Ankarada doktor ve hastane

arkadaşlar size etlik lokman hekimden fatma bolkan ı tavsiye edebilirim çok ilgili ve güleryüzlü ayrıca deneyimli bir doktor fiyatlarıda çok uygun bence deneyin derim memnun kalacagınızdan eminim...

slm arkadaşlar ben 4,5 ay önce sezaryen oldum. dr um cüneyt genç hastane ise mesaydı. ikisini de kendim tercih ettim. tabi sezaryeni de kendim istedim epidural olarak. dr umdan da hastanedende çok memnun kaldım. tekrar hamile olsam tercihim yine aynı olurdu. tüm hamişlere sağlıklı doğumlar diliyorum..

GÜNEYT GENÇÇÇ...Canım doktorum benim adamdan pok güzel bir enerji alıyorum çok seviyorum doktorumu abim dayım amcam gibi geliyor bana ne alakaysa:) muayenehanesi huzur dolu.Allah ın izniyle 18 gün sonra doğumumu gerçekleştirdiğinde de düşüncelerim aynı olur umarım :) MEDıCANA da yapacaüım bende doğumumu :asigim: :asigim:

canım sana gazıde aydan hocayı tavsıye edebılırım
sanırım en yıne ona gıdecegım
zaten oradakı en yogun hastası olan doktor ıkızler den ahmet bey vede aydan hanım
onur beyi ben orada yatarken 3-4 sefer gordum hastaları onuda çok sevıyor

ben gazide ahmet hıcaya giidyorum.çokta memnunum.aydan hocayı tanımıyorum ama eminim oda iyidir.

GÜNEYT GENÇÇÇ...Canım doktorum benim adamdan pok güzel bir enerji alıyorum çok seviyorum doktorumu abim dayım amcam gibi geliyor bana ne alakaysa:) muayenehanesi huzur dolu.Allah ın izniyle 18 gün sonra doğumumu gerçekleştirdiğinde de düşüncelerim aynı olur umarım :) MEDİCANA da yapacaüım bende doğumumu :asigim: :asigim:

canım aynı doktora gidiyoruz sanırım bende kendisini çok beğeniyorum bu cumartesi kontrolüm var çok heyecanlıyım. doğumu medıcanayı mı düşünüyorsun bende mesa hastanesini düşünüyorum medıcınanın ücreti nasıl

öylemi sevindim canım. bu cumartesi bende orada olacağım. biliyorsun hastalarına bebek bakımı ve emzirme semineri var. sen kaç haftalıksın? doğumu MEDıCANA yı düşünüyorum evet ssk+3000 tl ye geliyor aşağı yukarı hastane+ dr bir sorun çıkmadığı taktirde. mesa da ssk yok canım biraz o yüzden daha tuzlu oluyor miktar. cumartesi kaçte senin muayenen?

ben 25 haftalık hamileyim benim doğuma daha var cüneyt bey kuzenimin doktoruydu onun tavsiyesiyle gittim. bende sana burda konuyu ilk açtığında tavsiye etmiştim iyi bir tercih yapmışsın. benimde ssk var ama kuzenim mesada yaptı doğumu 3500 ytl buldu tüm masraflar. senin ödeyeceğin 3000 ytl ssk mı ödeyecek merak ettim belki bende orayı tercih ederim hastaneye hiç gittinmi nasıl odalar tek kişilik mi birde bebek doğunca yanına veriyorlardır değil mi ay çok soru sordum cumartesi randevum 12.00

