Ankara buluşmalarına başlasın artık değil mi şekerparelerim?

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
GÜNAYDIN CANIM ARKADAŞLARIM opuyorumnanaktan:asigim::1hug:
ÇOK ÖZLEŞTİK DEĞİLMİ??? ARTIK BULUŞMALARA BAŞLAYALIM DİYORUZ SİZ NE DERSİNİZboshayallersmile
TATİLDİ, RAMAZANDI, BAYRAMDI DERKEEEEENNN BAYA UZATTIK ARAYI YETER GARİİ DEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİMa.s
VALLA BENCEDE AYNEN ÖLE KISLAR BİR AN ÖNCE BULUŞMAMIZ LAZIMolumunekankayizsmile

2 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ BULULUŞUYORUZ, YİNE AYNI YERDE, YANİ BAŞKENT ÖĞRETMEN EVİNDE,
HAVA GÜZEL OLURSA BAHÇEDEYİZ, SOĞUK YADA YAĞMURLU OLURSA B KATINDAYIZ YANİ EN ÜST KATTAYIZ,
HADİ GELİN BULUŞALIM KAYNAŞALIM, ÖZLEM GİDERELİM:KK3:kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

EYLÜLÜM KAYMAĞIM BİLİYORUM SEN GELEMEYECEKSİN CANIM mafoldumben, SENİ ÇOK AMA ÇOK ÖZLEYECEĞİZ İNANKİmafoldumben
SEN BİZİM VAZ GEÇİLMEZİMİSSİN UNUTMA, ANKARAYA GELİRSEN İNŞALLAH HABERLEŞELİM BULUŞALIM:1hug:
SENİ ÇOK SEVEN ARKADAŞLARIN, ABLALARIN OLDUĞU HEP AKLININ BİR KÖŞESİNDE OLSUN EMİİ:asigim::1hug:a.s.

NEYSE GELELİMBİZEEEEEEE BAKALIM BİZİ KİMLER ÖZLEMİŞ KİMLER GELECEK:asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk::enbuyukkk:

BAŞLICA GELENLERİ YAZAYIM,

1-KALİMERA
2-TOMBİŞ06
3-DİLEK52
4-NRSNMKA39
5-SERSERİÇİÇEK
6-OKYANUS
7-ASENA66
8-DAĞÇİÇEĞİ (UMARIM CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞMIYORSUNDUR :uhm:)
9-GİRDAP
10-MORMENEKŞE

İŞTE ŞİMDİLİK BUKADAR CANLARIM ,
HADİ BAKALIM GEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR İSİMLERİNİZİ YAZDIRIN BAKEMkaydirigubbakcemile5
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

en çokta ben özledimmmm.....nasipsa ordayımmmmmmmm......

TABİKİDE ORDASIN BAŞKA BİR SEÇENEİN VARMI SANKİİİİİİ:mymeka:

HAAA BU ARADA DÜNKİ PİKNİK RESİMLERİNİ KOYAMIYORUM ŞEKER, HAFIZA KARTINI OKUMUYOR BİLGİSAYAR, ARA KABLOSUDA EVDE YARINA ARTIKIN İNŞALLAH :lepi:

BAŞLICA GELENLERİ YAZAYIM,

1-KALİMERA
2-TOMBİŞ06
3-DİLEK52
4-NRSNMKA39
5-SERSERİÇİÇEK
6-OKYANUS
7-ASENA66
8-DAĞÇİÇEĞİ (UMARIM CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞMIYORSUNDUR :uhm:)
9-GİRDAP
10-MORMENEKŞE
11-NURANK:asigim:

İŞTE ŞİMDİLİK BUKADAR CANLARIM ,

Selam canlar....kamber kibin adım yazılmış listeye..Sanursam, galiba, zannımca başka seçeneem yok..Gelcez el mecbur..Şaka bi tarafa çok özledim bende herkesleri..
Hem daha bensiz biyerlere gidilmiş gelip onun hesabını sormam ilazaım demiiiiii..:kızgın:
Sahi gözlerim pek iyi görmüyo sanırsam yamisin delüsünün adını da göremedim..vardı da ben mi seçemedim acep..bi de siz bakıverin helem..CADIARZU Öpüyorum hepinizi görüşmek üzereeeeeeeeeee..opuyorumnanaktan

