Ankara'daki Falcılar

Face adresi/ nasıl aratmalıyız :) buraya ya da özelden alabilir miyiz?

Sıla tekrar mi hortladi... ilahi
Yok hortlamadı merak etmeyin:)
Ben sadece öneri vermek istedim. Kişileri karıştırabildigini de belirttim. Kendisinin eski sevgilimle ileride yasayabileceğim şeyleri anlattığını sanıyorken onun hayatına bambaşka birinin girdiğini hatta nişanlandığını öğrendim :)
Olayı görüyor ama kişiler karışıyor demek istedigim o:)

Face adresi/ nasıl aratmalıyız :) buraya ya da özelden alabilir miyiz?

Yener'e bende gitmiştim. Bir tarih vermişti, o tarihten sonra adamın adını bile hatırlamayacaksın demişti. Unutacaksın zaten kopacaksınız demişti.Ben şu an o kişiyle birlikteyim ve görüşüyorum. Bana çok tutmadı söyledikleri.

Yorumlarinizida yazarmisiniz girgir tugce hakkinda randevumu alıyoruz yeri nerde acaba

Yeri kızılay gama iş merkezine yakın. Bazen çok yoğun oluyor, telden randevu almak gerekiyor.

Valla hakkını veriyor işte, çocukluktaki platonik aşktan karşına çıkacak olana kadar yorumluyor örneğin

Merhaba, yine de telefonunu rica edebilir miyim ben, özelden yazar mısınız? Çok teşekkürler. :)

dikmen'deki Yasemin'in ben de telefonunu rica edebilir miyim? :)

Sıla hakkında yorum yok mu?
Silaya ben hic gitmedim burada cok bahsi gecti geçmişi aratirsan zaten fikir oluşur kafanda ben o kadar para kimseye vermem sahsen bu benim gorusum tabii verene de saygim sonsuz... yenerin numarasini silmisim simdi baktim facede ben de bulamadim besevler Metrosu yakininda bir dairede bakiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…