Ankara...29 Yaş...Yeni arkadaşlar edinmek...

Neden olmasın yaa bence olabilir herkes aklından benzer şeyleri geçiriyorsabu forumdan kendimize güzel kalabalık bir arkadaş grubu oluştururuz belki reformer pilates için bende fiyat araştırıcam bu hafta belki 3 kişilik grup dersi almak istiyoruz ayarlayabilirsek hepimiz ortak saatlere ama bakalım. Siz nereye gidiyorsunuz ?

Tower pilatese gidiyorum

Sende gene bir iki tane varmış bende oda yok.. yeni bir şehre tasındık kimsem yok açıkcası edinmeye cesaretimde yok özellikle pandemi beni cok etkiledi kapalı ortamlarda bulusmaya korkuyorum anca yazın artık arkdas edinip bulusabilicem bnm derdim de baska işte

Merhaba en güzeli hep beraber bir spor etkinliğine yazılalım olmaz mı? Hem tanışır hemde forma gireriz . youtube da noluyo ya ¿da geçen gördüm kendo diye bir sporu deniyorlardı. biraz araştırdım ankaradada varmış ankara kendo klübü. ilk gün ücretsizmiş hemde D ne dersiniz?

Ne olduki

Talibim diyormuşum 23 yıllık öğretmen bir arkadaşım tayin olup çok uzaklara gitti gel seninle arkadaş olalım biz deyip arkadaş olabiliyorsak ne güzel olur

Yer varsa ben de talibim kızlar 29 yaşındayım, psikoloğum 10 aydır evliyim çocuğum yok, üniversite için gelmiştim daha da gitmedim 10 yılı geçti ankarada yaşıyorum bir süredir kendi mesleğimi yapamıyorum (ne yazık ki iş bulamıyorum) yarışmacı arkadaşlara başarılar eskisi gibi iş yerinden arkadaş edinemiyorum artık, edinsem de dost olmuyor instagramda ekleştiğimizle beğendiğimiz postlarla kalıyor. Şaka bi yana bu konuda ben de çok dertliyim kızlar, herkes dağıldı başka şehirlere ya da kendi telaşında kafa dengi arkadaşım kalmadı nerdeyse kuruyup gidicem yalnız başıma

Bize bi esra erol lazım sanırım hepimizi toplayıp çaya çıkaracak

Bize bi esra erol lazım sanırım hepimizi toplayıp çaya çıkaracak

kesinlikle. Dost’un önünde buluşuruz en kötü nolcak
Ben çok kişiye yazdım. Herkes yakınıyor ama kimse buluşmak istemiyor. 3-4 kişi de olsak kendi aramızda buluşup birer kahve içebiliriz. Kime ne zararı olacak bunun bilmiyorum.

Bende varım, çankaya tarafındayım zaten arkadas cevrem var sosyalim ama hiç böyle forumdan vs kimseyle tanışmadım ilginç olabilir denemek lazım, ömürlük dostluk bile kurulabilir. Ama ön tanışma şart hanımlar.
Şimdi minnacık bir ergenle kahve yerine çikolatalı süt içmeyelim durduk yere :)

Ben çok kişiye yazdım. Herkes yakınıyor ama kimse buluşmak istemiyor. 3-4 kişi de olsak kendi aramızda buluşup birer kahve içebiliriz. Kime ne zararı olacak bunun bilmiyorum.
Ben varım ciddili
Buna ben de katılıyorum, ilgilenenler yaş meslek gibi kısacık bir tanıtım yapabilirler en azından biraz bişeyler çıkarabilir diğerleri de arkadaş olup olamayacakları ile ilgili

bende gelebilim , ben her cumartesi kızılaydayım :))) oğlum ingilizce kursuna gididyor onu bekliyorum .

Benim burada anne gruplarından arkadaşlarım oldu, farklı şehirlerden birbirimize ev oturmasına falan gittik. 8 senelik arkadaşız artık. Hala birinin bir derdi olunca uzun uzun yazışırız. Samimi olduklarımla maalesef uzağız keşke yakın olsaydık. Neden olmasın ki buradakilerde normal insanlar yani sonuçta. İstanbulda olsaydın arkadaş olabilirdik.

Yalnız değilsiniz bende 26 yaşındayım sıcakkanlıyım,girişkenim, sosyalim. Ama bulunduğum şehirde genellikle kızlar benimle arkadaşlık yapmak istemiyor tarzım tavrın farklı geliyor onlara. İş yerindekiler de bir avuç kız arkadaş iyilerdir,hoşlardır ama hem çok farklıyız hem de iş arkadaşıyla çok samimi olmayı ben doğru bulmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…