ankara etlik zübeyde hanımda tüp bebek yaptırdım sorularınız varsa alayım

Evet canim muaneye asistan doktorlar giriyor serdar hoca kurula giriyor ben 3 aydir gidiyorum ilk defa gecen ay gordum serdar hocayi

hangi evrakları istiyorlar acaba?
benim önceden rapor çıktı ilaç için 3 deneme bitti ama transfer için duruyor 2 rapor 3 kez dondurulmuş oldu son ilki tazeydi 5. tüp bebek denemesinde transfer olmadı bu 6. tüp bebek olacak olumlu yorumlar nedeniyle bizde etlik zübeydeye gideceğiz şırnaktan geleceğiz bakalım..

Geçmiş olsun hastaneyi arayın tüp bebğe baplayon deyin sorun her şeyi nazikler

Kafaya takarsanız olmaz tatile gidin uğraş bulun unutun.Serdar hoca özelden gelme o hastanede size görüşü sadece serdar hoca yapmıyor dünya doktor değerlendiriyor.Benim eşim bile öyle memnunki çok pimpiriklidir normalde.O analiz var mı bilmiyorum hastaneyi arayın tüp bebek servisine bağlayın deyin sorun olmadı numarasını vereyim size.Evrakta fotoğrafınızı evlilik cüzdanınızı ikematgah vs istiyorlar biz memuruz bağkurdan dolayı az topladık

Aynen zaten tatile çıkıyoruz .Dönünce başlamayı düşünüyorum. Arar öğrenirim hastaneyi o zaman. Benim tek karar veremediğim nokta kalan embriyoları mı değerlendireyim yoksa sıfırdan mı başlayayım diye. Ben özel şirkette çalışıyorum eşim memur zaten çok evrak istemiyorlar dediğiniz gibi.

Benim sürecim haziran 6 itibarü ile bitti bende olumsuz oldu 2.si için eylülü bekliyorum
Olsun canim vardir bunda da bir hayir insallah guzel sonuclar alirsin canim amh dusuk bayanlarda taze transfer mi yapiliyor biliyormusun birde yumurtanin kaliteli olmasi icin herhangir bir takviye falan kullanmismiydin

Olsun canim vardir bunda da bir hayir insallah guzel sonuclar alirsin canim amh dusuk bayanlarda taze transfer mi yapiliyor biliyormusun birde yumurtanin kaliteli olmasi icin herhangir bir takviye falan kullanmismiydin
Tabikide allahın bildiği var.Taze transfer olayını embriyolog ve hoca belirliyor onun kişiyle alakası yok yumurta alakası var.Ben sağlıklı besleniyorum yürüyüş yapıyoruym alkol sigara kullanmıyorum hurma poleni yiyorum bal ile başkada sebze ağırlıklı besleniyorum ilik suyu karışımı yemekler yiyorum.En büyük takviyem ise stresiz yaşam hatta tatilden geldim yeni 2 gün geciktim gebeyim herhalde hahahha test yapmam 7 gün gecikmeden sabrı öğrendim

Anladim canim bende yumurta kalitesi icin kuruyemis yiyorum spor yapiyorum evde calistigim icin aksamlari yapabiliyorum sadece. Yesillik agirlik vermeye calisiyorum hakkimizda hayirlisi olsun insallah guzel Haberler aliriz

ankara etlik zübeyde hanımda tüp bebek yaptırdım sorularınız varsa alayım
Selam beniim kurumum emekli sandığı rapor çıkmaz diye düşünüyorum ortalama fiyat ne kadar biliyor musun brde zamanlaması nasl sürekli gitmek mi lazım ilk gittiğimzde regl mi olmamaz lazım bilgilendirme yapar misn

MERHABA.BİZ DE EMEKLİ SANDIĞIYDIK MAYIS AYINDA İLAÇLARLA BERABER 21 TL TUTTU HASTANEYE SADECE 15 BİN TRANSFER ÜCRETİ ÖDEDİK.SİZ EĞER RAPORSUZ YAPTIRIRSANIZ FAZLA TUTAR MAYIS AYINDA BİRİ 80 E Mİ NE YAPTIRDIM DEMİŞTİ.ŞU AN FAZLADIR.bEN ADET OLDUM YARIN TEKRAR BAŞLIYORUM 26.NU POLİKLİNİKTEN TEKRAR RANDEVU ALDIM ÖĞLEN KONSEYE GEÇER HOCALARLA GÖRÜŞÜRÜM SONRA ONLAR SÜRECİ BELİRLER .REGLİN 2YA DA 3 .GÜNÜ GÜTMENİZ GEREKİYOR MUTLAKA Kİ YUMURTA SAYIMI YAPIYOR MUAYENE EDİYOR.KİŞİDEN KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİR BEN İLK İĞNEDEN SONRA 6.GÜN GİTTİM DOZUM 200 DÜ SONRA ERTESİ GÜN ÇAĞIRDI ULTRASON İÇİN SONRASI ZATEN YUMURTA TOĞLAMA ANESTEZİLİ MAX 30 DK DA HER ŞEY BİTİYOR SONRA TRANSFER İÇİN EMBRİYOLOG SENİ YÖNLENDİRİYOR HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH ÖZELDEN DAHA GÜZEL

Hmmm 80 mi özelden pek farkı kalmamış sizin raporlumuydu değil miydi ben ilk kez gıtcem adetim oldu olacak lekelenme şeklinde var cuma günü randevu aldım herkes konseye giriyor mu mesela ben tüp bebek istiyorum aşılama diye ısrar ederler mi acaba pkos var bnde amh yüksek rapor çıkar mı bunlara acaba

PKOSA AŞILAMA YAPMAZ/80 İ BULUR AMA ÖZELDE DAHA DA FAZLA İNANIN /HERKES SERDAR HOCA İÇİN GELİYOR/KONSEYDE PROFLAR UZMANLAR DOÇENTLER TÜP BEBEK HEMŞİRELERİ OLUYOR/RAPORLA YAPTIRDIM ŞİMDİDE TUTSA 30 TUTAR YARIN BAŞLIYORUM.2.GÜN YA DA 3, GÜN RANDEVUSUSZ DA GİDİN TÜP BEBEK O HASTENEDE AYRICALIKLI/PCOS ZATEN BAŞLI BAŞINA RAPOR NEDENİ ÖYLE DÜŞÜNMEYİN

İnşallah dediğinz gibi raporlu olur kaldkii ben zaten özelde yaptırmayı düşünürken brden burda yazılanları okudum değerlendirmek istedim brden karar verdim serdar hocaya sıra yoktu eşimde cumaya izin alınca runa özelçiden aldım inşallah olumlu sonuç alırım 3 kez klomen kullandım iğnesz sonuç anlamadım

Kızlar devlet hastanesi diye bakmayın hocalar çok iyi ve ılımlı yaklaşıyor özeldeki hocalardan farkları bile yok ben geçen ay transfer oldum ve şükür pozitifi gördüm yeterki hocaların dediklerini yapın ve ilaçlarınızı düzenli kullanın takdir allahın tabi ben inanarak gittim ve stres yapmadım sizin yazışmanızı görünce de yazmak istedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…