Ankara / Demetevlerde A(Rh)+ Acil Kan Lazım :(

çok geçmiş olsun ama kan grubum tutmuyor ve benden kan alınamıyor rahatsızlığımdan dolayı çok çok geçmiş olsun allah şifa versin

ya of çook üzüldüm ya.morelim bozuldu şimdi.kan gurubum tutuyor ama bende kansızlık var ilaç kullanıyorum.3ay önce doğum yptım ogünden hamileliğimdn bu yana ilaç kullanıyorum hep.bi düzene girmedi.yoksaa mutlaka verirdim:çok üzgünüm:

çok üzüldüm,çok geçmiş olsun..ne yazıkki kan grubum tutmuyor,yakın çevremede sordum ancak uyan ve verebilecek durumda olan yok malesef :1no2:

acil şifalar dilerimm

benim kanımda uyuyor ama çok zayıf olduğum için benden kan almıyorlar. çevremdeki kişilere ileticem çok geçmiş olsun.

Ayy durun mesajıda mailide yeni gördüm.... Çok geçmiş olsun....

Eşimin kan grubu bu.... Şimdi görüştüm telefonu verdim arayacak merak etmeyin....
Geç kalmamışızdır umarım.....

Son düzenleme:
Arkadaşlar eşim şimdi aramış.... Numarası çıktı beyfendinin telefonuna şimdi lazım değil demişler....

Lazım olduğunda arayacaklar.... İnşallah faydamız olur.....

Arkadaşlar eşim şimdi aramış.... Numarası çıktı beyfendinin telefonuna şimdi lazım değil demişler....

Lazım olduğunda arayacaklar.... İnşallah faydamız olur.....

Çok sağolun teşekkürler.

Zaten lazım olduğu an verilmesi gerektiği için bulmakta zorlanıyorduk ama sizin gibi yardımsever arkadaşlarıma minnettarım.

mail kutumdaki herkeze yolluyorum şimdi umarım biran önce bulunur benim kanım tutmuyo keşke tutsaydı :KK43: inşallah gönderceğim kişilerden tutan olur

Allah dan acil şifalar dilerken

Kan grubumun uyuşmaması ve bir rahatsızlığımdan dolayı 10 yıldır ilaç kullanmam nedeniyle yardımcı olamıyorum..

Merhabalar, arkadaşımız için çok üzüldüm, fakat ben bir kere kan verdim ve artık vermemem gerektiğini anladım. Tüm gün boyunca ayakta bir saat durunca bayılıyodum ve bir hafta halsiz dolaştım. Dr. kan veremeyeceğimi söyledi, çünkü tansiyonum düşük ve kötü beslenme sonucu kansızlık var ayrıca vitaminler kullanmak zorundayım enjeksyon ve hap olarak. Oysaki kan vermek kan verenede çok yararlıdır. Arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum.

öncelikle çok çok geçmiş olsun her nekadar iğne korkum olsa da gerçekten kan vermek isterdim kan grubumda tutuyor ama aşırı derecede hasta olduğum derece hem penisilin iğnesi vuruluyorum hem de 1 mg antibiyotik kullanıyorum ama emin olun çevremdekilere söylicem ve elimden geleni yapmaya çalışcam tekrar geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

canım benim ya kan grubum uymuyor yardımcı olmadığım için çok üzgünüm ama çevremdekilerde sorarım inşallah bi yerden birşeyler çıkar ALLAH acil şifalar versin...

çok geçmiş olsun herşeyden önce acil şifalar mail aldım biraz önce umarımki bu mail işe yarar ve ankaradaki bütün üyeler bir şekilde hareket eder.evet ankaradayım ama ne benim ne ailemin nede çevremin kanı uyuyor... :KK43:
çok zor bir durum ararsın bulamazsın bulursun kan veremez :KK43:

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:Yardımcı olabilmeyi çok isterdim.ama radyoloji çalışanı oldugumuz için bizden kan alınamıyor.allah'tan acil şifalar diliyorum...:çok üzgünüm:

Herkese tek tek yazmaya kalksam sayflar yetmez biliyorum bu nedenle tüm yazan bize destek ve moral veren tüm arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum hepiniz çok sağolun.

bende ankarada oturuyorum yarın okula gidince tüm arkadaşlara duyurucam inşallah özellikle demette oturanlara Allah acil şifalar versin çok üzüldüm..

X