ankara da gelin makyaji onerisi olan var miiiii???

nigard

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2013
15
1
34
27 nisanda dugunum var ve makyajimin kusursuz olmasini istiyorum ama fiyatta uygun olmali
Boyle bi yer var mi acabaa :KK30: yardimlarinizi bekliyorum

Bende oyle bir makyoz biliyorum istenilen yere gidiyor su contour makyaj denilen yuz hatlarını belirginlestirme ve porselen makyaj gibi profesyonel bir makyaj yapıyor hep o makyajla kalmak istiyorsunuz:) kardesim icin arastırmıstık bizde ve onu bulduk hem cekici hem dogal ama kesinlikle hatlardan anlayan bir makyaj yapmıstı gozlerini ortaya cıkardı dudakları daha dolgun ve yuzu cok daha ince gostermisti ben bayılmıstım cok tatlı da bir bayan sitesi de var bakmalısınız

Son düzenleyen: Moderatör:
umarım umarım ama anlaşacağınıza eminim :102:

Kızlar merhaba geçtiğimiz yaz düğünüm oldu ve öncesinde 6 ay kadar makyöz araştırdım bir arkadaşımın vasıtasıyla SelcanProMakeUp ile tanıştım.Ben porselen makyaj yaptırdım ve sabahtan geceye kadar profesyonel fotoğraf çekimleri dışarıda oldu hava o kadar sıcak olmasına rağmen makyajım hiç bozulmadı.

merhabalar,

Oncelıkle her gelin o gun cok güzel ve kusursuz olmak ıster. Ben uzun bır zaman makyaj ve sac konusunda bır arayıs ıcındeydım. Yurt dısında yasamam sebebı ıle prova gıbı bır ımkanımda yoktu. Bu sebeple ınternet uzerınde bır arayısa gırdım. Sonucta Ankara'da bu ısı hakkı ıle yapan 1-2 kısı vardı. Facebook hesabından yaptıgı makyajları kontrol ederek Yasemın Akbulut'ta karar kıldım gercekten cok guzel bır makyaj yaptı. Malzemlerı ve kullandıgı ekıpanlar ıle hem cıldım hava aldı agırlasmadı hemde goz kamastırıcı ve naturel bır makyajdı. Sızde bu surecte telas yapmayın kendınızı Yasemın Hanımın ellerıne bırakın.Emın olun gecenın Prensesı sız olacaksınız

Bu bana reklam koktu :)) Ama degilse de bilgi icin tesekkurleeerr

Bu da reklam... Yasemin hanima arkadasm yaptirdi makyajini hanimefendi nerdeyse takma kirpik yapistiricisina ayri para alacakti.. 'Prova' makyajinda takma kirpik takmaya ekstra ucret istiyor.. Baska hicbir makyozde duymadim..

Bu da reklam... Yasemin hanima arkadasm yaptirdi makyajini hanimefendi nerdeyse takma kirpik yapistiricisina ayri para alacakti.. 'Prova' makyajinda takma kirpik takmaya ekstra ucret istiyor.. Baska hicbir makyozde duymadim..

:) bende makyajimi kendisine yaptirdim ve harika oldu.bende kendisini internet uzerinden buldum ve yurt disinda yasadigimiz icin sadece telefonla gorustuk ve turkiyeye gittigimizde dugun icin bizi cok guler yuzle karsiladi hatta bircok kolaylik sagladi ki dugun gunu kaza gecirdik ve o anda bile elinden geleni yapti hakkini asla odeyemem ve kiprik konusuna gelince o da hediye oldu bana yani kendisiyle halada gorusmekteyim arada halimi hatrimi sorar yani isim bitti hadi gule gule diyen biri degil tabi sizede birsey diyemem sonucta yasadiklarinizi yazmissiniz ama benimde yasadiklarim ortada kendisine kendimi emanet ettigim icin kendimi sansli genlinlerden goruyorum.reklam bu olmaz!!!!!!!