bende tam 13:30 da orda olcam.ssk ile birlikte okadar ssk ayrı veriyor ben ayrı veriyorum benim cebimden 3000 tl çıkçak yani pürüz problem olmazsa..sezeryan olcam ben . hastaneye gittim gördüm tabi. gecen yıl açıldı orası muhtesem 5 yıldızlı otel gibi odaları tek kişilik deri koltuk açılıyor refakatçiye yatak oluyor odalarda plazma tv , wiriless, kocaman bir banyo sanırım dusakabinli gibiydi tam hatırlayamıyorumda şimdi odanın içinde ayrıca kocaman aynalı lavabo vardı bebeğin yatağı odada anne yatağının yanında duruyordu sanırım anneyle kalıyordur sormadım okadarını tertemiz hastane görselliğide hoş içinin çok beğendim ben orayı.şokoldum görünce hastaneyi dedim burası hastanemi otelmi:) kesinlikle burayı istiyorum dedim.13.14.katında bizim bölüm.armada tarafına bakan odada muazzam bir bayrak manzarası huzur veriiyor halkbankasına bakan tarafını görmedim ama orda yoktur öle manzara tahminimce..inşallah orada olacak hayırlısıile 18 gün sonra. nasıl olsa zamanın varmış sana derim ben ozamana kadar Umarım doğumumdan sonrada böye iştahla bahsedebilirim memnun kalırım oradan :) :Saruboceq:

bende tam 13:30 da orda olcam.ssk ile birlikte okadar ssk ayrı veriyor ben ayrı veriyorum benim cebimden 3000 tl çıkçak yani pürüz problem olmazsa..sezeryan olcam ben . hastaneye gittim gördüm tabi. gecen yıl açıldı orası muhtesem 5 yıldızlı otel gibi odaları tek kişilik deri koltuk açılıyor refakatçiye yatak oluyor odalarda plazma tv , wiriless, kocaman bir banyo sanırım dusakabinli gibiydi tam hatırlayamıyorumda şimdi odanın içinde ayrıca kocaman aynalı lavabo vardı bebeğin yatağı odada anne yatağının yanında duruyordu sanırım anneyle kalıyordur sormadım okadarını tertemiz hastane görselliğide hoş içinin çok beğendim ben orayı.şokoldum görünce hastaneyi dedim burası hastanemi otelmi:) kesinlikle burayı istiyorum dedim.13.14.katında bizim bölüm.armada tarafına bakan odada muazzam bir bayrak manzarası huzur veriiyor halkbankasına bakan tarafını görmedim ama orda yoktur öle manzara tahminimce..inşallah orada olacak hayırlısıile 18 gün sonra. nasıl olsa zamanın varmış sana derim ben ozamana kadar Umarım doğumumdan sonrada böye iştahla bahsedebilirim memnun kalırım oradan :) :Saruboceq:

canım hayırlı olsun sezeryan olduğu için fiyat bu kadar pahalı demekki bende epiduralli normal doğum düşünüyorum ama bakalım bir sorun çıkmazsa normal doğum için medıcanayı 1500 ytl olarak duydum zaten mesada o fiyatlarda benimde içimden hep orası geçti kuzenimde orda doğum yapınca o da çok memnun kaldı.
cüneyt bey olduğu süre doğumdan korkmuyorum opuyorumnanaktan

benimde içim rahat vallahi saolsun. hayırlısı olsun bakalım herkes için.Allah sağlıkla sorunsuz kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah yavrularımızı.

cüneyt beyin hastalarına küçük bir hatırlatma; epidural olacaksanız anestezi doktoru dışardan geliyor yanlış hatırlamıyorsam sinem hanımdı. onun da ücreti var aklınızda olsun..ama çook şeker bir bayan biran olsun başımdan ayrılmamıştı ve sürekli beni rahatlatmaya çalışmıştı konuşarak benim sezaryenim çok güzel geçmişti..

cüneyt beyin hastalarına küçük bir hatırlatma; epidural olacaksanız anestezi doktoru dışardan geliyor yanlış hatırlamıyorsam sinem hanımdı. onun da ücreti var aklınızda olsun..ama çook şeker bir bayan biran olsun başımdan ayrılmamıştı ve sürekli beni rahatlatmaya çalışmıştı konuşarak benim sezaryenim çok güzel geçmişti..

