Ankara'daki Falcılar

Bu arada taa 2012 de iki uc kez baktırıp memnun kaldigim ama sonra izini kaybettigim falcimi buradan bir arkadas sayesinde tesadufen buldum. Sagolsun.. adi dilek evlenmis bu gecen zamanda ve yuksel caddesinde bir yer acmislar limon pazarin ustu yani yuksel cad 8/24 de biz 3 arkadas gittik hepimiz memnun kaldik

Sila nerde bakiyo pandoraya gittim ama kimse yoktu tabelayida kaldirmislar sanirim yer degistirmis yeni yerini bilen var mi

Kizlar şevketi bilen var mi? Esiyle birlikte calisiyor. Fali cikar mi?

Allah aşkına bir falcıdan ne bekliyorsunuz ki. Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş:) Hala inanlar varmı ya. Gidin birbirinizin falına bakın aynı şey. Resim atın ben bakıyım sizin falınıza. :) Kahvede ne görüyorsan onu söylüceksin senin kısmetin o:)

Arkadaşlar, Asmalı Konak'ta sarışın genç Hazal adında sarışın bir kız varmış. Baktıran oldu mu? Yorum alabilir miyim?

Arkadaşlar, Asmalı Konak'ta sarışın genç Hazal adında sarışın bir kız varmış. Baktıran oldu mu? Yorum alabilir miyim?
Baktırdım ilk fal tutarlı bişiler bildi ikinci fal da ise ilk ile ilgili dediği uçurum.. Sonuç dedikleri de tarih de çıkmadı kaç ay geçti zaten üstünden

Kızlar ayrancıda başak diye birini duyuyorum bi süredir 1 seneye kadar yakın geleceği söyleyebiliyo dediler numarasını da aldım ama cesaret edip gidemedim evinde bakıyomuş. Bilen duyan ya da giden var mı ona göre gidelim

Meryem Abla AstroBloom'dan ayrılmıs. Simdi nerede bilen var mı? Telefon numarası var mı sizde?

Ben artık gitmiyorum. Meryem abla için söylediğim her şeyi de geri alıyorum. Kendi yerini açmış gittim 2 kere söylediği TEK KELİME doğru değildi. Bana resmen film senaryosu yazdı gönderdi. Eski meryem değil kesinlikle

Bahcelievler de hülya cafe hic yazilmamis bi arkadasimin tavsiyesiyle gittim ben 3 harflilerle degil misirli oldugum icin hocalarim var onlardan haber aliyorum dedi. Bi arkadasima tarih vermis cikti bana da tarih verdi bakalim ne olacak? Daha once giden yok mu okudum hic yorum yazilmamis

Yeri tam nerede, ne kadara bakıyo ve ismi ne. Deneriz bakarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…