Anestezisiz rahim filmi 😰

tugbaa0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
305
100
28
Tekrardan selam kizlar gecende konu acmistim ama bugun anestesi almadan cekilecegini ogrendik tekrar sormak istedim anestesi almadan ceken var mi rahim filmini? Yorumlara sok oldum bayilanlar bile varmis gercekten bu kadar mi korkunc? yurtdisinda yasiyorum ve doktora bu sekilde cekmemi uygun gordu sabah randevum var birsey cikacak korkusu ayri bunu cekme korkusu ayri sardi o kadar dayanilmaz bir sey mi?

Ben özel merkezde anestezisiz çektirdim. Normal alttan muayene gibi geçti hatta bi tık daha acısız diyebilirim. Sıvı verildiğinde bi basınç hissettim hepsi bu kadar. C kollu cihaz ile çekmişlerdi. Kendinizi rahat bırakın.

Yorumlar korkuttu beni baska sitelerdede baktim bayilanlar olmus kusanlar olmus zaten ne sonuc cikacagini dusunme stresi beni mahv etmisken birde bu korku cikti. Rahatlattiniz insallah guzel gecer agrisiz ve temiz

İstanbul daysan sana bir yer önerebilirim acısız ve anestezisiz birsürü akrabam gitti ve hepsi memnun ben yurt dışında olduğum için çektiremedim ama bu yıl inşallah çektiririm çok önemli çünkü C kollu cihazları var çeken yerin ve bu sayede acı eşiği nerdeyse 0 miş doktorun kendisiylede konuştum ama gidemedim çokta kibar bir doktor gerçekten gidemediğim için aşırı üzgünüm.. bayılmalar kanrevan içinde kalanların türlü türlü sorunları var ve üstelik klinik veya radyoloji deki enstrümanlar çok eski taş devrinden kalma bazıları resmen bu yüzden çok çok acı çekmeleri de normal..

Yorumlar korkuttu beni baska sitelerdede baktim bayilanlar olmus kusanlar olmus zaten ne sonuc cikacagini dusunme stresi beni mahv etmisken birde bu korku cikti. Rahatlattiniz insallah guzel gecer agrisiz ve temiz
Az önce yorum yazdım arkadaşta C kollu cihazdan bahsetmiş çok tanıdığım var bu şekilde çektiren bende henüz çektirmedim ama cesaretimi topladım inş çektircem korkmayın

Malesef yurtdisinda yasiyorum bende burda bilirsin doktorlar bazi seyleri secenek yapamiyor secimi bize birakmiyorlar aneztesi isteyip istememek gibi bir luksumuz yok onlar gerek yok dediler mi tamamdir. Umarim bu cihazlarda oyle acisiz olacak yeni cihazlardandir cok korkutuyor beni

Hiç korkmayın. Ben çektirdim, tekrar isteseler cektiririm yine. Tüpleriniz açıksa hafif bir adet sancısı gibi. Kapalıysa biraz daha artıyor ağrı. Ama bu ağrı kısmı 1 dakikayı bulmaz, sadece ilaç verilince oluyor.

Bende normal çekildim 2 dk sürdü adet ağrısı gibiydi korkmayın basit bir işlem bende çok korkorak girmiştim bumuymus dedim

Şöyle ağrı eşiğinizle alakalı bir durum küçük bir regli ağrısına ya da hafif bir baş ağrısına dayanamıyorsanız çekilmeyi, ama dayanıyorsanız hiç korkmayın ve okuyup kendinizi böyle korkutmayın bu kızlık zarı muhabbeti gibi çok sancılı çok acılı oldu, ölcem sandım diyen insanların kafası bana göre.

Bende anestezi olmadan çektirdim daha yeni vajinal muayene gibi bir ağrısı oldu o kadar korkmayın kasmayın kendinizi

Canım sen nerde yaşıyorsun ? Bide oturduğun yerde mi çektireceksin sana önerim İstanbul’da çektir ben doktorumla anlaşma yaptım Almanyada korkuyorum güvenmiyorum dedim İstanbul’da olur da çekilirsem sonuçları ama bakıp tedaviye devam edebilirmiyiz dedim sordum mecbur okey dedi çünkü yapılması gereken bişey

Ben anestezisiz çektirdim, en son sol kasığım galiba biraz acıyor derkeeen bitti bile dedi doktorum, ki canım gerçekten kıymetlidir ve bu tarz işlemlerden gerçekten korkarım, başlarken duyduğum şeylerden dolayı ağlamıştım, doktor odaya girdiğinde şok olmuştu, neden ağlıyorsun diye, inşallah sonucunuz güzel çıkar

Ya hadi insAllah simdi gidiyorum 2 saat sonra cektirecem biraz rahatladim yorumlarinizla

ya bende simdi gidiyorum ama kalbim yerinden cikacak gibi hissediyorum yorumlar korkunc geldi bana bayilanlar bilmem kusanlar dogum agrisindan daha beter diyenler baya endiseliyim ama tecrubesi olanlardan boyle guzel yorumlar rahatllatti biraz amin insAllah cok sagolun

Ben Norvecte yasiyorum canim 2 saat uzaklikta ki bir klinikke cektirecegim korkuyorum ama bu sene Turkiye ye gelme sansim yok bende sadece turk doktorlarimiza guveniyorum ama imkanim yok daha fazlada ertelemek istemiyorum artik ne varsa ogrenip tedavi olmak istiyorum her ay negatif gormek cok daha kotu geliyor bana

İnşallah iyi geçer bana da yazarmısın nasıl geçti diye

Amin insallah canim Geldik bekliyoruz yarim saatte siram gelecek ama kalbim durmak uzere insallah hem kolay gecer hemde kotu bisey cikmaz
Başka şeyler düşünün sanki o an bedeniniz orda ama ruhunuz başka yerde gibi. Aklınıza başka şeyler getirin. İnşaallah rahat geçer

GEbe kalmadan 1 ay once cekildim bende anestesisiz hsg. Kendimce ilac verirkenki agri adet agrisi gibiydi siddetli ama anlik bende aci veren kismi rahimi acmaya calistiklari zamandi spekulum dedikleri aleti yerlestirmek zor oldu ve asiri canim yandi ama bu benimle alakali yani vucudumla darlik sorunu oldugu icin bide insan ister istemez kendini sıkıyor o anda bile onun icin deger diye dusunmeye calistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…