Anestezisiz rahim filmi 😰

İnşallah iyi geçer bana da yazarmısın nasıl geçti diye
Ya inanin sok oldum insanlarin abartisi mi yoksa herkesin agri seyi farkli mi bilmiyorum ama bunun icin asla aneztesi alinmazmis. Sadece bir kac dakikalik adet sancisi gibi bir sanci giriyor ama adet sancim sahsen daha siddetli oluyor bu biraz dhaa hafifiydi tamamen agri 2 dakika surdu sonra hic bisey olmamis gibi devam ettim sukur

Çok sevindim bende biraz rahatladım inşallah güzel sonuç alırsın

Bende Perşembe günü anestesisiz cekilcem umarım öyle olur bende de

Bende Perşembe günü anestesisiz cekilcem umarım öyle olur bende de
Bilmiyorum doktordan doktora mi cihazdan cihaza mi farklilik var ama inanin asla abartili birsey degil ki kadar korkuyla gittim ki sok oldum bumuydu dedim. Ilk ilaci birakinca hafif bir kasilma hissettim sonra tam dakika tuttum ve 2-3 surdu agrisi bi ara tam adet olmus gibi yada tam boyle tuvalete cikmaniz gereken bi gaz sancisi gibi hissettim doktora sanirim tuvalete gitmme lazim dedim guldu o anda zaten bitti. :) sonrasinda cok sukur gezmeye ciktik dolastik asla agrim yoktu doktor orda gunluk ped verdi bana onu taktim ilk yarim saatte az bi kanamam oldu sivi ile beraber oda gecti gitti insAllah seninde coook kolay gececek

İnşallah canım dua edin bana da korku var açıkçası okuduklarimdan sonra, bende şehir Hastanesi'nde cekilicem makinalari nedir nasıldır bilmiyorum hayırlısı ile acısız ağrısız atlatsam persembeyi bıgüzel sonuç alırım insaALLAH sizinde sonuclariniz tertemiz gelsin insaALLAH

Aminn Allah razi olsun insAllah sizinde tertemiz cikacak ve kolay gececek dua edecem sadece benim gibi kendinizi cok korkutmayin yemin ederim o kadar korkuyordum ki sadece adet sancisi gaz sancisi karisimi birsey ve kisa suruyor hic endiselenmeyin cektirdikten sonra haber verin banada

Allah razı olsun tamamdır

Merhaba dün 2 de bende girdim.baskin ağrı dışında bişey olmadı,korkulacak bişey değilmiş.islem 1 dk sürdü..odaya girip çıkma 10 dk idi.cok şükür tüplerim acıkmış sadece hafif enfeksiyon var dedi,doktor antibiyotik yazdı ona başladım ins oda geçer.bilgi için çok tşk ederim

Ya cook sevindim hepimiz kendimizi bosuna korkutmusuz enfeksiyon korkulacak birsey degil bildigim kadari ile ilacla insAllah hemen gecer tuplerin acik olmasi en onemlisi cok sevindim sizin icinde

Ya cook sevindim hepimiz kendimizi bosuna korkutmusuz enfeksiyon korkulacak birsey degil bildigim kadari ile ilacla insAllah hemen gecer tuplerin acik olmasi en onemlisi cok sevindim sizin icinde
Evet enfeksiyon için antibiyotik verdi doktortşk ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…