Ankara'daki Falcılar

Kızlar merhaba evimde sinem ya da sibele giden var mı? Nasıl cikiyor mu sineme baktırdım çok şey bildi ama gelecek için verdiği tarihe bakicaz
Çıkar mı sizce

Kızlar merhaba evimde sinem ya da sibele giden var mı? Nasıl cikiyor mu sineme baktırdım çok şey bildi ama gelecek için verdiği tarihe bakicaz
Çıkar mı sizce
Sibel anı geçmişi güzel biliyor mantıklı birisi ilginç şeyler de biliyor hatta gelecek o dahil hiç kimse çıkmıyor olaylar çıkar mı bilmem tarih çıkmıyor çıkmadı en azından.. Ama severim kendisini

Çıkar mı sizce
Sinem bende bir şey bilememişti çıkmamıştı da yorgun anına denk gelmiş olabilirim onun da beğenini çoktu fark ettim tekrar belki deneyebilirim.. Ama cidden fallar çıkmıyor anı bilmeleri bile güzel en azından bizim bilmediğimiz şeyleri demeleri farkındalık yaratmaları bile.. Meryem e de ilk baktırdığımda beğenmemiştim Evim de 2. Ci baktırdım güzeldi bayağı çoğu şeyi bildi gerçekten iyi anlarına denk gelmek lazım işte

Evim'deki Özlem'in bu olmayacak dediği hiç kimse gerçekten de olmadı. 2 senedir 3 kişi için baktırdım, hiçbiri olmadı yani. Gerçekten olmayacağından mı o söyleyince negatif bir enerji açığa çıktığından mı bilemedim. Sinirlerim bozuldu resmen.

Çıkar mı sizce
Anlık söylediği her şey efsanedir insan hayret eder lakin gelecekle ilgili söylediği hiçbir şeyi yaşamadım

Meryem Abla AstroBloom'dan ayrılmıs. Simdi nerede bilen var mı? Telefon numarası var mı sizde?

Çıkar mı sizce
Evim sinem bende gecmis ve ani cok iyi bildi ancak soyledigi bisey cikmadi. Isle ilgili bana dedigi tarih oldu ancak onun soyledigi yer degil baska bi yer oldu.

Merhaba arkadaşlar, yıllardır fal baktırmış biri olarak size şunu söyleyebilirim; bir falcı, şu anı ve dünü çok iyi biliyor diye gelecekte dedikleri çıkacak değil... geçmişteki ve şu andaki bir dediği doğru diye de her dediği doğru olacak değil. Ben bunu defalarca gözlemledim ve o yüzden artık hemen hemen hiçbirine güvenim kalmadı. Artık tanıdığım birkaç kişiye gidiyorum ve faldan ne beklediğime göre gideceğim kişiler ve onları dinlediğimdeki inanacaklarım değişiyor.

Yasemin(dikmen), Mustafa miraç kaya, Eylül, Pınar, Sıla, Nisan, helin, Gül, Turuncudaki Yasemin, o bahsettiğiniz Abdullah, Meryem, Deniz, Huriye, adını hatırlamadığım nice cafe ve evinde bakan falcılar... o kadar fazla ki, sorsanız hatırlarım sadece. Hoca bile bulduk gittik yani! Bu fal olayının bi üst level ı o çünkü !!

Bir üye bana bir mesaj attı ve bu sayfayı açmaya karar verdim.

Öncelikle falı hayatınızın merkezine koyup da takıntı yaparsanız, o sizin için psikolojik danışma, tedavi, bir motivasyon sebebi haline geliyor. BAĞIMLI oluyorsunuz yani. Bu, en tehlikelisi. Çünkü siz şartlandığınız için, olacağı varsa da olmuyor. Bazı falcılar enerjisiyle kapatıyor kısmetinizi. Yada zaten olacak, zaten evleneceğiz, zaten kpss cepteymiş bak falan gibi düşünüp, şirke giriyorsunuz; Allah size onu nasip etmiyor. Tam tersi oluyor. Ondan sonra da, ama xx falcı bana söylemişti, neden olmadı diyorsunuz. OLMAK ZORUNDAYDI diye düşünüp şirke giriyorsunuz. İnanmayın her denilene; ihtimali var diye düşünün sadece. Şu an için de, geçmiş, gelecek için de bu böyle.

