Ankarada doktor ve hastane

basın saolsun canım üzüldüm ve ürktüm şimdi acıkcası.. gerçi kader işi bunlar ama..tedbiri elden bırakmamak gerek sanırım gecenlerdede olmuştu bi dolu sorun sanırım o hastanede..

canım valla sen bilirsin ama benim doktorum inan çok ilgileniyo ve ben bir tüp bebekçide muane oluyorum. oysaki kendiliğinden gebelik benim. arkadaş stajerler felan dio ama ben hiç öle olmadım. ultrasyona bile doktorların kendisi gidiyo. ve oldukça gelişmiş aletler kullanılıyo. bu kadar az doğumun olmasıda doğum evlerinde daha çok doğumun gerçekleşmesi die düşünüyorum.umarım çok ii bir doktor bulursun. Allaşha emanet ol canım

akay a da gidebilirim sanırsam oranın ortaklarından biri esımın akrabası şimdi hatrladım.orda hangi dr iyiki acaba
cuneyt beyın klınıkı nerde acaba.
cnm senınde basın saolsun.ben zaten asla ve asla devlet hastanesı düşünmuyorum.özele gidecegım dr da sevdımmı parayıda boşver.bebişim ve ben saglıkla kurtulalımda bir maaşımı verdımmı en kral yere giderım napıyım.o acıdan özellerı arastryorum.suan mantıgıma mesa akay ve cuneyt bey yattı..

akaya baktım dolu doktor var.kızlar msla orda normal dr a gitmekle prof a gitmek aynımı yanı prof a gitmek için ekstra ücretmı ödemek gereklı.yokmu o hastaneye giden.bir dr tavsıye etse rastgelede gitmek istemıyorum Allahım ne zor

sana sunu soyleyebilirim kesinlikle isinde uzman olsun. bazı doktorlar is ayrıntılı ultrasona gelince (20.haftadan itibaren yapılması gerekio) kendilerine guvenemeyip baska doktorlara yonlendiriolar seni. iste git su hastanede ya da su doktorda yaptır die. ben zekai tahirde docent olan serdar oguzun muayenehanesine gidiorum. ben talepte bulunmustum serdar beye ayrıntılı ultrasonu baskasında mı yaptırsam die. bana hic gerek yok ben yapıyorum zaten dedi.ve her muayenede bebegimin tum organlarına kendisi bakıo ayrıntılı olarak.ayrıca sen sormadan herseyi anlatıo tek tek.
bunun haricinde hacettepede ozgur dereni tavsiye ederim.

ayrıca ben tahlillerimi zekai tahirde yaptırıyorum ucretsiz olarak.ameliyatı tercihe gore akayda yapıo

Son düzenleme:
ben lokman hekim hsatanesine gidiyorum .
Şimdilik doktorum cok ilgili her konuda rahatça bilgi alabiliyorum yada destek oluyo.Bende vajinismustum oldukça ilgilendi konustu vs.
Hacettepe hastanesine gitmeyi düşündünmüştüm başta ama
3 aylıga kadar olanları alıyoruz dedi görüştüğüm bayan.ilerlemiş hamıleliklere bakmıyoruz dedi.o yüzden lokman hekime gitmeye basladım vede cokta memunum

sana sunu soyleyebilirim kesinlikle isinde uzman olsun. bazı doktorlar is ayrıntılı ultrasona gelince (20.haftadan itibaren yapılması gerekio) kendilerine guvenemeyip baska doktorlara yonlendiriolar seni. iste git su hastanede ya da su doktorda yaptır die. ben zekai tahirde docent olan serdar oguzun muayenehanesine gidiorum. ben talepte bulunmustum serdar beye ayrıntılı ultrasonu baskasında mı yaptırsam die. bana hic gerek yok ben yapıyorum zaten dedi.ve her muayenede bebegimin tum organlarına kendisi bakıo ayrıntılı olarak.ayrıca sen sormadan herseyi anlatıo tek tek.
bunun haricinde hacettepede ozgur dereni tavsiye ederim.

