Tüplerinde sıkıntı olup doğal gebe kalanlar

Eşiniz verdi ise çoktan çıkmıştır sonuc
2 saatte çıkıyor çünkü sperm testi
Tüp bebek için lab. Başarılı olanlara yönelin ben bahçeci de yaptırıyorum
Pazartesi verecek,
Bahçecideki doktorlar icin cok kötü yorumlar okudum ama labartar önemliyse oranın iyitmiş evet olanında heryerde oluyor ya cok takılmamak lazım galiba bilmiyorum:KK43: insallah sizin de herşey istedigniz gibi olsun pozitifi görürsünüz

Pazartesi verecek,
Bahçecideki doktorlar icin cok kötü yorumlar okudum ama labartar önemliyse oranın iyitmiş evet olanında heryerde oluyor ya cok takılmamak lazım galiba bilmiyorum:KK43: insallah sizin de herşey istedigniz gibi olsun pozitifi görürsünüz
Bahçeciden ben memnunum doktorumdan da memenınum dediğiniz gibi olanın her yerde oluyor nasip işi inşallah hepimiz hayallerimize kavuşuruz 🌸

Kızlar koskoca kadınlar klubunde kimse yok mu ya bunu yaşayan? Normal gebe kalan, veya kalamayan? Tecrübesi olan...

Öncelikle Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin canım .Benim her iki tüpte de benzer sorunlarım vardı.Birinde geçiş yok diğerinde az geçiş vardı ve ilk doktorum aşılama olur demesine rağmen rezerv azlığı da yaşadığım için ben tüp bebek tedavisine başladım . 7 tedavi sonucunda şükür iki evladım var. Ancak geçen hafta normal yoldan hamile kaldım .13 yıl boyunca ilk kez başıma geldi ancak dış gebelikmiş .Şimdi iğne oldum ve değerlerimin düşmesini bekliyorum.Sana tavsiyem eğer durumun iyiyse tüp bebek tedavisini düşün derim ben …

X