Ankara'daki Falcılar

Kızlar astrobloom özge nasıl? Birkaç kişi yazmış ama reklam mi değil mi bilemedim. Çıkıyor mu dedikleri?

Kızlar astrobloom özge nasıl? Birkaç kişi yazmış ama reklam mi değil mi bilemedim. Çıkıyor mu dedikleri?
Canim ben ozgenin dediklerini yasiyorum ya..ama memnun olmayanda var ben ozgeye gittigimde meryemi bekleyen ve oven cok kisi vardi bende onu merak ediyorum ama biraktim valla fali artik hicbirine gitmeyecegim

Canim ben ozgenin dediklerini yasiyorum ya..ama memnun olmayanda var ben ozgeye gittigimde meryemi bekleyen ve oven cok kisi vardi bende onu merak ediyorum ama biraktim valla fali artik hicbirine gitmeyecegim

Meryem bombadır git. Hem insan olarak çok seviyorum, hem de enerjimiz tuttuğundan sanırım, bana baktığı fallar harfi harfine çıkıyor.

Bende yaşıyorum ama ilk baktığında çok uzak gelmişti ve tersi durumlar yaşanmıştı ama şimdi şimdi bazı şeyler olmaya başladı. Özge bu konuda çoğu isim veren etkileyen sonra yan çizen falci dan daha başarılı. Ama fal baktirmayin derim genel anlamda olacak işiniz de olmuyo beklenti ye girip itiyosunuz

Kızlar lütfen biri cevap yazıp yardımcı olur mu bir şey sormak istiyorum ben telefondan fal baktırdım sıla hanıma diye ama laf arasında kendinden bahsederken asiye dedi sanki bende emin olamadım whatsapptan ekledim numarayı fotoğrafı var rica etsem sıla hanımı tarif eder misiniz acaba kandırılmış olabilir miyim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Canım nerde bakıyor numarasini bi atarmisin bi de ücreti ne kadar

merhaba ya zehraya ben de ulaşmak istiyorum yıllar önce baktırdım çok iyiydi ama kaybettim telefonunu falan. nasıl ulaşırım bilginiz varsa bana da yazar mısınız. teşekkürler.

sılanın sac rengi en son bakırlı kahveli gibiydi, omuzlarında düz saçları var kendisi esmer minyon bir bayan. gitmeyeli biraz oluyor eger yanlışım varsa düzeltin kızlar. baktıgı dönemde ufak tefek ters yönde giden gelişmelerim oldu ama pandoraya gittigimde orada bekleyen insanlarla sohbet imkanım oldu hepsi de uzun vadede dediklerinin gerçekleştigini söylediler. yani zamana bırakmaktan baska care yok.
astrobloom özge hakkında bir dönem reklam tarzında bişeyler yazılmıştı, o dönem gitmeye heveslenmiştim ama reklam iddiasını okuyunca gitmedim. şimdi de olumlu birkaç yorumu okuyunca yine bir belirdi kafamda. gerçekten gitmeye deger mi kendisi?

Silaya da ozgeye de gitmis biri olarak,siladan ciktigimda sok gecirmistim nasil bu kadar iyi olabilir diye ama verdigi sureler geceli cok oldu dedikleri de olmadi ozgenin soylediklerininse cogunu yasadim bekledigim son 1 sey kaldi yani bence ozgeyi demeye deger farkli bi tarzi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…