ankara etlik zübeyde hanımda tüp bebek yaptırdım sorularınız varsa alayım

Maalesef bende çikolata kisti var o etkili oldu sanırım.2.yi eylül gibi düşünüyorum tekrar aynı yerde.Çok memnunum

Ben çalışıyorum şehir dışından gelicez eşiminde izni çok yok 20 gün iznimiz var regl dönemine denk gelecek rapor Çıkması vs ne kadar sürüyor tüp bebek için direk randevu alınıyor mu nasıl ilerlemem gerek yardımcı olur musun?

Her şey çok hızlı oluyor merak etmeyin siz konseye gidince serdar hocaya ben şehir dışından geliyorum şu iş yapıyorum deyin yeter.Önce sabah saatlerinde tavsiyem 9 da 26 numaralı tüp bebek servisinden randevu alıyorsunuz.
Tüm hormon kanlarınıza bakılıyor.Doktor o sırada vajinal muayene ile AF sayıyor yani folekül sonra 1,30 da karşı binada tüp bebek konseyi var orada konseyde süreciniz başlıyor.Öncelikle duruma göre SİS8SULU ULTRASON )isteyebilir çok basit bir işlem sonrası adet sancın olur o kadar sonra sorun neyse tespit için hsg vs isteyebilir o tetkikler bende vardı istemedi polip varsa alır vs o ay seni tüp bebeğe hazırlarlar.Belki özelde beklersin ama ezhanımda beklemezsin.Başlatacakları zaman adetin 2. günü gel derler gene 26 no gene testler 1,30 da konsey boy kilo ölçümü olur dozun belirlenir aynı gün imzaları atarsın ve max1 saate rapor başhekimlik onaylar.ilaçlarını alırsın hemşireler ilk iğneni zaten yapıyor iğneler asla can yakmıyor ki ben ölürdüm korkudan bu yüzdende geciktirmiştim.Sonra 6-7 gün sonra yumurta boyut kontrolü oluyor max 2 kez çağırıyolar ve sonra opu yumurta toplama yani oluyor.Anestezili ve çok konforlu sonra o gün eşinden sperm odasında sperm alıuorlarlar ve döllüyorlar eşim çok rahat demişti baya memnundu neyse o gün döllenirse yumurta 0,gün sonra sen sabah 10 da embriyolog labını arayıp durum ne diye soruyorsun haber veriyorlar trensfer gününe kadar .Bu sırada ilk gittiğinde eşinden ürolojiden gerekli perhizle test istiyorlar siz bulunduğunuz ildeki hastanedede verebilirsiniz.Nereden geleceksiniz sorun nedir?Biz ilaçlara raporla 6,500 hasteye 15 ödedik normalde 10 duda zamlandı.Ben yine başladığımda orada başlıycam başlarsam yazarım

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için umarım bizde kavuşuruz bende deneyeceğim olmadı Cem Çelik düşünüyorum baya arastırdım

Canim merhaba oncelikle rabbim bu süreçte herkesin hakkında hayırlısını ve güzel sonuçlar almamızı nasip etsin bende etlik zubeydeye basladim benim 2 ay oldu amh dusuklugunden evraklari hazirlamami istediler rum evraklrimi testlerimi falan yaptirdim en son serdar hocaya denk geldik kurulda evraklarin hazirmi dedi rapor icin hazir dedim bana ozel recete de igne yazdi 3 sefer gidip geliyorum ama rapor icin evraklarimi teslim edemedim igneyi ganopeptly yazdi 15 tane rapor ciksaydi daha uyguna almis olacaktim rapor cikmasi uzun mu suruyor acaba

merhaba hayırlısı olsun her ikimiz içinde ve herkes için ben 2.sinde olacak diye düşünüyorum:)ilk ay gidince hemen sis vs çekmeden başlamazlar zaten.Konseyden sonra hemşireler hemen belge imzalatır rapor almanız için aynı gün içinde başhekimlik hemen onaylar ben emekli sandığı olduğum için rapor çıkar çıkmaz 6,500 e aldım ilaçları .Gonalf 200 başlattı.Sonra cetrotıde vuruldum sonra opu sonra transfer oldu.Size numara vermişlerdir arayın sorun orayı her şey çok hızlı.Hemşireler yönlendirnesi lazım aslında

