Ankara'daki Falcılar

Yasemingül hangisi kuzum orda çok falcıya var
Turuncucafede sarışın bir bayan ismi YASEMİNGÜL orada bide Yasemin hanım var o esmer siyah saçlı benim bahsettiğim yeni başladı daha önce evim cafede çalışmış sarı saçlı bi bayan gerçekten tavsiye ederim hem müşteriyle ilgilenmesi hemde sezgileri çok kuvvetli beni şok etti :)

Kibele Sibel'e baktiriyorum hep, bir de onu deniyim. Kaca bakiyor ve suresi ne kadar?

Emin değilim ki ben bir sürü fal baktırdım. Bir de çok övdüler ben de bekledim ablayı ama çok iyi. Emin ol pişman olmazsın. Gidecek olursan bana özelden yazabilirsin. Numarası da var.

Ben de bu falcı hakkındaki yorumları merak ediyordum.geçen hafta gittim kendisine.anı çok iyi bildi.hatta kimsenin bilemediği çok özel sırları bildi.ancak gelecek hakkında 2 dk önce söylediğinin birden tam tersini söyledi.ve beni üzecek bir şey söyledi umarım o çıkmaz.neyseki bana büyü var falan demedi.şubatın sonuna kadar bi olay ile ilgili zaman verdi bakalım çıkacak mı

Arkadaşlar özel hayatımla ilgili çok ama çok büyük bir ikilem içersindeyim, bana bu konuda yol gösterecek birilerine ihtiyacım var. Lütfen bana en iyi diye tavsiye edebileceğiniz birilerini söyler misiniz? Şimdiden herkese çok teşekkür ederim...

Kızlar benimde mantıklı bulduğum kişi Turuncu cafe basak hanim di ZAten farsi fali diye bişey bakıyor ve hani gayet güzeldi isimler kişiler hersey ve gelecek hakkın da dediği bir olayı günü gününe yaşadım diğer olayları da bekliyorum

Canim ben onem sirasina gore sadece kendi adima memnun kaldiklarimi yaziyorum:
Evim Sevda
Astrobloom Meryem
Turan Gunes Leyla
Kibele Sibel

Selam kızlar Izmirli Handani buldum. Inanilmazdi yeniden üniversiteye girmek istediğimi ve hangi bölümü istediğimi bile bildi. Yaptığım iki değişik işimi ve kontrat tarihlerine kadar söyledi. Çok değişik bir kadın ben su baktirdim acayip etkilendim isteyenlere özelden numarasını verebilirim yaklaşık 7 ay önce burayı keşfettim üye oldum. Bana arkadaşlarım bu fal merakı yüzünden kizarlardi şimdi hepsi benden beter iyi ve kötuleri yazmaya devam edicem. İyiki varsınız

astrobloom meryem ne kadara bakıyor gitmeyi düşünüyorum acil cevap verirmisiniz birde maks 30 tlye falcı tavsiyeniz var mı?

Ben turuncuya yeni gelen YASEMİNGÜL hanıma fal baktırdım çok memnun kaldım tavsiye ederim
2 tane falci digerleri medyum 11 kisi var turuncuda basak hanimda yeni basladi hepsi ayri ayri cok iyi bakar fakat basak hanini ozellikle tavsiye ediyorum isterseniz turuncudaki falcilardan randevu ayarlayabilirim

Arkadaşlar bi de son racon şöyle olmuş, belki daha önceden başınıza gelmiştir bilmiyorum, cafelerde beklerken başka cafelerin görevlileri sanki orda müşteriymiş gibi oturup sohbet ediyor, ve size bulunduğunuz yeri ve falcıyı kötüleyip (ah benim hep gittiğim falcı çok dolu, onun müşterisi çok çünkü, napiyim işte bugünlük buraya geldim vs gibi) kendi mekanlarının ve falcılarının reklamını yapıyor.

Canim girgir tugce turuncu basak..burda bazi yazanlar galiba falci sabit kendilerini yaziyor..ben falkolik biriyim sadece..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…