Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Bence uzulmenize gerek yok sayı gayet iyi. Kendinizi strese sokmayın, aksine sevinin. Tek bir embriyosu oluşup gebelik elde edenler var. Size de gerekli olan iyi kalitede tek bir embriyo maşallah fazlasıyla var
Evet biraz o an üzülmüştüm şükür geçti siz nasılsınız transfer sonrası bol bol dinlenmeli mi

Sizin nasıl gidiyor transfer sonrası
Valla evdeyim. Devamlı yatmiyorum, evin içinde dolaşıyorum ama dinlenme halindeyim, kendimi yormamaya çalışıyorum. Onun dışında progestan fitil migrenimi tetikledi 3 gündür baş ağrısı, kusma ile mücadele ediyorum. Doktorum migren ilacımı icebilecegimi söyledi. Öyle gün geçirmeye çalışıyorum. Yarın hala geçmezse muhtemelen fitili bırakıp iğnenin dozunu arttiracagiz

Evet biraz o an üzülmüştüm şükür geçti siz nasılsınız transfer sonrası bol bol dinlenmeli mi

Off o migren insanı mahveder çok geçmiş olsun bol bol dinlenin keyfinize bakmaya çalışın fitili ne için veriyor peki

Off o migren insanı mahveder çok geçmiş olsun bol bol dinlenin keyfinize bakmaya çalışın fitili ne için veriyor peki

Transfer hazırlık sürecinde progestan iğne veriyor. Transfer sonrasi da iğne+ fıtıl şeklinde progestan verdi. Sanırım bebeğin rahimde tutunmasını kolaylaştırmak için veriliyor.

Bu ara bende de ciddi baş ağrısı var ilaçlar sizde daha da beter hale getiriyordur umarım bir an önce geçerBen de öyle yapmıştım hep yatmadım evde hayatı daha yavaşlatarak devam etmiştim.Protein ağırlıklı beslenmiştim bu aüreçte bir de 15 dk falan temiz hava almıştım yavaş yürüyerek.Hadi bakalım güzel haberler alın inşallah iğneler bir zamandan sonra kalçada şişlik yapıyor arnica jel de işe yaramamıştı bende sıcak havlu ile masaj işe yaramıştı aklınızda olsun

Evet doktorumla konuştum fitili bırakıp iğne dozumu arttırdık Deneyimlerinizi paylaştığıniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten iğneler kalcalari mahvediyor

Evet doktorumla konuştum fitili bırakıp iğne dozumu arttırdık Deneyimlerinizi paylaştığıniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten iğneler kalcalari mahvediyor
Rica ederim son hafta artık benim doku iyice incelmişti morluklar baya vardı yapan kişilerden de rica edin çok yağlı olduğu için iğne yavaş vursunlarİnşallah kalp atışından 2 hafta sonra bırakacaksınız zaten

Kızlar sizlere yine bir şey danışacağım benim yarın 5. Gün henüz regl olmadım ve bende adet düzensizliği olduğu için sadece ilaçla adet oluyorum ama Dr ilaç vermedi kendiliginden olursun dedi sizler kaçıncı günde oldunuz hatırlıyor musunuz? Ve bir şey daha merak ediyorum benimde dondurulmuş olacak muhtemelen bir ay sonra olur benimde transfer.. transferden kaç gün önce bu iğne ve fitili kullanıyoruz ve gebe kalırsak ne kadar devam ediyoruz artık benim karnım delik deşik

Benim de düzensizdi regl hatta hemen olamayacakmışım gibi düşündüm ama kendiliğinden yanılmıyorsam 8.gün gibi olmuştum.Zaten hemşire de demişti şu kadar gün sonra olursun diye.Transferden önce sadece estrofem diye bir ilaç corasprin ve folik asit kullandım ben (5 gün önce) fitil ve iğne ise transferden sonra başlıyor.aFitil zaten hap ağızdan da vajinadan da alınıyor hoca genellikle vajinadan aldırıyor iğne ise kalçadan günde 2 ampul vuruldum ben.İğne ve fitil bebeğin kalp atışından 2 hafta sonraya kadar devam etti.Hesabı sen yap O kadar uzun sürdü ki tam bilemiyorum ama sanırım yaklaşık 40-45 günü buldu!

Off kuzum kıyamam yaa yağlı bir igneymis ve çok acitiyormus korktum eşiniz mi vurdu yoksa gidip mi vurdurdunuz benim eşim vurmuştu şimdiye kadar olanları bunuda yapabilir sanirim

Off kuzum kıyamam yaa yağlı bir igneymis ve çok acitiyormus korktum eşiniz mi vurdu yoksa gidip mi vurdurdunuz benim eşim vurmuştu şimdiye kadar olanları bunuda yapabilir sanirim
Karından olanlardan farklı ampulle vurulan bir iğne merkezden bana özellikle sağlık kuruluşunda vurulmamı söylemişlerdi ki eşim de zaten vuramazdı.Baya enjektörlü iğnelerden çünkü Ben sağlık ocağında vuruldum haftasonları ise eve çok yakın bir özel hastanenin acilinde vuruldum.Çok acıtmıyor o an eve gelince bir şişlik kalıyor sonra sonra artık sürekli vurula vurula morarmalar başlıyor onun için de bir jel sıcak havlu vs yapmıştım ben.Yapan kişi de yavaş vurursa süper oluyor o konuda şanslıydım sağlık ocağındaki hemşire sağolsun çok yavaş vuruyordu

Ay sağolsun ya inşallah bende o aşamalara gelirim de bende yavaş vuran bir hemşire bulurum

Ben opunun 5 günü adet olmuştum. 5-10 içinde olursun belki biraz da geçebilir demişlerdi. Canım ben transferden sonra değil transfer hazırlığı ile birlikte progestan iğne, Estrofem, folbiol, prednol, monodoks, coraspin başladım. Transferden sonra monodoks ve prednolu bıraktım. Artı fıtıl eklendi. Ama dün doktorumla konuştuk fitili bıraktım iğnenin dozu artı. Bu ilaçlar da muhtemelen kişiye göre değişir. Dokturun sana uygun olanı verecektir.

Çok teşekkür ederim canım dün bu progestan iğne yorumlarına baktım burda biraz epey acidigini yaktığını vb söylemişler ama sonuçta katlanilmayacak bir acı olmadığını düşünüyorum bir an önce ilk reglimi olmayı bekliyorum bende bugün 5. Gün dua edin ebriyolar oluşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…