Selam canlar....kamber kibin adım yazılmış listeye..Sanursam, galiba, zannımca başka seçeneem yok..Gelcez el mecbur..Şaka bi tarafa çok özledim bende herkesleri..
Hem daha bensiz biyerlere gidilmiş gelip onun hesabını sormam ilazaım demiiiiii..:kızgın:
Sahi gözlerim pek iyi görmüyo sanırsam yamisin delüsünün adını da göremedim..vardı da ben mi seçemedim acep..bi de siz bakıverin helem..CADIARZU Öpüyorum hepinizi görüşmek üzereeeeeeeeeee..opuyorumnanaktan

KENDİNE GÜVENİYORSAN GELME EVİ ÖĞRENDİK NASILSA:lepi::lepi:
MİLLETİ TOPLADIĞIM GİBİ DOOOOORU SENİN EVE GELİRİM VALLA:lepi::lepi::lepi:

bende resimlere bakacayım artıkımmmmmm
torun bir ekimde gelmese bir ekim dedi doktor belkide erken olur bu yıl ben katılmayacayım hiç bişeyeeeeeeeeee :KK43:((((( üzlerek resimlere bakçağımmmmm

oyyyyyyy çok sevinirim güzelcim.. ozaman gelmesem mi ne..Hepiniz bana gelin ne güzel olar.. opuyorumnanaktan

Bu kadının Mıhdarla bi işi var amaaaaaaaaaaaaaaaa.. Çözecem bigün.. kaydirigubbakcemile3

HİİİİŞŞŞŞŞŞT KARIŞTIRMAAAAAA:eek:lmaz:
bende resimlere bakacayım artıkımmmmmm
torun bir ekimde gelmese bir ekim dedi doktor belkide erken olur bu yıl ben katılmayacayım hiç bişeyeeeeeeeeee :KK43:((((( üzlerek resimlere bakçağımmmmm
AAAAAA OKADAR ÇABUKMU YAAAA ohaoldumsmile????? DAHA DÜN EVLENDİLER SANKİDEEEEE:sm_confused:
HADİ BAKALIM HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ, BELKİDE TOPLANTIDA ARARSIN MÜJDEYİ VERİRİSİN:ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek:

günaydın kaliiiii
evet bügün yarında gelir inş bebek bugün biraz ağrıları varrrr gelinin
bendeki ağrılarıda hiç sormaaaa
panikdeyim resmennnn
geleine belli etmemeye çalışyorummmm ama neyazık bende heycan panikkk hepsi var öptümmm seni ve arkadaşlarımııııı:)

ilk toplantı benim düğünde degilmi caymayın hepinizi bekliyorum yer elegant koktey salonu küçükesat 26 eylül pazar günü saat 7de bol bol oynarız daha sonra 2 ekimde gene buluşuruz bu kadar ayrılık yeter bazıları sık sık görüşdü ama biz görüşemedik hasret çeken biz olduk öpüldünüz

BEKLİYORUM HEPİNİZİ DÜĞÜNÜMÜZE

ilk toplantı benim düğünde degilmi caymayın hepinizi bekliyorum yer elegant koktey salonu küçükesat 26 eylül pazar günü saat 7de bol bol oynarız daha sonra 2 ekimde gene buluşuruz bu kadar ayrılık yeter bazıları sık sık görüşdü ama biz görüşemedik hasret çeken biz olduk öpüldünüz

BEKLİYORUM HEPİNİZİ DÜĞÜNÜMÜZE

hayırlı olsun
düğnünzzzzzz ablam a.s.a.s.a.s.

-----------------------------------------------
merhaba:içelim::içelim::içelim::içelim::içelim: demeye geldim günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrr

Ah guzellerim sizler böyle bensiz bulusunda catlatin beni:KK43:(( kimsede özlememis beni belli ama ben sizleri özledim..bazi sebeblerden dolayi bu yaz sizlerle görusemedim ama insallah önumuzdeki yaza kimbilir bakarsiniz kisa. Saka bir tarafa size bol eylenceli sohbetler diliyorum..benim icinde yiyip icmeyi unutmayin..

X