Ankara / Demetevlerde A(Rh)+ Acil Kan Lazım :(

canım geçmiş olsun
benim kan gurubum tutmuyor malesef ama çevremdekilere söyleyeceğim.
elimden geleni yapacam

çok geçmiş olsun ilaç kullandığım için çoküzgünüm yardımcı olamıyorum Allah şifa versin.

tel.numarasını aldım,yarın hemen arıyacağım,ilaç kullanıyorum ama kendi tel.imi bırakıcam ali beye,ben aynı zamanda yenimahalle belediye meclis üyesiyim,yarın belediyenin tüm birimlerini arattırıp aynı kana ve şartlara uygun kişileri bulup ali beyin telinide vericem,bana çok yakın hastane hatta gidip görüşebilirimde,içiniz rahat olsun.acil şifa bulur inşallah çok üzüldüm

Demetevlerde olmama rağmen sürekli ilaç alıyorum Allah yardımcınız olsun acil şifalar inşallah...

tel.numarasını aldım,yarın hemen arıyacağım,ilaç kullanıyorum ama kendi tel.imi bırakıcam ali beye,ben aynı zamanda yenimahalle belediye meclis üyesiyim,yarın belediyenin tüm birimlerini arattırıp aynı kana ve şartlara uygun kişileri bulup ali beyin telinide vericem,bana çok yakın hastane hatta gidip görüşebilirimde,içiniz rahat olsun.acil şifa bulur inşallah çok üzüldüm

Çok teşekkür ederim size, size ve yorum yapan duyarlı her arkadaşıma çok teşekkür ederim çok sağolun gerçekten .

yardımcı olmak isterdim ama kan grubum uymuyor yine de arkadaşlarıma sorup bulabilirsem verilen numarayı arayacağım. Acil şifalar diliyorum

Merhaba,
Ankara'dan üyemiz 9000 üyeye mail attık. Kusura bakmayın biraz mail trafiği yarattım ama konudan yeni haberim oldu. Önceki kan duyurusunda sadece ilgili kan grubuna ait üyelerimize atmıştım ama şöyle haklı bir uyarı geldi "kan grubumuz tutmasada etrafımızda bu kan grubu olabilir lütfen her kan grubuna yollayın diye" bu açıdan kan grubu gözetmeksizin Ankara'da yaşan 9000 üyemize ulaşmaya çalıştım. Bu tür kan aranıyor gibi efsane yazılardan değil bizzat üyemizin yakınıdır olayı yaşayan.
Lütfen gerekli paylaşımı yapalım...

KK nevbahar says:
Kazen abi çok ama çok teşekkür ederim sana da allah razı olsun gerçekten
Kazen says:
neden daha önce haberim olmadı bundan ?
KK nevbahar says:
abi kk'ya konu açınca bir de seni rahatsız etmek istemedim vallahi abi bugüne kadar aramadığım yer kalmadı hepsi cevapsız kaldı artık umudumuzu

Ne kadar çaresiz durumdayız siz anlayın. Lütfen Ankara konuya eğilelim, sizlere güveniyoruz...

bugün yakınınızaysa yarın bize olmuyacağı ne malum,yarın sizede haber veririm burdan,ii geceler.yardımcı olabilirsem en büyük mutluluk bu benim için

başlığı görünce hemen verelim dedim ama okuyunca ilaç kullandığımız için sanırım veremiyormuşuz....eşimle benim kan gurubumdu ama malesef ikimizinde kullandığımız ilaçları var şu ara...ama aklımda araştırıcam yakınlarımızdan..inşallah bir sonuca ulaşır.... ALLAHIM ACİL ŞİFALAR VERSİN.....

canım cok uzuldum ya benım kanım uysa ve hamıle olmasam bıan bıle dusunmeden verırdım.esımınde 0 rh pozıtıf.uyusmuyo yanı.allah acıl sıfa versın

benim grubum b+ ama bu bilgileri tum mail listeme yolladım...sevgiler acil şifalar

Merhaba yarın sabah arayacağım.
1 hafta önce tek kullanımlık bir ilaç kullandım ama zararı olurmu bilmiyorum. Şansımı deneyeceğim. Acil Şifalar diliyoyum.

benim uyuyor yardımcı olmayı çok isterim..ama eşim pzar gününden beri şehirdışında.
oğlumu bırakabileceğim kimse yok burada.çocuklada gidemem..eşim cuma sabahı gelecek
yardımcı olmayı çok isterim...umarım olabilirim...

X