Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Rica ederim, ne demek. İnsan bu surecte her şeye takılıyor, sorularına cevap arıyor kendimden biliyorum.🤗 Ben de bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalıştım. Umarım hepimiz burada güzel haberlerimizi paylaşırız💞💞
Umarım canım ❤️🙏🏻 yarın bakalım neler diyecek bana

kızlar merhaba❤️
bugün opudan sonraki ilk adetimin ,2. Günüydü muayeneye gittim kan verdim. Normalde benim zaten dondurulmuş olacaktı Dr bu adetle ilaçlara başlayıp rahmi hazirlayacakti ama bugün verdiğim kanda östrojen hormonun yüksek çıktı bu ay baslamayacagim tedaviye dedi. Zaten östrojen hormonu yükselsin diye i kadar ilaç kullandik bir anda düşmezdi ki zaten bir hafta önce opu oldum 🙈 transfere başlaması için kaç olması lazım değerin? Ben buraya yükleyeceğim yorumlayabilir misiniz acaba 😘

Eklentiler

• IMG_20210224_165329.jpg
    IMG_20210224_165329.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 28
kızlar merhaba❤️
bugün opudan sonraki ilk adetimin ,2. Günüydü muayeneye gittim kan verdim. Normalde benim zaten dondurulmuş olacaktı Dr bu adetle ilaçlara başlayıp rahmi hazirlayacakti ama bugün verdiğim kanda östrojen hormonun yüksek çıktı bu ay baslamayacagim tedaviye dedi. Zaten östrojen hormonu yükselsin diye i kadar ilaç kullandik bir anda düşmezdi ki zaten bir hafta önce opu oldum 🙈 transfere başlaması için kaç olması lazım değerin? Ben buraya yükleyeceğim yorumlayabilir misiniz acaba 😘
Evet canim yuksek çıkmış. Hazırlık için 50'nin altında olması gerekiyor. Benim de opu sonrası 67 çıkmıştı bir ay daha bekledim

Evet canim yuksek çıkmış. Hazırlık için 50'nin altında olması gerekiyor. Benim de opu sonrası 67 çıkmıştı bir ay daha bekledim
Evet doğru sen bir ay daha beklemiştin kuzum. Peki o zaman bana ne zaman başlar sence hiçbir şey demedi bu adet bitsin bir dahakine adetinde bakalım dedi

Benim test nasipse 1 Mart pazartesi. Öğretmen olduğum için ders programımi ayarlayabilirsem Bahceci'de yaptıracağım. Yoksa yakın bir merkezde yaptırırım artık.
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız🤲🏻 Bende Bahçeci de berfu hocaya gidiyorum 2 gün önce transfer oldum heyecanlıyım bende sizin gibi 🥰

X