Bence saçma sapan önünüze gelen cafe falcısına gidip de paranızı da umudunuzu da harcatmayın, kullandırmayın. Ben ettim siz etmeyin.

Aklıma geldikçe ve sorarsanız yazarım, şimdi birkaç kişi hakkında yazmak istiyorum tecrübelerime göre...

Zamanında nisan nisan diye yazdıkça benim reklam yaptığımı zannettiler, tartıştım burdan birileriyle; ama asla reklam yapmadım. Sadece bir takım fanatiği gibi hareket ettim. Hakikaten Nisan abla da, ablası Esen de çoğunlukla dedikleri çıkan insanlar. Seviyorum onları napıyım?

Meryem hakkında düşüncelerim geçen sene değişti, tamam birkaç nokta atışı oluyor ama yalancının tekine, çok düzgün, efendi filan deyip de beni beklentiye soktuğunu anladığım gün, hayatımdan meryemi sildiğim gündür. Dedikleri de çıkmamış oldu.

Sıla... inanın çok karışık bir konu benim için, hala daha giderim arada bir, mesela biri size aşık, dönüş de yapacak, sizi asla bırakacak biri değil. Sıla bunu söyler. Tarif eder yani.. ama siz fala baktırırken adam aslında çapkınlık yaptığı için sizi aramamışsa, o bunu söylemez. Yada söylemedi diyelim bize. Ama o kişinin genel eğilimini, sizle olan iletişimini filan bilir. İki kişi için dönecek dedi, dönmedi Hayır dönmesi de istenmiyor zaten... Bir arkadaşıma bu çocuk evleniyor dedi, arkadaşım kendine yordu, çocuk hakikaten evlendi, ama arkadaşımla değil... ‍
Bir arkadaşımın iş hayatındaki gelişmeleri çok iyi bildi, terfisini, başarısızlığını falan... Sıla bir deryadır, arada bir keşfedilebilir, evet.

Serhat, Mustafa miraç kesinlikle gidilmemesi gereken insanlar. Gözümün önünde iki kişiye de yanlış bilgi verdi. Deniz erin var bi, ona da gitmeyin yaa.

Yener isminde bir falcı var, onu da Sıla gibi değerlendirebilirim. Bir konuda benim gözümü açmış ciddi ciddi, iyi bir abi gibi davranmış, anlamamışım. Merak edip sorduğum şeyleri doğru bilmiş anlatmış. Ama işte her falcı için geçerli olan, her dediği çıkmaması durumu, onda da var.

Turuncu yasemin e gitmeyin boşuna. Anca isim bilir. Yıldız tilbeye benzeyenden bahsediyorum.

Yeter teyze var, çok paragöz, komik bir kadındır; bir arkadaşıma dedikleri çıktı. Bana çıkmadı. Ona evleneceği kişiyi anlattı resmen, ama bana tanışacaksın gızım, gönlün feraha erecek, başharfleri şu falan dediği hiçbir şekilde olmadı. Bi de kurşun olaylarına nolur girmeyin. Kim var şu kurşun olayından psikolojik olması dışında fayda gören?

Gırgırdaki Deniz i de seviyorum. Nadiren ona da giderim. Sıla gibidir o da.

Evim cafe falcıları bi gariptir. Sevda oranın sahibinin karısı olduğu için saçma bir şekilde abartılıyor. İnanmayın, gitmeyin. Orda Huriye benim kardeşimin her şeyini bildi; dediği şekilde çıktı. Tarot bakmıştı. Ama kardeşim hayatında ilk ve tek fal baktırdı, huriyeye götürmüştüm onu. O aralar favorimdi Favori dediğim de ayda iki üç gidersem artık o favorim oluyor. Harf falan verdi..

İnanın bana, falcıların çoğunluğu bir şeyleri bazen tutturuyor, ama sizin dediklerini takıntı yapmamanız, devamlı gitmemeniz, dediklerini unutmanız lazım. Uyarılarını dinleyin tabi ki, ama kesin olacak değil.