Ilk gidisimde degil de 2.ci gidisimde bendende sis aldilar. Sonra diger ay tekrar gelin dediker gittik kan va aldik amh daha dusuk cikti ganonpeptly verdi serdar hoca rapor evraklarin hazirmi dedi bende hazir dedim bu kadar ne evrak aldilar ne bisey benim de kafam burda karsiti bana sana bu igneyi ozel yaziyorum dedi rapor cikmadigi icin dedi benimde kafam burda karisti ama hemsireler falan sonra nasil yapilmasi gerektigini guzelce anlattilar o konuda iyiler allaha sukur rapor kafami karisti ama bu gidiste sorucam evraklarimi ne zaman teslim edecegin diye bana 15 tane igne verdiler bu igne kulaninca hasta olunca 2. Gun gel dediler hasta igneler bittikten sonra hasta olmasan da yine de muaneye gel dediler herkesin sureci farkli ilerliyor galiba

ankara etlik zübeyde hanımda tüp bebek yaptırdım sorularınız varsa alayım
Merhaba;
Benim iki tane olumsuz tüp bebek denemem var. Klinikte dondurulmuş 2 adet 5.gün embriyom var ama kaliteleri konusunda endişeliyim. O yüzden sıfırdan başlamak adına Zübeyde Hanımı denemeyi düşünüyorum. Benim rapor çıkmıyor çünkü bir kızım var. Randevu sistemi ve hoca ücreti hakkında bilgi verebilir misiniz?

ha şimdi oldu o zaman sizind aha raporluk işiniz yok sizin amh düşük ya ona göre hormon destekleyici ilaç vermiş onuda devlet karşılamıyor ondan rapor daha çıkmamış şimdi oldu bu zamanda denemeyi asla bırakmayın spontene gebelik olabilir amh düşüklüğü sorun değil yumurta kaliteli olursa 0.1 ile ikiz bile oluyor sigara alkol stresi bırakın

Tabikide klinikte embriyo varken yapılır mı bilmiyorum ama yok diye düşünürsek randevuyu 26 no poli hemen alabilirsiniz 26 olması şart hoca ücretli değil onların maaşını devlet veriyor sgk vs varsa her şey opuya kadar ücretsiz kan vs ama hiç bir şey yoksada devlet çok pahalı değil.Transfer ücreti ben başlar başlamaz zamlandı 15 bin oldu opu ücretsiz dediğim gibi sgk vs varsa ilaçlar raporsuz 13 tutcaktı raporlu 6 ya aldım hepsini hocalar ise efsane hocaların hocaları onlar

Acikcasi normal gene deniyoruz biz ozelikle igneden sonra daha sk denemeye basladik belki olur diye ama rapor cikacak denildi bana ama ilerki surectemi rapor cikacak o zaman canim

Mhrs den de Serdar hocaya randevu alınıyor en erken bir hafta sonrasına veriyor. Peki telefonla 26 nolu poliklinik için mi randevu almalıyım? Daha önce Hacettepe'de tedavi gördüm hoca prof olunca fiyat farkı çıkıyordu o yüzden sordum. Ve hoca bana 100bini geçer fiyatlar deyince özel kliniğe başladım. Keşke burada başlasaymışım. Sgk var çalışıyorum ve zaten raporsuz ilaçlara dünya para ödedim. Sizin dediğiniz rakam oldukça düşük. Bir de benden karyotip analiz yaptırmamızı istediler sanırım o da yapılıyordur hastanede değil mi? Çok soru sordum mazur görün hiçbir problem bulamıyorlar bende çok kafaya takıyorum.

Canım tup bebek icin randevu almana gerek yok direk sabah erken gidip 26 numaraya sira almak istyorum diceksin gise ye hemen aliyorlar ama dedigin tetkitleri doktora sorabilirsin muaneye girdiginde ordan sana yardimci olurlar mutlaka rapor icin de kurula girmen gerekiyor kurulda sonra Eger rapor almaya uygunsan rapor cikartyorlar benim amh dusuk o yuzden bana rapor cikacak dediler veya asilama icin. Belli kriter var sonrasinda rapor cikartip tup bebege gecis yapiliyor diye biliyorum

Anladım bende belki temmuz ayı içerisinde gidebilirim.Belki direkt Serdar Hocaya da randevu alabilirim ama sanırım asistan doktorlar giriyor muayeneye.Benim bir kızım olduğu için rapor çıkmıyor zaten kurula girmem yani. Zaten diğer türlü de hem amh değerim hem de eşimin değerinde sorun yok. En iyisi dediğin gibi erken saatte gidip muayene olmak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…