Ankara'daki Falcılar

Yener in kendi ofisi var yanilmiyorsam besevler metro duragi yakınlarında facebooktan iletişim bilgilerine ulasabilirsiniz ben iki yil once baktirmistim geçen notlar elime gecti cogu tutmus o zaman kahve 50 tl idi tarot yildizname olursa rakam değişiyor tabii

Face adresi/ nasıl aratmalıyız :) buraya ya da özelden alabilir miyiz?

Sıla tekrar mi hortladi... ilahi
Yok hortlamadı merak etmeyin:)
Ben sadece öneri vermek istedim. Kişileri karıştırabildigini de belirttim. Kendisinin eski sevgilimle ileride yasayabileceğim şeyleri anlattığını sanıyorken onun hayatına bambaşka birinin girdiğini hatta nişanlandığını öğrendim :)
Olayı görüyor ama kişiler karışıyor demek istedigim o:)

Face adresi/ nasıl aratmalıyız :) buraya ya da özelden alabilir miyiz?

Yener'e bende gitmiştim. Bir tarih vermişti, o tarihten sonra adamın adını bile hatırlamayacaksın demişti. Unutacaksın zaten kopacaksınız demişti.Ben şu an o kişiyle birlikteyim ve görüşüyorum. Bana çok tutmadı söyledikleri.

Sıla iyidir özellikle geçmşi güzel yorumluyor; ama benim favorim bu konuda Tuğçe. Geçmişi de geleceğide çok iyi analiz ediyor. Yalnız Gırgır cafeden ayrılıp Kızılayda kendi ofisini açmış, h.içi uğrayacağım. İsteyene no'sunu özelden paylaşabilirim, çünkü randevuları mesaj üzerinden alıyor...
Yorumlarinizida yazarmisiniz girgir tugce hakkinda randevumu alıyoruz yeri nerde acaba

Yeri kızılay gama iş merkezine yakın. Bazen çok yoğun oluyor, telden randevu almak gerekiyor.

Valla hakkını veriyor işte, çocukluktaki platonik aşktan karşına çıkacak olana kadar yorumluyor örneğin :KK36:

Ay lütfen gitme. Geri dönmüş olması gerek, ben öyle duydum ama bana çok yanlış şeyler anlattı o tarot kartlarından açtı açtı da.... çok istersen veririm numarasını sana özelden. hangi dediğine güvenebilirsin ki onun? Benim için böyle oluyor, bir dediği bile yanlışsa, siliyorum onu ...
Nasıl biri olduğunu kartlardan mükemmel olarak anlattığı kişi, aslında düzenbazın yalancının tekiymiş, düşün yani. Bir daha görüşmedik biz onunla ve meryem çok iyi karakterde diye anlatmıştı, düşün yani.

Merhaba, yine de telefonunu rica edebilir miyim ben, özelden yazar mısınız? Çok teşekkürler. :)

Eğer öyleyse, Sıla ya gidebilirsin, Nisan ve ablası Esen de doğru bilir, Gırgırdaki Deniz i de dene derim ben, Yener e gidip danışabilirsin bi.. ama hiçbirinin gelecek için dediğine kaptırmadan ve bağımlı olmadan. Nisanlar pahalıdır, tek sıkıntı o.
Zamanında Zehra için reklamlar yapılmış, belki benim nisan fanatikliğim gibi olmuştur onlara da, bilemiycem. Ben hiç beğenmemiştim, memnun kalmadım zehradan.
Dikmendeki Yasemin hanımı deneyebilirsiniz, o da gelecek olmasa da, bayağı bir sizin ailenizi, merak ettiğiniz kişinin duygularını, bilinçaltını falan anlatır ama çok pozitiftir, yanıltabilir. Zamanında takıntı yaptığım bir konu için gitmiştim, doğru yönlendirmişti, onu dinlemeliydim.
Hepsinin kombininden toparladığın şey doğru olacaktır :)

dikmen'deki Yasemin'in ben de telefonunu rica edebilir miyim? :)

Sıla hakkında yorum yok mu?
Silaya ben hic gitmedim burada cok bahsi gecti geçmişi aratirsan zaten fikir oluşur kafanda ben o kadar para kimseye vermem sahsen bu benim gorusum tabii verene de saygim sonsuz... yenerin numarasini silmisim simdi baktim facede ben de bulamadim besevler Metrosu yakininda bir dairede bakiyordu

X