ankara etlik zübeyde hanımda tüp bebek yaptırdım sorularınız varsa alayım

Merhaba ben bilgilendirmek istedim bugün kontrola gittim tedavi başladı gonapeptyl yarım gonalf300 verdiler gonapeptyl kesmediler kist gitmiş çok şükür

Merhaba ben daha yolun başındayım ayın 21 i benim yumurtalamama denk geliyor 21 inde gidicem gonapetly başlıycak sonra sizin gibi gonal f le gidecek devamı ona göre belli olacak bu uzun protokol bakalım benim kistim çikolata kisti ya baskılayıp sonra transfer edicekler bende çarşamba konseyden sonra bilgilendiririm

Merhaba bugun doktora gitcektiniz noldu naptiniz
Merhaba gittim sabah muayene oldum sağ da 1 solda bir yumurta folikülü gördü e bu beni az üzdü sonra dedim ki allah veren birle de veriyor sonra doktor da dedi biz en iyisini transfer edicez.Folik asit verdi ve bugun itibari ile saat 11 de vurulmam için gonapetl başladı.Kanama olcak olsa da gel olmasa da neden olmadım diye gel dedi bu süreçte 2-3 gün arayla ilişki dedi.Belki normal olur inşallah da olur dedi sonra gonal f e başlıycaz böyle

Merhaba gittim sabah muayene oldum sağ da 1 solda bir yumurta folikülü gördü e bu beni az üzdü sonra dedim ki allah veren birle de veriyor sonra doktor da dedi biz en iyisini transfer edicez.Folik asit verdi ve bugun itibari ile saat 11 de vurulmam için gonapetl başladı.Kanama olcak olsa da gel olmasa da neden olmadım diye gel dedi bu süreçte 2-3 gün arayla ilişki dedi.Belki normal olur inşallah da olur dedi sonra gonal f e başlıycaz böyle
İnşallah normal yollardan olur ama folikul için üzülme benimde 3 tane folikul vardı regli sonrasi gittim 6 folikul dedi her ay aynı olmuyor ama İnşallah dogal yollarla olur ve bu süreçlerin hiç birini yaşamazsınız

İnşallah tüm dileklerimiz hep böyle olsun sizde deneyin doktor 2-3 güne dedi ve sağlıklı beslenme dedi ki benim ne kadar akdeniz tipi beslenmemi bilir siz kaç yaşındasınız ben 28 oldum yeni

Merhaba tüp bebek raporu için hangi evrakları istiyorlar acaba? Yada şöyle sorayım sağlık raporu istiyorlar mı
İstemiyorlar hatırladığım kadarıyla fotoğraf eşinizin ve sizin nüfus cuzdanlarinizin fotokopileri evlilik cüzdanının 3 sayfası sonra bide SSK prim günleriniz yani 900 gündü sanırım ama net hatırlamıyorum bide aile nüfus kayıt örneği diye hatırlıyorum bize bir kağıt vermişlerdi yazıyordu size vermedilermi

İstemiyorlar hatırladığım kadarıyla fotoğraf eşinizin ve sizin nüfus cuzdanlarinizin fotokopileri evlilik cüzdanının 3 sayfası sonra bide SSK prim günleriniz yani SSK Başkurt neşeniz 900 gündü sanırım ama net hatırlamıyorum bide aile nüfus kayıt örneği diye hatırlıyorum bize bir kağıt vermişlerdi yazıyordu size vermedilermi
Henüz gitmedim tüp bebek için. Zubeyde hanımda 2 defa iğneli aşılama oldum bugün negatifi gördüm adet olunca gitmeyi planlıyorum. Aşılama için istenilen evraklarla aynı o zaman

Henüz gitmedim tüp bebek için. Zubeyde hanımda 2 defa iğneli aşılama oldum bugün negatifi gördüm adet olunca gitmeyi planlıyorum. Aşılama için istenilen evraklarla aynı o zaman
Aynı evet zaten hemen İstemiyorlar sis falan yapılıyor sonra süreç başlayınca istiyorlar 1 aylık olduğu için rapor bitmesin diye ilaçlara başlayacağız gun rapor cikiyor bende Zübeyde hanımda tedavi oluyorum ondan aslında belki diğer hastaneler farklıdır