evet canım biliyorum anestezi doktoru dışardan geliyor ama ücretini bilmiyorum doğuma daha olduğu için cüneyt bey ile bu konuyu hiç konuşmadık. sen ne zaman doğum yaptın canım

medicana hastanesini aradım normal doğum ücreti doktor dışarda gelirse 1200 ytl ssklı olduğum için 1000 ytl ödersiniz dedi. bu fiyatın içinde 2 gün yatış ve bebeğin topuk kanı, ilk aşısı ve kan testi dahilmiş. mesa hastanesini aradım orası da 1525 ytl 1 gün yatış yine bebeğin ilk kontrolleri. bebeğiniz doğduktan sonra kontrollere nereye götürmeyi düşünüyorsunuz

zekai tahir kadın doğum hastanesini tek geçerim... gerçi başka bir hastaneyede gitmedim ama yinede yapılan hizmeti kaliteli görüyorum... bence boşuna özellere para vermeyin ordaki bir doktora gidebilirsiniz... sevgiler

evet canım biliyorum anestezi doktoru dışardan geliyor ama ücretini bilmiyorum doğuma daha olduğu için cüneyt bey ile bu konuyu hiç konuşmadık. sen ne zaman doğum yaptın canım

ben 12 mart ta sezaryen oldum mesa da. anestezi doktoruna 700 tl ödemiştik. zaten onun ücretinide cüneyt beyin oraya ödüyorsun.para konularında biz daha çok sekreter zeynep hanımla muhatap olmuştuk.nasılsa o biliyor herşeyi.malum dr bey pek hoşlanmıyor para konuşmaktan ne zaman sorsam konuyu değiştiriverirdi. çok şeker bir insan gerçekten..anestezi doktoruda öyleydi. sezaryen süresince konuşup durdu benimle verdiğim paralar helal olsun..çok şükür hiç üzmediler beni..

ben 12 mart ta sezaryen oldum mesa da. anestezi doktoruna 700 tl ödemiştik. zaten onun ücretinide cüneyt beyin oraya ödüyorsun.para konularında biz daha çok sekreter zeynep hanımla muhatap olmuştuk.nasılsa o biliyor herşeyi.malum dr bey pek hoşlanmıyor para konuşmaktan ne zaman sorsam konuyu değiştiriverirdi. çok şeker bir insan gerçekten..anestezi doktoruda öyleydi. sezaryen süresince konuşup durdu benimle verdiğim paralar helal olsun..çok şükür hiç üzmediler beni..

mrb benimde kuzenim 29 martta mesada epiduralli normal doğum yaptı 1500 hastaneye 1500 doktora 250 olması lazım anestezi doktoruna verdi seninki niye acaba 700 sezeryan doğum yaptın sanırım fark ondan mı kaynaklanıyor acaba

mrb. ben daha çok yeniyim hamilelikte ama ikili testimi ankarada yaptırmak istiyorum...doğumu zonguldakta yapacam ssanırım.Zekai tahir de reşide hanım var hamile olmadan önce ona gitmiştim iyi bir kadın.bu konuda bilgisi olan var mı?

mrb benimde kuzenim 29 martta mesada epiduralli normal doğum yaptı 1500 hastaneye 1500 doktora 250 olması lazım anestezi doktoruna verdi seninki niye acaba 700 sezeryan doğum yaptın sanırım fark ondan mı kaynaklanıyor acaba[/QUOTE

evet canım olabilir sezaryen ve normal doğum farkıdır muhtemelen ama yinede zeynep hanıma bir sor istersen.mesaya da yanılmıyosam 2000 civarında bişey ödemiştik sezaryen için. dilerim çok güzel bir doğum geçirirsin

mrb benimde kuzenim 29 martta mesada epiduralli normal doğum yaptı 1500 hastaneye 1500 doktora 250 olması lazım anestezi doktoruna verdi seninki niye acaba 700 sezeryan doğum yaptın sanırım fark ondan mı kaynaklanıyor acaba[/QUOTE

evet canım olabilir sezaryen ve normal doğum farkıdır muhtemelen ama yinede zeynep hanıma bir sor istersen.mesaya da yanılmıyosam 2000 civarında bişey ödemiştik sezaryen için. dilerim çok güzel bir doğum geçirirsin

teşekkür ederim canım sende bebeğini güle güle büyüta.s.

X