Ankara'daki Falcılar

Silaya da ozgeye de gitmis biri olarak,siladan ciktigimda sok gecirmistim nasil bu kadar iyi olabilir diye ama verdigi sureler geceli cok oldu dedikleri de olmadi ozgenin soylediklerininse cogunu yasadim bekledigim son 1 sey kaldi yani bence ozgeyi demeye deger farkli bi tarzi var
yani bende de cıkan var şimdi hakkını yemeyim ama asıl konu içn zaten beliri bir zaman da veremedi kendisi. bnm durumum baya bir karısık da. özgeyi bilemedim, mart sonuna kadar baktırmayı düşünmüyorum ama belki bir istisna yapabilirim. burayı meşgul etmeyip özelden mesajlaşabiliriz :)

sılanın sac rengi en son bakırlı kahveli gibiydi, omuzlarında düz saçları var kendisi esmer minyon bir bayan. gitmeyeli biraz oluyor eger yanlışım varsa düzeltin kızlar. baktıgı dönemde ufak tefek ters yönde giden gelişmelerim oldu ama pandoraya gittigimde orada bekleyen insanlarla sohbet imkanım oldu hepsi de uzun vadede dediklerinin gerçekleştigini söylediler. yani zamana bırakmaktan baska care yok.
astrobloom özge hakkında bir dönem reklam tarzında bişeyler yazılmıştı, o dönem gitmeye heveslenmiştim ama reklam iddiasını okuyunca gitmedim. şimdi de olumlu birkaç yorumu okuyunca yine bir belirdi kafamda. gerçekten gitmeye deger mi kendisi?

ben ozgeden gayet memnun kaldim. soyle ki, diger falcilar gibi sana basta bikac soru sorup ona gore falin konusunu belirlemiyor. karsisina oturuyosun o tak tak tak anlatiyor. soru sormuyor. bende durumu acayip iyi bildi. gelecekle ilgili soylediklerini bekliyorum. zaman vermedi. git bence, deger.

yani bende de cıkan var şimdi hakkını yemeyim ama asıl konu içn zaten beliri bir zaman da veremedi kendisi. bnm durumum baya bir karısık da. özgeyi bilemedim, mart sonuna kadar baktırmayı düşünmüyorum ama belki bir istisna yapabilirim. burayı meşgul etmeyip özelden mesajlaşabiliriz :)

bir soru? pandora cafe nerde? orda kac tane sila var?

cnm pandora cafe meşrutiyet madonun oldugu sokakta sağda girişi kırmızı halılı bir apartman var. oranın yanılmıyorsam 4. katı. kapısında yazıyor zaten. bnm bildigim bir sıla var, kendisini de tarif ettim.

ya burdaki adres tarifinden almistim gittim baktim yerinde yeller esiyor. kapanmis sanirim ?

sevim hanıma baktıran var mı kızlar?
ben bi baktırdığımda çok memnun kalmıştım tekrar gitmek istiyorum ama soruyum dedim

Formda sağ üst köşede arama butonu var
Aradığınız ismi yazın ve falcı yorumlarını okuyun , çok faydasını göreceksiniz
Eski üyeler ayrıntılı yazmışlar zaten

kızlar ozge nerede ucretı ne kadar cumartesı fal bakıyormu bırde randevuya gerek varmı?

Ben turuncu cafede YASEMİNGÜL diye sarışın bir bayan falcı var onu öneririm yeni başlamış ben oradaki falcıların hepsine fal baktırmıştım ama Yasemingülü tek geçiyorum pozitif bir enerjisi var ve sevgilimle ilgili bir çok şeyi bildi kendisi gerçekten tavsiye ederim

Valla ben turuncu cafedeki bi çok falcıya falbaktırdım ama YASEMİNGÜL hanım gerçekten çok iyi ve başarılı bende memnun kaldım oradaki en pozitif enerjisi yüksek olan ve sezgileri kuvvetli olan falcı ben oradaki bütün falcıları denemiş birisi olarak tavsiye ederim

Yemin etmeyin, çarpılacaksınız mazallah:KK14:

Sanki sila ve serhat reklamlaaaarrrrrr
arkadasım ne reklamı? bir üye kadını tarif edin demiş ben de etmişim. dediklerinin tersinde OLUMSUZ gelişmelerimin oldugunu demişim, sadece cafede diger insanlara sordugumu ve onlarım memnun oldugunu demişim. ne reklamı???
işte bu yüzden suraya en ufak bir şey yazasım gelmiyor !!!

X