Bu arada aslı mıydı neydi kadının adı, yükselde tombişin orda adamın biri çevirip çevirip götürüyor. Resmen ticarethane. Bu kadar saçma bi kadın görmedim hayatımda. Ezberleyip herkese aynı şeyi söylüyor. Kurşun dökmüştü benim saf zamanlarımda, daha beter ondan çıkıp yolda düşmüştüm. Yolda geçen biri de dönüp sende nazar var demişti yükselde ‍Ama ben yeni kurşun döktürdüm yaw falan.. ay rezaletti.

Güneş e de gitmeyin, para tuzağı.

Çok doluyum yaa... devam ederim isterseniz. Yalnız fala bu kadar para vermeyin lütfen. Giç değmiyor ve sık gittiğiniz için auranız bozuluyor..

Ağzınıza sağlık. Bu ara yine bu tuzağa düşmüş biriyim gerek yüzyüze, gerek online . Bugün online falda öyle olumsuz bir fal aldımki gerçekliğine inandım nedense hep olumsuz olanlar çıkıyor diye korkum arttı. Başka gittiğiniz önerdiğiniz varsa dinlemek isterim.

Sentimantal, Bu bir tuzak ve bağımlılık yani... kimi gece hayatına, kimi cinselliğe, kimi psikologlara, kimi alkole, kimi de böyle fala bağımlı kılıyor kendini. Kiminki doğru? Her şey dozunda ve dengede güzel. Önemli olan alttaki sorunu çözüp bu bağımlılıklardan kurtulmak. Sen fala gitmeyi kesip onun yerine alternatifleri olan, seni geliştirecek, daha mutlu edecek şeyler yapmaya başladığında atlatıyorsun.
Kitaplar, güzel yemekler, güzel müzikler, daha ucuza mutlu ediyor. Regresyon terapisi, doğum haritası analizi ve danışmanlığı, sam-e gibi takviyeler... arkadaşlarınla vakit geçirmek.. bunlar faldan bin kat daha iyi gelir. Önemli olan faldan kurtulmaya karar vermek.

Bakış açını değiştirmek önemli. Yoksa istediğin kadar güzel falcıya git, isterse çok güzel bilsinler, paranı boşa harcamaktan başka bir şey olmaz. Çünkü sen hayatını değiştirmezsen, onların bahsettiği güzel tablo da olmaz hiçbir zaman zaten.

Bakış açımı öyle güzel değiştirmiştimki4 ay hiç fal baktırmadım ama gel gör ki ilk olumsuzlukta soluğu falcılarda aldım kime inanacağımı şaşırdım biri der olumlu biri der olumsuz. Az da olsa an da bana bişeyler söyleyecek birine ihtiyacım var niyetim gelecek değil çünkü hiçbiri onu bilemiyorum tek istediğim şuanki duygu ve düşünceleri.

Bi de Nisan ablamız nerde bakıyor. Hiç denemdim onu Sıla tarzında biri mi?

Nisan ablayla uzun süredir görüşemedim, hiç bilemiyorum o yüzden. Eskiden ata iskenderin karşısındaydı

Sentimentall, sen karşındaki kişinin duygu düşüncelerini sana net bir şekilde okusun, ona göre hareket et, yolunu çiz falan mı istiyorsun?

Eğer öyleyse, Sıla ya gidebilirsin, Nisan ve ablası Esen de doğru bilir, Gırgırdaki Deniz i de dene derim ben, Yener e gidip danışabilirsin bi.. ama hiçbirinin gelecek için dediğine kaptırmadan ve bağımlı olmadan. Nisanlar pahalıdır, tek sıkıntı o.
Zamanında Zehra için reklamlar yapılmış, belki benim nisan fanatikliğim gibi olmuştur onlara da, bilemiycem. Ben hiç beğenmemiştim, memnun kalmadım zehradan.
Dikmendeki Yasemin hanımı deneyebilirsiniz, o da gelecek olmasa da, bayağı bir sizin ailenizi, merak ettiğiniz kişinin duygularını, bilinçaltını falan anlatır ama çok pozitiftir, yanıltabilir. Zamanında takıntı yaptığım bir konu için gitmiştim, doğru yönlendirmişti, onu dinlemeliydim.
Hepsinin kombininden toparladığın şey doğru olacaktır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…