Ankara'daki Falcılar

yani bende de cıkan var şimdi hakkını yemeyim ama asıl konu içn zaten beliri bir zaman da veremedi kendisi. bnm durumum baya bir karısık da. özgeyi bilemedim, mart sonuna kadar baktırmayı düşünmüyorum ama belki bir istisna yapabilirim. burayı meşgul etmeyip özelden mesajlaşabiliriz :)

ben ozgeden gayet memnun kaldim. soyle ki, diger falcilar gibi sana basta bikac soru sorup ona gore falin konusunu belirlemiyor. karsisina oturuyosun o tak tak tak anlatiyor. soru sormuyor. bende durumu acayip iyi bildi. gelecekle ilgili soylediklerini bekliyorum. zaman vermedi. git bence, deger.

bir soru? pandora cafe nerde? orda kac tane sila var?

ya burdaki adres tarifinden almistim gittim baktim yerinde yeller esiyor. kapanmis sanirim ?

sevim hanıma baktıran var mı kızlar?
ben bi baktırdığımda çok memnun kalmıştım tekrar gitmek istiyorum ama soruyum dedim

Formda sağ üst köşede arama butonu var
Aradığınız ismi yazın ve falcı yorumlarını okuyun , çok faydasını göreceksiniz
Eski üyeler ayrıntılı yazmışlar zaten

kızlar ozge nerede ucretı ne kadar cumartesı fal bakıyormu bırde randevuya gerek varmı?

Yemin etmeyin, çarpılacaksınız mazallah

Sanki sila ve serhat reklamlaaaarrrrrr
arkadasım ne reklamı? bir üye kadını tarif edin demiş ben de etmişim. dediklerinin tersinde OLUMSUZ gelişmelerimin oldugunu demişim, sadece cafede diger insanlara sordugumu ve onlarım memnun oldugunu demişim. ne reklamı???
işte bu yüzden suraya en ufak bir şey yazasım gelmiyor !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…