Ankarada iyi bir makyöz

dirim

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.040
1.187
:uhm:kızlar düğünüm için makyöz arıyorum.ankarada bildiğiniz iyi makyaj yapan yer varmı?porselen makyaj nasıl sizce yardımmmmmmmmmm nolurrrrrrr

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ya tunalı hılmıde bı yer gormustum, bıde bugun maılıme geldı, bahcelıevler 5, caddede profesyonel makyaj dıe, sevılay make up studıo, 5, cad. 23/ B, ama dedıgım gıbı kefıl olabılecegım bı yer deıl, bende maılımde gordum ama fıkır edınebılırsın bence, bı gıdıp denettırebılırsın

canım ya tunalı hılmıde bı yer gormustum, bıde bugun maılıme geldı, bahcelıevler 5, caddede profesyonel makyaj dıe, sevılay make up studıo, 5, cad. 23/ B, ama dedıgım gıbı kefıl olabılecegım bı yer deıl, bende maılımde gordum ama fıkır edınebılırsın bence, bı gıdıp denettırebılırsın

teşekkür ederim canım.zaten düğün bahçeliye yakın bir yerde olacaka.s
bakarım.makyaj başka bir yerde,saçım başka bir yerde olacak ama hayırlısı

ben de ankarada düğün makyajım için iyi bir yer arıyorum.bana tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

kuaförüm yapıyo istersen adresi verebilirim.gerci ben normal makyaj yaptırıyorum ama güzel yapıyor.

evet, kuaförünün adresini verebilirsen sevinirim.teşekkür ederim nagis88

evrim 06 canım bana özelden gelin makyajını kaça yaptığını msj atar mısın?

sanırım cok gec kaldık fakat yinede yazmak istedim.ben makyöz ve estetisyenim yerimde bahçeli 7. caddede herhangi bi şekilde acil bi durum olursa burdan ulaşabilrsiniz.ayrıca alternatif bi cok marka kullanıoruz..umarım işinize yarar :)

sanırım cok gec kaldık fakat yinede yazmak istedim.ben makyöz ve estetisyenim yerimde bahçeli 7. caddede herhangi bi şekilde acil bi durum olursa burdan ulaşabilrsiniz.ayrıca alternatif bi cok marka kullanıoruz..umarım işinize yarar :)

acaba açık adresiniz, fiyatlar ve elinizde varsa makyaj örneklerini yollar mısınz? ben de 17 ekim de eveleneceğim fakat şimdiden ayarlayım kafam rahat olsun istiyorum teşekkürler

bayanlar merhaba ben de aranıza yenı katıldımm!şu porselen makyaja takılmış durumdayım.bu nasıl bişey hiç bilmiyorum resim yada vıdeolarını da bulamadım.herkes kırmızı ruj ve kryolan urunlerının olmassa olmaz olduğunu soyluyor.ne derece doğrudur?

[
merhabalar bayanlar ben özel olarak gülsen doğancı (prof makyaj ve sahne sanatları plastıık makyaj uzmanı) ders aldım sertifikalı porselen makyaj prof. makyaj yapıyorum kryolan ve ben nye ürünleriyle çalışıyorum eğer araştırırsanız prof. ve pahalı ürünlerdir yardımcı olma isterim. iyi günler...

mrb evrim 06. 17 nisanda düğünüm var porselen gelin makyajı yaptırmak istiyorum. fiyat ve diğer detaylar konusunda bilgi verir misiniz. bi de nasıl iletişime geçebiliriz.teşekkrlr

Slm cnm ben Berna.Kryolan ürünle profosyonel olarak makyaj yapıyorum.Ankarada dilersen yardımcı olabilirim.Numaramı daha önce de yazmıştım 0505 639 19 68.

Merhaba
23 ocakta ankarada oldu nikahım, berna hanıma burdan ulaşmıştım. Ankarayla ilgili hiç bir bilgiye sahip değildim. Makyaj için kendisini çağırdım ve ne kuaför nede makyöz seçimimde hiç bir pişmanlık yaşamadım çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. bayanssulusmile

Merhaba
23 ocakta ankarada oldu nikahım, berna hanıma burdan ulaşmıştım. Ankarayla ilgili hiç bir bilgiye sahip değildim. Makyaj için kendisini çağırdım ve ne kuaför nede makyöz seçimimde hiç bir pişmanlık yaşamadım çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. bayanssulusmile

canım benmde 7 ağustosda düğünüm olacak, daha çok var biliyorum ama ben izmirliyim burda oturuyorum, fakat düğün ankarada, sincana yakın bi yerde oturuyor nişanlımın ailesi, berna hanımdan memnunun demişsin, nasıl yaptınız, o mu geldi, sen mi gittin, saçını nerde yaptırdın, bana bi fikir verebilirmisin, bi de fiyat konusunda yaklaşık olarak ne tutar, yardımcı olursan çok s evinirim :çok üzgünüm:

kuaförüm var benim hoşderede kendiii evede geelebiliyorr makyöz onu tavsiye edrim

canım benmde 7 ağustosda düğünüm olacak, daha çok var biliyorum ama ben izmirliyim burda oturuyorum, fakat düğün ankarada, sincana yakın bi yerde oturuyor nişanlımın ailesi, berna hanımdan memnunun demişsin, nasıl yaptınız, o mu geldi, sen mi gittin, saçını nerde yaptırdın, bana bi fikir verebilirmisin, bi de fiyat konusunda yaklaşık olarak ne tutar, yardımcı olursan çok s evinirim :çok üzgünüm:

ünlü kozmetik markalarının standlarındaki arkadaşlarda güzel makyaj yapıyorlar sana önerim ankara ankamall boynerde clinique standındaki nuray hanım hem kalıcı oluyor hemde fiyatları uygun a.s

merhabalar bayanlar ben özel olarak gülsen doğancı (prof makyaj ve sahne sanatları plastıık makyaj uzmanı) ders aldım sertifikalı porselen makyaj prof. makyaj yapıyorum kryolan ve ben nye ürünleriyle çalışıyorum eğer araştırırsanız prof. ve pahalı ürünlerdir yardımcı olma isterim. iyi günler...

gelin makyajını kaça yapıyosun canım koaföre geliyomusun?

merhaba benımde düğünüm ankarada 1 agustosta bende cok kararsızım..kuaför ve makyaj işinde fiyatlarınız nedır acaba mesaj atabılırmısnız..teşekkürler..

canım bence uzman olan biriyle görüş, bu konuda magic touchtaki yasemin hanımı tek geçerim, eski mos elemanı üstelk aynı kalitede ancak uygun fiyatla yapıyor. saçtada profesyoneller, kadın cemil ipekçinin defilelerinde makyaj yapıo ya war mı ötesi :) hayran kaldm gerçekten kaşlarımıda ona aldırıyorm, bnce bir uğra.. tunalıda nine west'in üstnde cnm, dükkandaki fotoları görünce bni anlıcaksındır :)

X