Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız🤲🏻 Bende Bahçeci de berfu hocaya gidiyorum 2 gün önce transfer oldum heyecanlıyım bende sizin gibi 🥰
Burda anne adaylari beklemedee😍😍 su mubarek 3 aylarda guzel sonuclar alirsiniz inss 🙏🏼 Allah tum dileyenleri mutlu sona ulastirsin inss🤰🏻🐣💞

Günaydın arkadaşlar🌸🍀🌈
8e6d01645246b2db43efa7608144414e.jpg

Teşekkür ederim ben de öyle düşünüyorum benim için ne hayirliysa o olsun. Direkt negatif de çıkabilirdi. En azından başka bir problem olmadığını anladim. Artık gerisi Allah'tan😊

Evet belli oldu. Değerim 23 çıktı😔 Doktorum kimyasal gibi görünüyor dedi. 2 gün sonra tekrar kan vereceğim.
Kübra canım şimdi okuyabilirim yazışmaları peki kaç gün sonra yaptırdın testi? Zamanından önce değil dimi? Asla asla üzülmemeye çalış nolursun 😔 çünkü değerin negatif değil çok şükür 🙏🏻 ve bu şekilde artarak çoğalan çok fazla kişi var ve sağlıklı ilerliyor gebelikleri

Merhaba arkadaşlar bende bugün opu oldum 10 tane yumurta toplandı berfu hoca taze transfer yapacaktı fakat rahimi ince buldu malesef 😢rahim kalinlasmasi için ne yapmam gerekiyor fikri olan var mı

X