Amh 0.1 Altında Olanlar

Gözün aydın .gerçekten umut oldün bana .Allah bebeğin e uzunve hayırlı ömürler versin .
Kızlar müjdeeee:) Şimdi aldım sonucu :) 106,4 çıktı!!!
Hayırlı ugurlu olsun .gözün aydın

Folikül hızlı büyüdüğü ve sınırları düzensiz olduğu için bu ayki tedavim iptal oldu, hayırlısı artık. Amh ölçtürmek istiyorum yine ama cesaret edemiyorum zaten çok düşük daha fazla moralimi bozmayayım diye.

Hayırlısı olsun, bal tarcın çörek otu ve arı sütü deneyin bilmiyorum belki yiyorsunuz ama yumurtaya etki ediyor bence.

canım amh ölçtürmek bizim moralimizi bozmaktan başka bişey yapmıyor
çünkü fsh ın yükselmeside önemli değil önemli olan doktorun ultrasonda yumurta görmesi
hiiç düşünme canım inşallah olacak inanıyorum ben

Hayırlısı olsun, bal tarcın çörek otu ve arı sütü deneyin bilmiyorum belki yiyorsunuz ama yumurtaya etki ediyor bence.
Mayıs ayındaki tedavimden sonra yapmıştım ama kist olunca huzursuz oldum bıraktım. Arısütü her sabah yiyorum aç karnına.

Aynen öyle. Bütün değerlerim iyi çıktı son adetimde hatta fsh ilk kez 12 çıktı, 4 folikül vardı ilk defa bu kadar görüldü diye sevinmiştim ama üçü hiç büyümedi. Erken sevinmişim. Bundan sonra 1-2 tane olsun sağlıklı büyüsün yeter.

o bir taneyi ne yaptınız canım dondursaydınız ya benim 1 tane oluyo hiç iki tane olmadı daha şubattaki tedavimde de 1 tane oldu doktorum dondurdu nisanda yine başlayacaz tedaviiye

o bir taneyi ne yaptınız canım dondursaydınız ya benim 1 tane oluyo hiç iki tane olmadı daha şubattaki tedavimde de 1 tane oldu doktorum dondurdu nisanda yine başlayacaz tedaviiye
Donduruldu tabi, hayırlısı olsun inşallah hepimiz için

Kızlar iyi akşamlar size bişey danışmak istiyorum geçen yıl Amh 0.25 iken bu yıl 0.75 böyle bişey mumkun mu artı üç aydır yumurta takibinde tedavideydim doktor tüp bebek yap istersen falan dedi iki üç aydır tedavi süresince adet oluyorum ama kahve rengi ve daha az bugünde adet oldum ama aynı az ve kahve şeklinde bi yorum yapabilirmisiniz lütfen bilgiye çok ihtiyacım var

Değerlere takılmayın, folikül sayısı ve değerlerle birlikte karar veriliyor rezerv azlığında, dalgalanmalar olabiliyor böyle ama yaşınız 35 civarıysa beklemeden aşılama veya tüp bebeğe geçmeniz iyi olur.

Arkadaslar maalesef bebegim 8 haftalikken dun kalbinin durdugunu ogrendik. Bugun bebegimi aldilar. Genetik incelemeye gonderdiler. Ama olsun. Bu da bi basari cok sukur. Hamile kalabildim. Bebegimin kalp atisini gorduk. Yine de hamdolsun Rabbime. Bi dahaki sefer kucagima alcam Rabbimin izniyle.

Şubatta 31 oldum iki en fazla üç yumos oluşuyor doktor az diyor dinlemek için kapasitesi yetmiyor olabilir diyor

Arkadaşım çok üzüldüm Allah sabır versin çok geçmiş olsun doğal yoldanmi hamile kaldin peki ben yeniyim

Öncelikle gecmiş olsun. Cok üzüldüm ama dediğiniz gibi bir kere hamile kaldıysanız diger seferki daha cabuk ve rahat olacaktır. Hayırlısı olsun

Çok üzüldüm, umarım çabuk toparlanırsınız. Vücut sağlıklı olmayan embriyoyu atıyormuş genelde böylesi en hayırlısıymış diye teselli bulun ama eminim çok zordur
Pes etmek yok, zor olacağını biliyoruz zaten, inşallah en kısa zamanda sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz.

Şubatta 31 oldum iki en fazla üç yumos oluşuyor doktor az diyor dinlemek için kapasitesi yetmiyor olabilir diyor
Yaşınız genç, 6 ay deneyip sonra aşılamaya geçebilirsiniz. Sağlıklı beslenme, vitaminler, stressiz yaşam tarzıyla değerlerine rağmen doğal yoldan gebe kalan çok örnek var umarım sizin de öyle olur.

Keşke dedigin gb olsa doktor bana aşılama erkekte sorun varsa öneriyorum ayrıca senin fazla vaktin yok acele et hiç bireyle zaman kaybetme direkt tüp bebek dene dedi ben bu ay hayit tohumu aslan pençesi civan percemi coban çantası cayina başladım birde sabah akşam ac karnına arisutu bal polen e başladım inşallah ise yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…