Ankara'daki Falcılar

Meryem Abla AstroBloom'dan ayrılmıs. Simdi nerede bilen var mı? Telefon numarası var mı sizde?

Ay lütfen gitme. Geri dönmüş olması gerek, ben öyle duydum ama bana çok yanlış şeyler anlattı o tarot kartlarından açtı açtı da.... çok istersen veririm numarasını sana özelden. hangi dediğine güvenebilirsin ki onun? Benim için böyle oluyor, bir dediği bile yanlışsa, siliyorum onu ...
Nasıl biri olduğunu kartlardan mükemmel olarak anlattığı kişi, aslında düzenbazın yalancının tekiymiş, düşün yani. Bir daha görüşmedik biz onunla ve meryem çok iyi karakterde diye anlatmıştı, düşün yani.

Eğer öyleyse, Sıla ya gidebilirsin, Nisan ve ablası Esen de doğru bilir, Gırgırdaki Deniz i de dene derim ben, Yener e gidip danışabilirsin bi.. ama hiçbirinin gelecek için dediğine kaptırmadan ve bağımlı olmadan. Nisanlar pahalıdır, tek sıkıntı o.
Zamanında Zehra için reklamlar yapılmış, belki benim nisan fanatikliğim gibi olmuştur onlara da, bilemiycem. Ben hiç beğenmemiştim, memnun kalmadım zehradan.
Dikmendeki Yasemin hanımı deneyebilirsiniz, o da gelecek olmasa da, bayağı bir sizin ailenizi, merak ettiğiniz kişinin duygularını, bilinçaltını falan anlatır ama çok pozitiftir, yanıltabilir. Zamanında takıntı yaptığım bir konu için gitmiştim, doğru yönlendirmişti, onu dinlemeliydim.
Hepsinin kombininden toparladığın şey doğru olacaktır :)
Tuaan güneş leylaya gittin mi? Bir de dikmen yasemin nerde bakıyor o halde :) telini atar mısın bana

Müdavimleri var evet ama gerçekten hiçbir şey bilemediği gibi, herhangi bir cafe falcısından bile kötüydü. Dediği şeyler zaten çok saçmaydı. O derece

Kizlar turuncu cafedeki sineme fal baktirip cikan oldumu bu sinem kisa sacli kır sacli bi bayan evim cafedeki sinemi bilmiyorum ben tarot+kahve baktirmistim bilmisti ama cikarmi zamani biraz daha var

Eğer öyleyse, Sıla ya gidebilirsin, Nisan ve ablası Esen de doğru bilir, Gırgırdaki Deniz i de dene derim ben, Yener e gidip danışabilirsin bi.. ama hiçbirinin gelecek için dediğine kaptırmadan ve bağımlı olmadan. Nisanlar pahalıdır, tek sıkıntı o.
Zamanında Zehra için reklamlar yapılmış, belki benim nisan fanatikliğim gibi olmuştur onlara da, bilemiycem. Ben hiç beğenmemiştim, memnun kalmadım zehradan.
Dikmendeki Yasemin hanımı deneyebilirsiniz, o da gelecek olmasa da, bayağı bir sizin ailenizi, merak ettiğiniz kişinin duygularını, bilinçaltını falan anlatır ama çok pozitiftir, yanıltabilir. Zamanında takıntı yaptığım bir konu için gitmiştim, doğru yönlendirmişti, onu dinlemeliydim.
Hepsinin kombininden toparladığın şey doğru olacaktır :)
Bu Nisan nerde bakıyor?

Bu Nisan nerde bakıyor?
Nisan en son uslu handa idi.
Ama bence paranıza yazık. Yani biz bir arkadasın ricası ile 150 ye baktırmıştık geçen sene. Hatta deli saçması konuştu durdu, kafam daha cok karıstı da ertesi gün bir daha gidip bir 150 daha bayılmıştım.
Hiç gerek yok hiçç, karşındaki insanın düşüncesini söylüyor evet ama belki de adam o anda brokoli yemeyi düşünüyor onu bile söyleyebiliyor :)
Sizinle ilgili düşünceleri cımbızla çekip çıkarmak gerek o da 1 saatlik seansta şmkansız

Nisan en son uslu handa idi.
Ama bence paranıza yazık. Yani biz bir arkadasın ricası ile 150 ye baktırmıştık geçen sene. Hatta deli saçması konuştu durdu, kafam daha cok karıstı da ertesi gün bir daha gidip bir 150 daha bayılmıştım.
Hiç gerek yok hiçç, karşındaki insanın düşüncesini söylüyor evet ama belki de adam o anda brokoli yemeyi düşünüyor onu bile söyleyebiliyor :)
Sizinle ilgili düşünceleri cımbızla çekip çıkarmak gerek o da 1 saatlik seansta şmkansız
Peki şu yener ve eser nerde biliyor musunuz? Anladığım kadarıyla bu grupta pek cevap veren yok :KK43:

Peki şu yener ve eser nerde biliyor musunuz? Anladığım kadarıyla bu grupta pek cevap veren yok :KK43:
İnanın ikisini de bilmiyorum.
Ben Ankarada denenmeye deger falcı olarak Sılayı söyleyebilirim. İleri dönemde kişileri karıştırsa da olayları genel anlamıyla söyleyebiliyor. Onun dısında çok da para baymamak gerek, her şey olacagına varıyor nasılsa.

Yener in kendi ofisi var yanilmiyorsam besevler metro duragi yakınlarında facebooktan iletişim bilgilerine ulasabilirsiniz ben iki yil once baktirmistim geçen notlar elime gecti cogu tutmus o zaman kahve 50 tl idi tarot yildizname olursa rakam değişiyor tabii

Yener in kendi ofisi var yanilmiyorsam besevler metro duragi yakınlarında facebooktan iletişim bilgilerine ulasabilirsiniz ben iki yil once baktirmistim geçen notlar elime gecti cogu tutmus o zaman kahve 50 tl idi tarot yildizname olursa rakam değişiyor tabii
Face .de nasıl aratma yapmam gerekiyor?ne yazayım?

Teşekkür ederim. Sıla maalesef bakmıyormul bugün :KK43:

Sıla iyidir özellikle geçmşi güzel yorumluyor; ama benim favorim bu konuda Tuğçe. Geçmişi de geleceğide çok iyi analiz ediyor. Yalnız Gırgır cafeden ayrılıp Kızılayda kendi ofisini açmış, h.içi uğrayacağım. İsteyene no'sunu özelden paylaşabilirim, çünkü randevuları mesaj üzerinden alıyor...

X