Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Deneyeceğim inş faydası olur kaç tane embriyom olacak stresine birde bu eklendi hakkımızda hayırlısı olsun
hiç stres yapmayın dondurulmuş çok daha iyi rahim dinleniyor gerçekten de siz nar suyunu ihmal etmeyin.Burada çoğu kişi böyle kalınlaştırdı rahimi

Canim senin nasil gidiyor hamilelik? Ne kadar kaldı bebegine kavusmayaa??🐣🐥
kuzum daha çok var ama ilk 4 ayı devirdim yarıladım sayılır,bugün fetal dna sonucu geldi çok şükür sorun yok.Ve oğlan geliyor 😊Bulantılarım azaldı ama hala devam tabii ki onun dışında çok şükür her şey yolunda gibi 🐥

kuzum daha çok var ama ilk 4 ayı devirdim yarıladım sayılır,bugün fetal dna sonucu geldi çok şükür sorun yok.Ve oğlan geliyor 😊Bulantılarım azaldı ama hala devam tabii ki onun dışında çok şükür her şey yolunda gibi 🐥
Ayyy harika haber!!😍 maşallah saglikli dogsun insss🙏🏼💕 darisi bizlere🤗 Bu fetal dna testi ne kadar tuttu canim?

Kübra canım şimdi okuyabilirim yazışmaları peki kaç gün sonra yaptırdın testi? Zamanından önce değil dimi? Asla asla üzülmemeye çalış nolursun 😔 çünkü değerin negatif değil çok şükür 🙏🏻 ve bu şekilde artarak çoğalan çok fazla kişi var ve sağlıklı ilerliyor gebelikleri
Çok teşekkür ederim. Doktorum da bu değerden yükselip doğuranlar var dedi. Artık nasibimizde ne varsa onu yaşayacağız. Pes etmek yok, mücadeleye devam😊

Merhaba arkadaşlar bende bugün opu oldum 10 tane yumurta toplandı berfu hoca taze transfer yapacaktı fakat rahimi ince buldu malesef 😢rahim kalinlasmasi için ne yapmam gerekiyor fikri olan var mı
Dondurulmuş transfer hazırlığı başladığında zaten size Estrofem verecektir bu da rahminizi kalınlaştıracaktir. Bol bol nar suyu da için. Halledilemeyecek bir şey değil merak etmeyin.😊

Ayy ne güzel haberler. Maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşallah💞

Çok teşekkür ederim. Doktorum da bu değerden yükselip doğuranlar var dedi. Artık nasibimizde ne varsa onu yaşayacağız. Pes etmek yok, mücadeleye devam😊
Tabii ki bizim istediğimiz sonuçta sağlıklı gebelik.Eğer sağlıksız olacaksa baştan olmasın alışınca kaybetmektense allah korusun baştan bu şekilde olması daha hayırlı bence.İnşallah inşallah değer güzelce katlanır olmazsa dondurulmuş embriyolar bekliyor kuzu gibi😊

Aaa maşallah canım, demek oğlun oluyor, rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıl etsin, görünce yazayım dedim🥰 canım fetal DNA neden yapıldı, nedir o🙈

Merhaba arkadaşlar bende bugün opu oldum 10 tane yumurta toplandı berfu hoca taze transfer yapacaktı fakat rahimi ince buldu malesef 😢rahim kalinlasmasi için ne yapmam gerekiyor fikri olan var mı
Merhaba canım bende berfu hoca da tedavi gördüm transfer öncesi benimde inceydi 8 di yanlış hatirlamiyorsam ve berfu hoca ilaçlar verdi estrofem ve karnıma yapistirdigim bir bant vermişti ve doğal nar suyu içtim günde iki bardak çok şükür kalinlasmisti transfere kadar

Aaa maşallah canım, demek oğlun oluyor, rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıl etsin, görünce yazayım dedim🥰 canım fetal DNA neden yapıldı, nedir o🙈
Kuzucum seninkiyle oğlanları ikiledik 🥰 Fetal dna'yı Berfu hoca önermişti bize bebekteki down sendromu gibi genetik olabilecek rahatsızlıkları %99 oranında tespit eden bir test diye.Sonra kendi doktorumuz da önerince dedik yaptıralım.2'li testin sonucu güzeldi ama madem 2 doktor da önerdi yapalım dedik.Bir de her iki doktor da keşke ülkemizde yaygınlaşsa ama maddi olarak daha pahalı diye öneremiyoruz dediler.Test için kan verdim yurtdışına gitti çok şükür sorunsuz geldi.

Kuzucum seninkiyle oğlanları ikiledik 🥰 Fetal dna'yı Berfu hoca önermişti bzie bebekteki down sendromu gibi genetik olabilecek rahatsızlıkları %99 oranında tespit eden bir test diye.Sonra kendi doktorumuz da önerince dedik yaptıralım.2'li testin sonucu güzeldi ama madem 2 doktor da önerdi yapalım dedik.Bir de her iki doktor da keşke ülkemizde yaygınlaşsa ama maddi olarak daha pahalı diye öneremiyoruz dediler.Test için kan verdim yurtdışına gitti çok şükür sorunsuz geldi.
Hmm anladım canım bize nifty diye bir test onermislerdi, biraz pahalı gelmişti bize o yuzden yaptirmamistik🙈 sonucun temiz çıkmasına çok çok sevindim, sanki bu yıl oğlan yili gibi kimi duysam erkek diyor🥰

Dondurulmuş transfer hazırlığı başladığında zaten size Estrofem verecektir bu da rahminizi kalınlaştıracaktir. Bol bol nar suyu da için. Halledilemeyecek bir şey değil merak etmeyin.😊
Teşekkür ederim inş kalinlasir içime su serptiniz inş en kısa zamanda sizde güzel haberler alırsınız ☺️

Canım çok sevindim tebrik ediyorum ❤️ fetal dna nedir? İlk denemelerde de tavsiye ediyor mu berfu hoca bu dediğin seyi

X