Aynı evet zaten hemen İstemiyorlar sis falan yapılıyor sonra süreç başlayınca istiyorlar 1 aylık olduğu için rapor bitmesin diye ilaçlara başlayacağız gun rapor cikiyor bende Zübeyde hanımda tedavi oluyorum ondan aslında belki diğer hastaneler farklıdır
Siz aşılamayi orda mı yaptırdınız, ben psikolojik olarak çok kötü hissediyordum kendimi 2 aşılamam da orda gösterilen muamele yüzünden. Soru dahi sorulmuyordu azarlıyorlar hemen kadın 2 görevli varya. Ama tüp bebek için iyi diyorlar denemek istiyorum

Maalesef bende çikolata kisti var o etkili oldu sanırım.2.yi eylül gibi düşünüyorum tekrar aynı yerde.Çok memnunum
Allah tez zamanda sağlıklı şekilde çocuk sahibi olmanızı nasip eder inşallah. Bu aralar sitede Ankara'dan Etlik ya da Zübeyde hastanesinden sorular görüyorum. Sitede çok Ankaralı var sanırım 😊

Siz aşılamayi orda mı yaptırdınız, ben psikolojik olarak çok kötü hissediyordum kendimi 2 aşılamam da orda gösterilen muamele yüzünden. Soru dahi sorulmuyordu azarlıyorlar hemen kadın 2 görevli varya. Ama tüp bebek için iyi diyorlar denemek istiyorum
Tüp bebek ora gibi değil ben amh düşük diye direk tüp bebeğe alındım ama yumurtalarımın hepsi büyümedi serdar hoca bana bu seferlik aşılama ol hem tüp bebek hakkında bitmez dedi bizde onayladık aşılama oldum ama cidden soru sorulmuyor oradakilere hatta süreç nasıl olduğunu bir kadın anlattı bana görseniz birsey sordum azarladı beni ilgilendirmez tarzında ama tüp bebek bölümünde istediğinizi soruyorsunuz çok tatlı dilli insanlar var doktor serdar hocada çok iyi korkmayın Rabbım inşallah kucağınıza almanızı nasip eder en kısa zamanda

Tüp bebek ora gibi değil ben amh düşük diye direk tüp bebeğe alındım ama yumurtalarımın hepsi büyümedi serdar hoca bana bu seferlik aşılama ol hem tüp bebek hakkında bitmez dedi bizde onayladık aşılama oldum ama cidden soru sorulmuyor oradakilere hatta süreç nasıl olduğunu bir kadın anlattı bana görseniz birsey sordum azarladı beni ilgilendirmez tarzında ama tüp bebek bölümünde istediğinizi soruyorsunuz çok tatlı dilli insanlar var doktor serdar hocada çok iyi korkmayın Rabbım inşallah kucağınıza almanızı nasip eder en kısa zamanda
Benimde amh yüksek 3.87 pcos var yani.Amin inşallah bu yolda tüm emek harcayan herkese nasip etsin Rabbim inşallah. Birde 28 yada 29 nolu odaya gidip muayene oluyordum ben şimdi gideceğim zaman yine oraya mi gitmem gerekiyor onlar yönlendirir mi yoksa direk 26 no tüp bebek odasına mi gitmeliyim

Benimde amh yüksek 3.87 pcos var yani.Amin inşallah bu yolda tüm emek harcayan herkese nasip etsin Rabbim inşallah. Birde 28 yada 29 nolu odaya gidip muayene oluyordum ben şimdi gideceğim zaman yine oraya mi gitmem gerekiyor onlar yönlendirir mi yoksa direk 26 no tüp bebek odasına mi gitmeliyim
Evet 26 gideceksiniz şimdi önce orda muayene yapiolar öğleden sonra heyete çıkıyorsunuz

X