:) bende makyajimi kendisine yaptirdim ve harika oldu.bende kendisini internet uzerinden buldum ve yurt disinda yasadigimiz icin sadece telefonla gorustuk ve turkiyeye gittigimizde dugun icin bizi cok guler yuzle karsiladi hatta bircok kolaylik sagladi ki dugun gunu kaza gecirdik ve o anda bile elinden geleni yapti hakkini asla odeyemem ve kiprik konusuna gelince o da hediye oldu bana yani kendisiyle halada gorusmekteyim arada halimi hatrimi sorar yani isim bitti hadi gule gule diyen biri degil tabi sizede birsey diyemem sonucta yasadiklarinizi yazmissiniz ama benimde yasadiklarim ortada kendisine kendimi emanet ettigim icin kendimi sansli genlinlerden goruyorum.reklam bu olmaz!!!!!!!
unutmusum yazmayi ben provada yaptirmadim sadece on gorusme oldu ve renk konustuk sadece okadar,bende cok titizlenmistim prova yaptirmaya vaktim yoktu benim ama sonuc harikaydi:)))

kalite ucuza olmuyor tatlim kadinin kullandigi kiprikler kaliteli disardaki gibi olsa herkez takar zaten ve secim sizin

En iyi ürünleri o ürünleri kullanmayı gerçekten bilen kişinin yaptığı makyaj ve göz yüz hatlarını tanıyan kişinin yaptığı makyaj profesyonel makyajdır Bunu yapan kişi sayısı Ankarada bır elın parmak sayısı kadar ...MAKYAJ YAPIYORUM diye ortalıkta sürüyle palyoça makyajı yapan insan var ...En mutlu gününüz, iyi araştırın prova isteyin ürünleri sorun, yüz şeklinizin ne olduğunu sorun, istediğiniz makyajın size uygun olup olmayacağını sorun, önce diyolog...sizi tatmin ederse yaptırın hepinize mutluluklar dilerim ....:)

Ben Magic Touch kuaforde calisan Hatice hanima yaptirdim makyajimi, soyadini bilmiyorum kendisinin. Burada itiraf ediyorum, gelin makyaji ve saci diyerek gitmedim kuafore, porselen makyaj ve topuz istedim gidip. Normalde gelin basi 650 lira gibi bisey ben bir topuza 50 lira, mukemmel otesi bir makyaja da 90 lira verdim. Pek cok gelin adayi kuaforde o ritueli yasamayi, gelin olarak ozel hissetmeyi seviyor biliyorum ama kimse kusura bakmasin ayni hizmeti bir kere oluyor diye 3-4 kati fiyata almak bana cok sacma geldi. Bir kere oluyor diye dugun sirasinda herseye ederinden fazla para harciyoruz zaten.

Bu arada ben de dugunden once makyozlerle ilgili cok yorum okudum ve gerek fiyatlarindan gerekse beceriksizliklerinden gozum korkmustu, makyajimi kendim yapmaya karar vermistim, baya da urun aldim hatta. Kontur fircasindan takma kirpige herseyim vardi. Bir suru makyaj videosu izledim. Ama nedense son gun heyecanlandim, kendime guvenemedim. En fazla ne kadar kotu olabilir diye evime yakin olan Magic Toucha gittim. Sac konusunda cok ortalamalar, belki de gelinlere ozel baska seyler yapiyorlardir, kotu diyemeyecegim ama mukemmel de olmayan bir topuzum oldu. Iyi yani cok rahat kullanacagim, dans ederken bozulsa da bozulmamis gibi gorunecek salas bir topuz istemistim, aynisi oldu.

Makyaja gelirsek tam bir profesyonel isiydi. Makyajla ilgili cok bilgim var ve Hatice hanimin bilgilerinden cok etkilendim. Unlulerin makyajlari gibi oldu, fotograflarda mukemmel cikti, yuzumu cok daha ince gosterdi, burnumu kucuk gosterdi, dudaklarimi buyuk gosterdi, resmen saheserdi. Rujum butun gece kaldi. Mac urunleri kullandi. Tek sorun takma kirpigimi ben yanimda goturmus olmama ragmen takmak icin ayrica para aldi. Takma kirpigi sadece takmak icin para istemek cok sacma geldi bana. Kisaca cok ucuza harika gorundum dugun gunumde. Bir nevi yalan soyledim baskasinin dugunune gidiyorum diye, pisman degilim cunku kuaforlerin ve makyozlerin gelini ve maiyetini kaziklama sevdalarina kil oluyorum kizlar.

X