amh düşüklügü ile normal yolla hamile kalanlar

Evet. Tek deneme oldu zaten sonrasında geziye gitmiştik yani bu işin Amh ile alakası yok Amh düşüklüğü menapoz yaşı erken olacakmış onla ilgili

İlk bebeğimde ikinci ay oldu
İkinci bebeğim ilk ay tek deneme
Merhaba yasınız kaç ekstra bisey yaptınız mı

Merhaba ovülasyon takibi yaptım yediklerime dikkat ettim avokado yedim,kuru yemiş tükettim ve spor yaptım son olarak söylemek istemedim ama gynoseeed jel kullandım bunun etkisi var mı bilmiyorum
Bu ay bende jel kullanmayı düşünüyorum. FSH da bi tik yüksekmiş olacak olan oluyor. Sağlıkla kolaylıkla gelsin. Ovulasyon testini pik görünce mi acaba ilişki oldu? Catlama olunca mı?

Pil gördüğüm günden itibaren 3 gün ilişki denedim benmişim doğdu 7 aylık
Oyyy masallah en tatlı zamanları sağlıkla büyüsün.. bende jel ve ovulasyon sipariş verdim bugün.. bu ay bende pik görünce 3 gün üst üste denemeyi planlıyorum.. hayırlısı, bilgiler için teşekkür ederim.

Eğer sperm probleminiz yoksa 3 gün üst üste deneyebilirsiniz spor olarak yoga başlangıç videolarını yaptım ve yürüyüş yaptım
Çok şükür yok regli sonrası ilişkiyi çok sık yaşamak yumurtlama dönemindeki üç gün ustuste yapmayı engelliyor istek olmuyordu bu ay da böyle denicem.. bende yoga başlangıçlara bakım akşam.. yürüyüşü daha düzenli yapayım.. benimde düşündüğüm şeylerdi teşekkürler..

Kaç yumurtanız görünüyor acaba ultrasonda ? Hormon değeriniz fsh ve estradiol iyi bence doğal gebe kalırsınız bu değerle
enson gittigim doktor 8 9 yumurta saydı çıkan sonucada şaşırdı gayet sağlıklı görünüyorsun dedi bende anlamdım belkide çok acele ediyorum kimyasal gebeliğin üzerinden 3 ay geçti daha bilemiyorum

Korkulacak bisey yok kesinlikle korkmayın benim tuplerim tikaliymis amh düşük olduğundan değil ondan hamile kalamiyormusum Ankara'da yaşıyorum ben özel bi laboratuvarda yaptırdım

Benimde duusk amh ankarada nerede yaptırdınız acaba rahim filmini bende bi yaptırmak istiyorum anestezili ile ve ne kadara yaptırdınız? Memnun kaldınız mi

Benimde duusk amh ankarada nerede yaptırdınız acaba rahim filmini bende bi yaptırmak istiyorum anestezili ile ve ne kadara yaptırdınız? Memnun kaldınız mi
Denge laboratuvarinda yaptirdim anestesisiz memnun kalmıştım ben hemen olup bitiyor zaten ocak ayında yanlış hatırlamıyorsam 5 bin TL di

Denge laboratuvarinda yaptirdim anestesisiz memnun kalmıştım ben hemen olup bitiyor zaten ocak ayında yanlış hatırlamıyorsam 5 bin TL di

Teşekkür ederim direk arayıp rahim filmi getireceğim randevu istiyorum desem çekiyorlar mi ? Anestezisiz dayanamam diye anestezili istiyordum bende aslinda

Teşekkür ederim direk arayıp rahim filmi getireceğim randevu istiyorum desem çekiyorlar mi ? Anestezisiz dayanamam diye anestezili istiyordum bende aslinda
Randevu vermişlerdi bi de adet bitimi ilk 5 gün yapılıyor ben ona göre randevu almıştım anesteziliyi hiç sormadım ben hiç zorlanmadım tabi yinede sizin kararınız

Randevu vermişlerdi bi de adet bitimi ilk 5 gün yapılıyor ben ona göre randevu almıştım anesteziliyi hiç sormadım ben hiç zorlanmadım tabi yinede sizin kararınız

Teşekkür ederim saolun hani bazı yerlerde kapalıysa açıyorlarmış filan diye duydum o sıradada ağrı çok oluyormuş onun için

Teşekkür ederim saolun hani bazı yerlerde kapalıysa açıyorlarmış filan diye duydum o sıradada ağrı çok oluyormuş onun için
Benim ikiside kapalıydı biri açıldı biri açılmadı ama yine bana çok ağrılı bisey gibi gelmedi tabi herkesin acı eşiği farklı. Bi arkadaşım bana ölüm gibi biseydi çok kötüydü diye anlattı çok korktum ama aksine benim için çok kolay geçti C kollu cihaz olunca çok agri olmuyor genelde duyduğum siz nasıl rahat edecekseniz öyle yapın:)

X