ayrıca ben tahlillerimi zekai tahirde yaptırıyorum ucretsiz olarak.ameliyatı tercihe gore akayda yapıo

cnm baktım da serdar oğuz akayda calışıyrmus.adı yazıyor yanı.ondan randevu alayım ozman ıyı ise.hemde doçent

cnm baktım da serdar oğuz akayda calışıyrmus.adı yazıyor yanı.ondan randevu alayım ozman ıyı ise.hemde doçent

canım bi dönem bayındırdaydı serdar bey çok pahalı diye ben gitmedim
akaya geçtiyse sen muhakkak ona git
:lepi:

doğumum için herkes genelde ZEKAı TAHıR i tavsiye ediyor. hastanenin yenilenmiş olduğunu tam tekmil olduğunu söylüyorlar..olası fıtık tehlikemde dahi genel cerrahın orada olacağını söylüyorlar.. erken doğum ölümlerinde korkmustum içim atmıyordu oraya ama yenilenince heralde sterilliğide artmış olabilir die düşünmeye başladım yavaş yavaş herkes met edince. orada önereceğiniz bir dr varmı hanımlar? bir arkadaş süleyman beydenbahsetişti ama paracı olduğunuda söylemişti onamı gitsem baskasınamı bilemiyorum kararsızlık kesinsizlik çok kötü yaaa stresim oldu :KK43: zekai tahir için sizin görüşleriniz ne?

özel muayesine gidip doğumumda basımda olsun die düşünüyordum zaten ama yazdıklarından bir kez daha ürktüm vallahi ne yapçam nasıl yapçam ben yaaa :KK43: birde lokman hekime gideyim bari ibrahim sekü nün muayenehanesi varmı?

Sevgili Denizengindeniz bende de vajinismus sorunu vardı yaklaşık 5yıldır evliydim ve bir sürü doktora gidip çok fazla para verdim artık eşimle nerdeyse ayrılacaktık ama bir sonuç alamadım, en sonunda Süleyman Eserdağa gittim açıkçası ilk gittiğimde hiç umudum yoktu ama sadece 4 seansla bu dertten kurtuldum evliliğim kurtuldu hayatım değişti. Sen çok şanslıymışsın ki daha 10 ayken doğru yere gidip kurtulmuşsun. Herşeyin bir bedeli var nihayetinde arabamız bozulunca da gidip tamirciye milyarlar veriyoruz ki insan sağlığı bence önemli olan işini iyi yapması, ben beni bu dertten kurtardığı için ona minnet borçluyum.

Sevgili Denizengindeniz bende de vajinismus sorunu vardı yaklaşık 5yıldır evliydim ve bir sürü doktora gidip çok fazla para verdim artık eşimle nerdeyse ayrılacaktık ama bir sonuç alamadım, en sonunda Süleyman Eserdağa gittim açıkçası ilk gittiğimde hiç umudum yoktu ama sadece 4 seansla bu dertten kurtuldum evliliğim kurtuldu hayatım değişti. Sen çok şanslıymışsın ki daha 10 ayken doğru yere gidip kurtulmuşsun. Herşeyin bir bedeli var nihayetinde arabamız bozulunca da gidip tamirciye milyarlar veriyoruz ki insan sağlığı bence önemli olan işini iyi yapması, ben beni bu dertten kurtardığı için ona minnet borçluyum.

saat 12.45 ilginç bir yorum. evet süleyman bey alanında gerçekten çok başarılı bir doktor

Şimdilik doktorum cok ilgili her konuda rahatça bilgi alabiliyorum yada destek oluyo.Bende vajinismustum oldukça ilgilendi konustu vs.
3 aylıga kadar olanları alıyoruz dedi görüştüğüm bayan.ilerlemiş hamıleliklere bakmıyoruz dedi.o yüzden lokman hekime gitmeye basladım vede cokta memunum

jade sen hangi lokman hekime gidiyorsun sincandakinemi?Ayrıca doktorun kim?

canım sen hangi doktora gidiyorsun
ben dun sebahat hanıma gıttım hıç memun kalmadım

Arkadaşlar Gazi Üniversitesi doktorlarından Prof.Dr.Onur Karabacak'ın hastası olan ya da kendisi hakkında bilgisi olan var mı acaba?

canım sana gazıde aydan hocayı tavsıye edebılırım
sanırım en yıne ona gıdecegım
zaten oradakı en yogun hastası olan doktor ıkızler den ahmet bey vede aydan hanım
onur beyi ben orada yatarken 3-4 sefer gordum hastaları onuda çok sevıyor

Teşekkür ederim canım, aslında ben şu an Onur Bey'in hastasıyım ama hamile değilim. Rutin kontroller için ona gidiyorum, çok şeker bir doktor. Ama tabi hamilelik süreci çok daha farklıdır, o yüzden merak ettim.

merhaba, gazi hastanesinde çalışan aydan biri isimli doktordan randevu aldım. aynı hastanede doğum yapmayı düşünüyorum. tavsiye üzerine gideceğim. doktor ve hastane hakkında görüşleri olan var mı?

ankarada ali ergün hangi hastanede oldugunu bilmiyorum ama çok ilgili sempatik bir doktor tavsiye ederim...

X