ankara etlik zübeyde hanımda tüp bebek yaptırdım sorularınız varsa alayım

merhaba bu ilaçdan verdiler aldık.15 adet.Ayın 21 inden itibaren hocalara göre kullanacağız.Ne kadar derlerse.Sonra duruma göre havuz vs yapacağız sizin ilaçla ilgili bilginiz nedir

Kızlar bugun gittim 26 da bir sürü kan verdim 1.30 da konsey var biliyorsunuz.Sağ tarafımda 3 cm solda 4 cm çikolata kistim var sadece sağ da 1 Af gördüler.Moraller bozuk dua edin bana olur mu
Geçmiş olsun moralini bozma bnde yarn gıtcem o ilacı ne için verdiler tüp bebek yapmayacakmısnz adetliydin değil mi giderkrn

Geçmiş olsun moralini bozma bnde yarn gıtcem o ilacı ne için verdiler tüp bebek yapmayacakmısnz adetliydin değil mi giderkrn
Yook hiç canımı sıkacak bir şey yok yumurtalarımı kaliteleştireceğiz adetin 3.günündeydim.zaten öyle gitmezsem olmuyor.kanlarımı verdim bu ilaç kaliteleştirmeye yarıyor sonra durum iyiye giderse havuz yönetimi yapcaz topluycaz sonra transfer olucak .Kistim olduğu için baskılayadabilirim dedi onu ayın 21 inden sonra karar vereceğiz burada birbirimize destek olalım bence her şey güzel olucak ben en geç ocak ayında pozitifi görürüm diyorum allah niyetimizi bilsin

Ay inşallah görürsün bugn yolda yürürken yerde pembe bebek çorabı gördm teki düşmüş cebime attm inş bir işarettir yarında ben gıtcem benimde adetin 3 günü olacak klomen falan basit şeyler denemesinden korkuyorm

şöyle söyleyim bence hiç bir şeyden korkmayın sizden bence önce sis(sulu ultrason)isteyecek doktor .pcos da tüp bebek daha iyi ilk denemede oluyor.Başlarsa gonal f den başlar bence

Merhaba bende o hastane de tedaviye başladım aşılamaya başlandı önce. Pcos var bende de direkt tüp bebek yapamayız dediler. İlk aşılamam tutmadı 2. İçin gittiğim de yumurtan var tedavi yapamayız doğal deneyin dendi yine olmadı 2. İçin bu ay tekrar gideceğim ama aşılama bölümü çok kötü rahatsız edici deneyimleyen var mı bilmiyorum Buda beni strese sokuyor. Tüp bebek için iğneli aşılamanında tutmaması lazım ondan sonra tüp bebek dendi ama iğneli de yapmıyorlar normal klomen kullanıyorum. Şimdi bu 3 hakkım bitince iğneli aşılamaya mı geçilecek yoksa tüp bebek yaptırabilir miyim bi bilginiz var mı acaba

Pkos var yanında ek şikayetlerin ne öncesinde başka bir tedavi yaptırdnmı ben bendede pkos var öncesinde 3 kez klomen kullandım hiç bir işe yaramadı her ay boşuna ümitlendim

Pkos var yanında ek şikayetlerin ne öncesinde başka bir tedavi yaptırdnmı ben bendede pkos var öncesinde 3 kez klomen kullandım hiç bir işe yaramadı her ay boşuna ümitlendim
Başka bi sorunum yok adet düzensizliğim var zaten olmayınca 4-5 ay olmuyorum tarlusal kullanıyorum falan zaten süreç uzayıp gidiyor çok sıkıldım yani olmadıkça 1.5 senedir deniyoruz yaklaşık. Bu süreçte stresten mi bilmiyorum tsh yüksek çıktı bide haşimato tiroidim olduğunu öğrendim oda anca 3 ay da düzene girdi. Şimdi bide gözümde retina incelmesi çıktı psikolojik çok yıprattı beni. Dış etkenler de var tabi

Sulu ultrasonu aşılama öncesi bana da yaptılar hsg den sonra. Polipten şüphelendiler. Farklı bi odada serumu setliyorlar yatıyorsun Rahime kadar o serum setini sokup bi taraftan da ultrason yapıyorlar adet ağrısı gibi bi ağırısı oluyor sonrasında biraz da kanama yapabiliyor antibiyotik kullanmıştım ben sonrasında

Berna hoca müthiş bir hocadır ama dediğiniz gibi hemşireler vs it gibiler açıkcası bu ben tüp bebekten serdar hocadan çok memnunum daha bugun kaynattık :)Sizin eğer yumurtanız varsa zayıflayın sigara alkol bırakın bol bol yürüyün bir de yumurtlama testi alıp deneyin derim

benimki 5 dk sürmedi benim ağrım aşırı oldu ve ben korkudan 3 defa bayıldım çok basit aslında

Haşimatodan sonra aniden 10 kilo daha aldım veremiyorum da. Pcoslar da ovülasyon testleri doğru sonuç vermiyor diyenler oldu o yüzden yapmakta kararsızım. Berna hoca evet iyi. Hemşireler ve o aşılama odası kötü herkesi sıraya diziyorlar altımızı çıkarıyoruz yan yana dip dibe bi bezle örtüniyorsun afedersiniz kurbanlık koyun gibi hasta gizliliği olmuyor. Küçücük alan yapmışlar aşılama için

Ve o bizim örtündüğümüz her yerimize sürülen bezleri kirliden alıp temiz kısma koyduklarını gördüm gözümle Buda ne kadar hijyenik. Bulaşıcı hastalık olabilir sonuçta

tüp bebek kadar basit bir tedavi yok her şey çok kolay ve akıcı ben neden beklemişim 1 sene şimdi uzun protokolde tedavi görüyorum başladım yani hiç düşünmüyorum açıkcası

Ay sen bensin tüm şikayetlermz aynı tsh yeni düştü benimdd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…