AMH DEĞERİ ÇOK DÜŞÜK OLUP DOĞAL YOLLA HAMİLE KALANLAR VAR MI?

Evet Multifer’i 3 ay kullan olmazsa aşılama bile değil direk tüp bebek geç kalmayalım demişti doktorum . Hsg çektirdim. Peşine 3 ay da verdiği ilacı kullandım .3 ay ortası gebelik oldu . Size de en kısa sürede nasip eder umarım
Amin inşaallah sizin sorununuz neydi

Amh ve yaşınız kaçtı vitaminler kullanıyorum ama ilişki sırasında stres yapıyorum egzersiz yaptınız mı yürüyüş öneriyorlar pek yürümüyorum
Amh 1.20 civarıydı, yaşım 34.ben de stres yapıyordum 😃 yürümek önemli hormonları devreye alıyor ve iyi beslenme ben her gün yumurta peynir ek d vitamini kullanmaya başladım. Bide preseed diye bİ jel aldım burda okumuştum hamile kalmayı kolaylaştırıyor valla hepsinin toplamında bi şekilde oldu sanırım Allah’a şükür. Kafanıza takmayın diyorlar takmamak imkansız ama en azından elimizden geleni yapmamız gerek 🌸

Amh 1.20 civarıydı, yaşım 34.ben de stres yapıyordum 😃 yürümek önemli hormonları devreye alıyor ve iyi beslenme ben her gün yumurta peynir ek d vitamini kullanmaya başladım. Bide preseed diye bİ jel aldım burda okumuştum hamile kalmayı kolaylaştırıyor valla hepsinin toplamında bi şekilde oldu sanırım Allah’a şükür. Kafanıza takmayın diyorlar takmamak imkansız ama en azından elimizden geleni yapmamız gerek 🌸
amh niz çok düşük değil benim kromozomumda 21. kromozomda normal varyasyon çıktı inşaallah engellemiyordur

İnşaallah ben de hamile kalırım ben de öyle yapıyorum iki yıldır evliyim
Benim 4 yıl oldu evlendiğim hala öyle canım bende ondan bebegim olmuyor zannediyordum birçok doktora sordum alakası bile yok dediler
Peki sen bütün testlerini yaptırdın mı rahim filmi hormon testleri sperm testi vs.

Kesinlikle katılılıyorum yürüyüş çok etkili oluyor bende spora başladığım ay hamile kaldım

Multifer nedir?

Yürüyüş ne kadar yaptıniz değeri yükseltti mi?
Nasıl beslendiniz?
Multifer bi takviye . Amh düşük olanlar için. 3 ay kadar her gğn yaptım. Beslenmede her gün süt yumurta paketli yiyecek yemedim Abur cubur tamamen kestim. Yükseldi mi diye baktırmadım zaten 3. Ay gebelik oldu

Multifer bi takviye . Amh düşük olanlar için. 3 ay kadar her gğn yaptım. Beslenmede her gün süt yumurta paketli yiyecek yemedim Abur cubur tamamen kestim. Yükseldi mi diye baktırmadım zaten 3. Ay gebelik oldu
Prowomen gibi gida tavsiyesi mi?
Çok su içtiniz mi, erken uyuma, yürüyüş vs.

X