Ankara'daki Falcılar

Dilek iyiydi de daha ilk dedigi bile olmadi bugun. Baya umudumu kestim ondan

Dilek fena değildi net tarih verdi bakalim daha var kendinden bahsetti baya su fali bakalim daha net olur dedi ben istemedim hatta tekrar geldiginde su fali bakalim dedi söylediği çıkmazsa gitmem bakalim Mayıs ayinda hersey belli olacak cikarsa yazarim

Bilemiyorum arkadasima bir konuda 20 yada 21 gun sure söylemişti 19uncu gun bugun ve gerçekleşti
Ben begenmistim baya ama olacak dedigi bir sey bugun sonuclandi ve olmadi. Baska dedikleri cikar mi bakalim. Ben su fali baktirmistim

Ben begenmistim baya ama olacak dedigi bir sey bugun sonuclandi ve olmadi. Baska dedikleri cikar mi bakalim. Ben su fali baktirmistim
Hayırlısı diyelim... bilemedim ki... bana bir şeyin sonucunu bilmisti (test gibi birşeyin sonucu) arkadaşımın sevgilisi için en gec 20 gunde donecek dedi bugün 19.gün sabah geyiğini yapıyorduk öğlen aradi...

C

Ankarada sevgi diye bir falcı varmış duydunuz mu yada giden var mı? Birşnden duydum bayağı memnun kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…