Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
1Sen gercekten güvenilrmi peki ne kadara alıyo

Skarna kuaför nerde?

Dilekbaha, güvenilirden kastinizi tam anlamadım ? Benim yıllardır gittiğim bir yer. Taşınmama rağmen , yine oraya gidiyorum.
Gidip bakmanızı kendi kanaatinizle karar vermenizi öneririm.

Scarna Kuaför Adres : Ayvalı Mahallesi Ayvalı Caddesi No: 121/A Etlik Keçiören

Tlf. vermek yasak sanırım. Dilerseniz özelden atarım.

Kızlar Yenimahalle Batıkent civarında oturuyorsanız mutlaka BIANCO ya gidim derim Betül hanım estetisyen kaş uzmanı Kalıcı makyaj eğitmeni İstanbuldan sanatçılar geliyo kaş aldırmaya nasıl istiyorsanız söyleyin olsun okadar diyorum. İşine aşık bi kadın mükemmel iş çıkartıyor, hem salonda süper her işlemi yaptırın çıkın yer çakırlarda...

kızlar selam
ankarada yıllardır kaş aldırmak için birilerinin önerdiği kaş uzmanları(!)na gidiyorum. hepsi bizi 88 nebahat yapmak için uğraşıyor sanki. Yaw herkesin yüzü ayrı ama herkese aynı kaş şeklini uyguluyorlar.

AMAAA neyse ki düğün makyajımı da yapan (ve piyasadaki korkunç fiyatlarla kıyaslandığında oldukça uygun fiyata yapan) Funda Kadan'la (SOS güzellik merkezi) tanıştıktan sonra kaş konusunda artık hiçbir endişem kalmadı. Kendisi sağolsun hem makyajda hem de kaşta harikalar yaratıyor ve seri üretim gibi 5 dakikada seni postalamak yerine oturup inceliyor, ondan sonra başlıyor.

bir süredir yüzüme de epilasyona başladım SOS'ta. Funda Kadan'ın internet sitesinden önceki işlerine bakabilirsiniz.

siz de benim gibi herkesle aynı kaş şeklini paylaşmak istemiyorsanız bir deneyin derim, pişman olmazsınız )

Canım bende alabilir miyim numarasını bende gitmeyi düşünüyorum :)

Kaşlarımı çok inceltmeden ve normal şeklini bozmadan düzgün, temiz bir şekilde alacak bir yer arıyorum Kızılay'da. Yardımcı olabilir misiniz?

Kızlar selam, bende bir tavsiyede bulunabilirim. Bilkentte gittiğim kaşçım var, çoğunun yaptığı gibi inceltmek gibi bir hevesi yok zaten dergiye gazeteye de çıkmıştı zamanında, isteyen olursa özelden telini ve adını da verebilirim. Ünlülerin kaşçısı Esmeray Yıldırım'ın yaptığı gibi kaş usturası kullanıyor, benimkileri kalınlaştırmada çok faydası oldu.

canım bana bahsettiğin yerin tam adıni söylemen mümkün mü? ve biliyorsan kas alan bayanın adı

duygu çok güzel kaş alıyordu yaaa eger ögrenirrsen banada yaz mutlaka çok sevinirim

Merhaba,

Bende Duygu Hanım'a gidiyordum kapanınca bulamadım bir süre , bir gün Batıkentte markette karşılaştık artık evinde alıyormuş :)

bana da yollar mısınız adresini lütfen ya kaş aldırcam düzgn yer bulamıyorum

bana da yollar misiniz, ankarada duzgun kas alan bir yer ariyorum. Istanbul makastaki Nursel gibi, inceltmeden sekil verecek bir yer?

bana da yollar mısınız adresini lütfen ya kaş aldırcam düzgn yer bulamıyorum

Scarna Kuaför Adres : Ayvalı Mahallesi Ayvalı Caddesi No: 121/A Etlik Keçiören

Bu adrese giderseniz ,Ankara' nın hangi ucunda olursanız olun yine gidersiniz. :)

İşini çok temiz yapan, senin istediğinin dışına asla çıkmayan, tam profesyonel, tertemiz bir yer..

Gerçekten 45 dk.lık yolu sırf oraya gitmek için gittiğimi biliyorum. Asla vazgeçmem.

Numara isterseniz özelden yazarım.

merhaba ben gittim bile:))) çok da beğendim teşekkürler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…