Ankara'daki Falcılar

Astrobloom un yerini daha belirleyici şekilde tarif edebilirmisiniz nette yazan adresi bulmakta zorlanabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

Kızlar turuncu cafe venus hanim nasıl sizce
Ben turuncu cafede Benüs hanıma baktırdım nemdin kalmadım orda bana YASEMİNGÜL hanımı önerdiler gerçekten çok güzel bakıyor turuncu cafeye yeni başlamış ben oradaki Cengiz , Yasemin,yıldız gibi bir çok falcıya baktırdım ama beni en çok YASEMİNGÜL hanım etkiledi

Ben turuncu cafede YASEMİNGÜL e fal baktırdım gerçekten çok memnun kaldım başak hanım Nasıl bakıyor bilmiyorum

Bu arada turuncu kafe de yasemin e giden var mı gelecek le ilgili dedikleri çıkıyo mu ?
Ben turuncuda YASEMİNGÜL diye bi falcıya baktırdım sarı saçlı bi bayan gerçekten çok etkilendim sevgilimi tarif etti bana ve nereli olduğunu bildi gerçekten çok etkilendim tavsiye ederim arkadaşlar

Ben turuncu cafede YASEMİNGÜL diye sarışın bir bayan falcı var onu öneririm yeni başlamış ben oradaki falcıların hepsine fal baktırmıştım ama Yasemingülü tek geçiyorum pozitif bir enerjisi var ve sevgilimle ilgili bir çok şeyi bildi kendisi gerçekten tavsiye ederim

Yasemingül hangisi kuzum orda çok falcıya var

Kızlar turuncu cafede YASEMİNGÜL diye bi falcı varmış gideniniz var mı Nasıl ?
Ben turuncu cafedeki sarışın YASEMİNGÜL hanıma gittim tavsiye ederim gerçekten ben çok etkilendim ben o cafedeki diğer falcılarda baktırmıştım ama YASEMİNGÜL hanım yeni gelmiş bi baktır dediler iyikide baktırmışım ben turuncuda onu tek geçiyorum

Yasemingül hangisi kuzum orda çok falcıya var
bende turuncu cafede birçok falcıya fal baktırmış birisi olarak YASEMİNGÜL hanımı çok beğendim sezgileri çok iyi bana kahve ve tarot falı baktı mahkemelik olaylarımı bildi ve oturur oturmaz kurumsal bi yerde çalıştığımı bildi gerçekten bende tavsiye ediyorum

Ben turuncu cafede YASEMİNGÜL e fal baktırdım gerçekten çok memnun kaldım başak hanım Nasıl bakıyor bilmiyorum
Gerçekten bende turuncuda YASEMİNGÜL hanıma fal baktırdım enerjisi çok iyi ve sezgileri güçlü bi bayan tarot ve katina falı baktırdım ve memnun kaldım tavsiye ederim bende :)

Valla ben turuncu cafedeki bi çok falcıya falbaktırdım ama YASEMİNGÜL hanım gerçekten çok iyi ve başarılı bende memnun kaldım oradaki en pozitif enerjisi yüksek olan ve sezgileri kuvvetli olan falcı ben oradaki bütün falcıları denemiş birisi olarak tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…