Ankara'daki Falcılar

Uzun zaman mi verdi yoksa kisa mi

Hulyanin dedikleri çok boştu hiç de tutmaDı bi de 40 liraydi biz gittiğimizde 50 lira hiç degmez dalga geçiyor resmen ayrancı da dediğiniz hosdere caddesinde mi ben hosdere de bi basaka gittim biraz yildizname gibiydi yakın gelecek vermiyor yakın dediği bi şey de tutmadı zaten o da değmez bence

Hülya bende gecmisi bildi gelecegi Allahtan baska kimse bilemez ama bakalim benim gordugum en iyi falci wengo daki uzay hanim biraz tuzlu oluyor ama mukemmel bir falci

kesinlilekle tafsiye edecegim tek isim miraç kaya adam odaya girer girmez pat pat söylüyor falından memnun kalmayan görmedim bekle salonunda beklerken odadan ağlayarak çıkan bir çok kişiyi gördüm

kesinlilekle tafsiye edecegim tek isim miraç kaya adam odaya girer girmez pat pat söylüyor falından memnun kalmayan görmedim bekle salonunda beklerken odadan ağlayarak çıkan bir çok kişiyi gördüm

kesinlilekle tafsiye edecegim tek isim miraç kaya adam odaya girer girmez pat pat söylüyor falından memnun kalmayan görmedim bekleme salonunda beklerken odadan ağlayarak çıkan bir çok kişiyi gördüm

kesinlilekle tafsiye edecegim tek isim miraç kaya adam odaya girer girmez pat pat söylüyor falından memnun kalmayan görmedim bekleme salonunda beklerken odadan ağlayarak çıkan bir çok kişiyi gördüm

Aman aman. Ben de ondan memnun kalan kimseyi görmedim. Şimdi kuaförlük yapıyor. İnstagramda gördüm.

Ben de kısaca yeniden yazayım da Yen'i üyeler yada okuyanlar boşa para vermesin
Mustafa miraç ; gördüğüm en uydurukça falcılardan biri ,bir de kendine medyum diyor !!! İlk gittiğimde tutturma oranı sıfırdı,sonra çok yazıldı belki kötü anına denk gelmişsindir deyip yine gittim,mekanında in cin cirit atıyordu ,bir de sözde çok müşterisi varmış ,tamamen yalan ,kendi reklamını yapıyor ancak ,hiçbir şeyi bilemedi yine bir sürü tarih verdi,1 tanesi bile tutmadı
Tuğçe /gırgır : tamamen yalan dolan ,ne şimdiki durum ne yakın geleceği bildi,evli gibi çıktın dedi , )) onu bile bilemeyip bana sordu ,düşünün yani .tarihlerde isabetsiz
Meryem +esin bir de odtülü kız/Astro bloom:üçü de birbirinden kötü,abartsız hiçbirinin tek dediği çıkmadı
Gülcan :Fasa fiso ,bol Kendini över ,onun demesine göre şu anda ben CEO falan olmuştum :))
Yıldız /leyla : 3 kişi gittik,1 yıl olacak ,hala gülüyoruz 3 kişiden birine dediği 1 şey tutsaydı bari .sakın para vermeyin,pahalı bir de
Turuncu cafe +evim cafe :yemin ederim alın atın hepsini çöpe .hepsi sadece umut tüccarı
Sıla : şu anki durumu +geçmişi iyi biliyor ,maalesef o kadar ((gelecek çıkmıyor ilginç şekilde
Serhat :iddialı konuşur ama boş ,gelecek çıkmaz
Rengarenk /nihal +Demet : verdikleri tarihler çıkmadı çok net söylemişlerdi
Hepsi boş yanı

Dilegin onem verdigim ve kisa vadeli bir dedigi bugun cikti... bir test sonucu bekliyordum onun anlattigi dedigi gibi sonuc cikti... onemli ikinci olay icin gerceklesecek ama 20 Haziran sonrasini beklemek zorundasin dedi ins o da cikar

Dilegin onem verdigim ve kisa vadeli bir dedigi bugun cikti... bir test sonucu bekliyordum onun anlattigi dedigi gibi sonuc cikti... onemli ikinci olay icin gerceklesecek ama 20 Haziran sonrasini beklemek zorundasin dedi ins o da cikar

Selamlar, Dilek kimdir? Nerede bakar, bilgi verebilirmisiniz?
Teşekkürler.

Kimsenin beğendiği şöyle okkalı bi falcı yok mu ya

Selamlar, Dilek kimdir? Nerede bakar, bilgi verebilirmisiniz?
Teşekkürler.
Dilek yuksel caddesinde limin bazarin ustunde 4. Katta bakıyor... ben 2012 de iki uc kez baktirip memnun kalmistim sonra dogum yaptim evden cikmadim vesaire izini kaybetmiştim bir kac ay once tesadufen buradan tanidigim bir arkadas sayeseinde tekrar baktirdim

Bende cikti beraber gittigim 4 5 arkadaşım da beğendi ama fal bu tabii sadece kahve 20 kahve tarot 50 imis ben kahve baktiriyorum

merhaba ben kızılayda 2007 yılında bir falcıya baktırdım adı muhammed her dediğini yaşadım ama sonrasında ulaşamadım bilen varmı yardımcı olurmusunuz?hoca olarak da işlem yapıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…