AMH DEĞERİ ÇOK DÜŞÜK OLUP DOĞAL YOLLA HAMİLE KALANLAR VAR MI?

Bir arkadaşım 0.01’le hamile kaldı. Hem de doktoru tüp bebek bile imkansıza yakın demişti. Benim de amh değerim düşüktü 1.7’yle tüp bebek, iki yıl sonra muhtemelen 1’in altıyla doğal yolla hamile kaldım. Amh tek başına çok belirleyici değil, diğer değerler de önemli.

0,01 le tüpe de imkansız diyor Dr lar evet.
Arkadaşınızın fsh, E2 si kaçtı Hatrlar veya sorar mısınız kendisine?

Kendisine ulaşamadım ama diğer değerlerinin de çok iyi olmadığını hatırlıyorum. Belki inanmazsınız ama ilk ay hamile kalmıştı.Ben ilk gittiğimde 2.35 amhye düşük demişlerdi, doğal yolla kalamadım bir seneye yakın denedik. O tahlilden 3 sene sonra kendiliğinden oldu. Hamilelik kafaya taktıkça olmuyor, stres çok etkili.

Kür aldığınız kişiye nasıl ulaşabilirim bende istanbuldayım amh çok düşük

Kür aldığınız kişiye nasıl ulaşabilirim bende istanbuldayım amh çok düşük
Canım benim amh değerim 0.3 ben gebe kalabiliyorum ama 7.hafta gibi kalp atışları duruyordu, (var olan yumurtada kalitesiz anlamına da gelebilirmiş) bende bir karışım hazırlayan yere başladım eğer ki acele etmezsen bana 2 aylık bir tedavi karışımı verdi, oraya gitmeden önce amh fsh gibi hormon testlerini de istiyor, ona uygun karışım veriyormuş çok umutlu konuştu 2 ay sonra ben yine kan vereceğim eğer ki benim amh değerlerim yükselirse herkese tavsiye ederim orayı önce bir kendim denemem lazım

Bu küre nerden alabilirim yardımcı olur musunuz?

Merhaba size bu kıbrısı öneren dr hangisiydi acaba

Merhabalar
Durumuzunda Bi gelişme var mı

Merhabalar
Durumuzunda Bi gelişme var mı

Canım ben karışımı kullanmaya başlayınca ilk ay ben çok düzenli adet olurum yani ya 28 güne ya 1 gün öncesi olurdum ilk ay 25.gün gibi adet oldum, 2. Ayda sanırım 28.güne adet oldum sonra karışıma devam ederken karışımı veren yere ben her ay gittim fikir almak için bence dene artık dedi, bende kaybedecek birşeyim yok gibi düşünüp denedim ama gebe kalamadım, karışıma devam ederken sonraki denemem de gebe kaldım şuan 3.5 aylık hamileyim herşey şuan için yolunda inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Maşallah Allahm sağlıkla bağışlasın
Karışımı özelden yazabilir misiniz

Maşallah Allahm sağlıkla bağışlasın
Karışımı özelden yazabilir misiniz

Karışımı onlar veriyorlar hazır olarak, sonra onu pekmeze karıştırıp hergün 1 kaşık yiyorsun, birde çay şeklinde demlenen hayır otlu falan karışımları var (bu dediğim yer İstanbul Fatih camisinin yakınında Malta diye biyer var orda)

Öncelikle kısaca hikayemi yazayım. 3 kez tüp bebek denemem oldu. 1 kez gebelik ama kalp durması , 2. cisi hiç tutmaması , 3. cü olan önceden reklam vs sanarak yanaşmadığım Bahçeci Tüp bebek merkezinde Mehmet Reşit Asoğlu ile gelen gebelik. ( Amh 0,01 )
İlk 2 doktorum alanlarında isim yapan drlardı ve 2 sine de saygım sonsuz fakat bana klasik tedavi uyguladılar ve pek üzerime eğilmediler.
Şunu çok rahat söyleyebilirim ki yaşım 40 ve amh düşük olduğu için beni kibarca olmaz , donasyon tercih et diyen bu forumlarda yazan ( biri Nişantaşında çok ünlü muayenehanesinden ağlayarak çıktığım , menopoza gidiş var sende diyen hala aklım almıyor ) dr.larda oldu. Şükür ki yolum MRA ile kesişti. Bende ne menopoza gidiş vardı ne de bu aşamada donasyona ihtiyacım vardı. Sadece amh değerim düşük ve yaşım 40 tı .
Havuz yöntemi ile gebelik gerçekleşti. haa gerçekleşmeyedebilirdi ama o zaman ne gerekiyorsa yapıldı nasip buydu diyecektim gönül rahatlığı ile. Tüp bebek gibi yüksek gerilim yaşadığımız süreçte bunu diyebilmek çok önemli.
Bahçeciye her gittiğinizde kanınız alınır ve değerlendirilir ( öncesindekilerde tek tük alınmıştı ) MRA size özel tedavi yöntemi seçer ve uygular , asistanları sizi her daim takip eder ( Serenciğim sağol ) hastahane sizi hep takiptedir işler sizi hiç yormadan sıra bekleyip bunalmadan kolaylıkla ilerler. Durumu benim gibi olanlara özellikle Bahçeciyi öneriyorum . Oradaki her dr un bakış açısının benzer olduğunu düşünmekle birlikte benim dr um sevgili Mehmet Reşit Asoğluna ise minnettarım.

Benim de amh 0,01 tüp bebek tedavisi görüyorum pek umutlu değilim. Arkadaşınız kür uyguladı mı acaba bilginiz var mı

Benim de yaşım 35 ve amh 0,01 erken menopoz riski de var şuan yazınızı okudum ve birazda olsa umutlandım. Dr mra yı takip ediyordum yazınızdan sonra gitmeye karar verdim.

Benim de amh 0,01 tüp bebek tedavisi görüyorum pek umutlu değilim. Arkadaşınız kür uyguladı mı acaba bilginiz var mı
Hiçbir kür uygulamadı. Hatta madem olmayacak diye düşünüp iyice salmıştı. Benim de öyle oldu. Tüp bebekte sigarayı bırakmıştım, alkol asla almıyordum, karı koca vitaminler kullanıyorduk. Olmadı… Spontane gebeliğimde test yaptığımda akşamdan kalmaydım, günde bir paket sigara içiyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…