Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Tekrar merhaba kızlar,
Embriyolog aradı 3. Güne ulaşan 22 tane vardı bugün 5. Gün ve 1 tane kalmış 7 taneside geriden geliyormuş yarına kadar bekleyeceğim dedi o 7 taneyi.. canım çok sıkıldı.

Tekrar merhaba kızlar,
Embriyolog aradı 3. Güne ulaşan 22 tane vardı bugün 5. Gün ve 1 tane kalmış 7 taneside geriden geliyormuş yarına kadar bekleyeceğim dedi o 7 taneyi.. canım çok sıkıldı.
İnşallah 7tanesi de yetişir ve dondururlar,üzüldüm böyle olmasına neyse ki 1 tanesi gelmiş 5.güne.Sizin erkekten kaynaklı bir problem mi vardı?

İnşallah 7tanesi de yetişir ve dondururlar,üzüldüm böyle olmasına neyse ki 1 tanesi gelmiş 5.güne.Sizin erkekten kaynaklı bir problem mi vardı?
Biz ilk gittigimizde bende pko var diye gittik sonra eşim sperm verince şok yasadik şiddetli sperm azlığı ve morfoloji demişti. Bende de hasimato başlangıcı çıkmıştı inşallah diğerleride gelir

Tekrar merhaba kızlar,
İnşallah diğerleri de yetişir canim. Benim de 3 tanesi 5.gune ulaştı. 3 tanede aynı sizin gibi geriden gelen vardı. Onlardan 1 tanesi de gelişti. Onu da dondurdular. İyi düşün 7 taneden de mutlaka gelişen olacaktır.

İnşallah canım . Sana tek transfer yapıldı değil mi? O zaman 3 tane dondurdun sen

Kızlar benim biliyorsunuz dün 1 tane 5 güne ulaşan olmuştu 7 tanesi geriden geliyordu bugün 6. Gün aradı embriyolog 2 tanesi gününe ulaşmış çok şükür o ikisinide dondurdum dedi ama kalitelerini sormayı unuttum hani bu 4 a 2 b filan varya gerçi çok anlamıyorum ne için o kategorilendirme

Gözün aydin canım 5 ve 6.gun embriyolarınin hepsi 1.kalite oluyor diye biliyorum. Sana zaten 5.gun embriyosunu transfer ederler.

Gözün aydin canım 5 ve 6.gun embriyolarınin hepsi 1.kalite oluyor diye biliyorum. Sana zaten 5.gun embriyosunu transfer ederler.
Teşekkür ederim canım çok mutlu oldum. Yani iki tanesinin geriden gelmesi diğer gününde gelene göre daha az kaliteli olduğu anlamına gelmez değil mi? Sonuçta 6. Günde ulastiya ancak kafamda deli sorular

Teşekkür ederim canım çok mutlu oldum. Yani iki tanesinin geriden gelmesi diğer gününde gelene göre daha az kaliteli olduğu anlamına gelmez değil mi? Sonuçta 6. Günde ulastiya ancak kafamda deli sorular
Yok canım hatta daha kaliteli bile olabilirler ama yavaş gelistikleri için transferde öncelik 5.gun embriyolarınin oluyor.

Yok canım hatta daha kaliteli bile olabilirler ama yavaş gelistikleri için transferde öncelik 5.gun embriyolarınin oluyor.
İnşallah bir ay sonra yapar benimkinide 6. Gün embriyosu artık kabuğundan çıkma aşamasına gelmiş durumda olan embriyoymus inşallah transferde filan çözülürken bişi olmaz

İnşallah bir ay sonra yapar benimkinide 6. Gün embriyosu artık kabuğundan çıkma aşamasına gelmiş durumda olan embriyoymus inşallah transferde filan çözülürken bişi olmaz
Bu çözülürken bozulma konusu beni de korkutmustu ama hiç kafana takma Bahceci'nin laboratuvarı bu konuda çok başarılı. Zaten transfer öncesi embriyolog gelip bilgi veriyor. Bize yüzde yüz canlı şekilde çözüldü demişlerdi

Çok teşekkür ederim canım bilgilendirdigin için sıra geldi trasnferi beklemeye beni o transfer esnasındaki vajinaya takılan spekulum aletide çok korkutuyor ama dayanırım herhalde acısına

Çok teşekkür ederim canım bilgilendirdigin için sıra geldi trasnferi beklemeye beni o transfer esnasındaki vajinaya takılan spekulum aletide çok korkutuyor ama dayanırım herhalde acısına
Canım hiç dayanamayacak bir şey değil vajinal muayene gibi düşün. Anlık bir şey birkaç saniye sürüyor sonra bir şey yok. Zaten heyecandan spekulum aklına bile gelmez

İnşallah çok teşekkür ederim bu sürede çok yardımcı oldunuz bana sorularımı hiç yanıtsız bırakmadınız bende inşallah buraya size haber veririm gebeligimi
Rica ederim, ne demek. İnsan bu surecte her şeye takılıyor, sorularına cevap arıyor kendimden biliyorum. Ben de bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalıştım. Umarım hepimiz burada güzel haberlerimizi paylaşırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…