Gecen sefer baktirdigimda Yildiz da boyle birinden bahsedip mayis ayi demisti ama ne gelen var ne giden.........resmen yapayalnizim.

Hayatimda son 5 yildir kimse yok, zaten oyle gumbur gumbur bir ask yasamisligim da yok. Fena bir duygusal bosluk icindeyim, biri cikip da pozitif bir sey soyleyince inanasim geliyor, olmayinca da eeeeeeeee hani neden olmadi diyorum. Yani mutsuzken bir de hayalkirikligina iyice ugruyorum. Boylece dongu olarak bu is devam ediyor, is eglenceden cikti benim icin, kim ne derse inanir oldum.

Yurtdisinda yasiyorum, gecen yil tasindim. Zaten asksizliktan daha once de yakinirdim ama burda kimsesiz olunca yalnizligi daha fazla hissetmeye basladim. Fena dertliyim yani. Mutlu ciftlere, bebekli ailelere bakamaz duruma geldim.

Sonuc olarak fal isini kesinlikle kapatmaya karar verdim. Kendi dilimizde olmasa da yasadigim yerde terapiye gitmeyi dusunuyorum.............boyle. Fal bence kendi kendine yalanlar uydurup onlara inanmak, kendini kandirmak baska bir sey degil. Guzel bir cift lafa hem kaniyorum, hem de kendi kendimi kandiriyorum...boyle iste.

Bence siz de cok fazla kendinizi kaptirmayin, ciddi ciddi cevap aradiginiz sorulari falcilara sormayin. Basima gelenlerden ders almanizi tavsiye ederim, benim geldigim mutsuzluk noktasina siz de gelmeyin kizlar.

hepimizin umutsuz, mutsuz olduğumuz noktalar var, zaten onların düzelip düzelmediğini öğrenmek için falcılara gidiyoruz bebeğim, dedikleri çıkan da var çıkmayan da, bunun dediği gibi olucak die kendimizi şartlandırmamız kötü, şartlanınca hayal kırıklığı dizboyu oluyor.
yine de fala inanma falsız da kalma die bi söz vardır, ne zaman bi türk kahvesi içsem hep fincanı kapatırım, bağımlılık belki bi yerde, kötü şeylerde duysak aynı yani...

şekerler benim dualarım kabul oldu uzun zamandan beri beklediğim şeye kavuştum sonunda....o yüzden deneyimlerimi paylaşayım

bi ara zeynep çok popülerdi ben ona baktırmıştım ama hayatında biri var ve dönmez dedi
binnaz abladaki zeynepte hayatında biri olmuş ama aralık ayında pişman olacak dedi
rezzan abla pişman olacak ama eylül ekim gibi demşti
nesibe arayacak adım gibi eminim yakın bi zamanda dedi 2 gün sonra beni aradı:))
izmirde müjganda arayacak ve barışıcaksın
evim kafe menekşede 3 hafta sonra demişti
rengarenk kafe derya yok demişti
bana en mantıklı konuşanlar nesibe ve izmirde baktırdığım müjgan hanım ggibi geldi

şekerler benim dualarım kabul oldu uzun zamandan beri beklediğim şeye kavuştum sonunda....o yüzden deneyimlerimi paylaşayım

bi ara zeynep çok popülerdi ben ona baktırmıştım ama hayatında biri var ve dönmez dedi
binnaz abladaki zeynepte hayatında biri olmuş ama aralık ayında pişman olacak dedi
nesibe arayacak adım gibi eminim yakın bi zamanda dedi 2 gün sonra beni aradı:))
bana en mantıklı konuşanlar nesibe ve izmirde baktırdığım müjgan hanım ggibi geldi

nesibe kim arkadaşım? hangı kafede?falı çıktımı yani?

bir kez daha erkeklerin arayacaksa cok gecmeden arayacagi dogrulandi senin adina cok sevindim tatlim darisi basimiza :) kizlar kizilayda iremi begendim ben gideniniz var mi ?

Dileginin gerçekleşmesi ne kadar zaman aldı ozgoktu?
Ayrıca gozun aydın canım hayırlısı olsun opuyorum

Son düzenleme:
teşekkür ediyorum şekerler ama ben barışmadım yani barışamadım aslında içim acıdı ama yapıcak bişiy yoktu çünkü :KK43: tatlım arayacaksa erken diye bişiy yok bence benimde baya bi zaman oldu 3 ayı geçmiştiki tek bir haber bile yoktu yani o vakti zamanı gelince olur inşallah bana bi ablam dua vermişti eşiyle birlikte okumuşlar 41 gün boyunca okunucak onların daha 21 günde filan dilekleri kabul olmuşki benimde öyle oldu ben gerçekten inanıyorum onun vesilesiyle olduğuna...sizinde ALLAH gönlünüze göre versin şekerler...en çok şu fal hastalığından kurtuldum gibi bu ara ona sevniyorum :)

X