ameliyat :(

çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için bu yaz inşallah bu sıkıntıdan kurtulup bende herkes gibi olabilirim

sizin adınıza sevindim ama benim ameliyat olanları gördüğüm kadarı ile 2 ay bu ağrılar geçmiyormuş ve özellikle ameliyattan çıktıktan hemen sonra nefes almada sorun yaşayan çok kişi var ,ben ege üniversitesinde olacaktım ama olanları görünce vazgeçtim

gerçektenmi ya bi yandan bu dertten sonsuza dek kurtulmak istiyorum ama bi yandanda dediğiniz gibi bende bir çok kişiden duydum ameliyat sonrası rahatsızlık çekenleri bu kişiden kişiye göre değişiyomu nasıl bişe ya bu dertten kurtulacak bi yöntem olmalı mutlaka (((( kremdi şuydu buydu artık fayda etmiyor hiç bişe :'((

ayni seskilde bendede el terlemesi sorunu vardi.elim terleyince kotukaltim ayagimda terliyodu.4 ay evel klipsi ets ameliyati oldum.suan okadar rahatimki artik istesemde ellerim terlemiyor.ve koltuk altimda.ayak tamamen kesilmiyo ama eskiye göre azaldi.ben cesaretin varsa tavsiye ederim.ama sunuda bilmeni isterimki cok agir bir ameliyat.nefes alamiyon ,sirt agrilarin oluyo,gögüs kismin uyusuk oluyo.cok sicaklarda refleks termesi olabiliyo.( oda mecbur,cünkü teri biyerden atmalisin)ama bu cekilenlere deyiyo.ömür boyu rahatsin.yani ben öyle düsünüyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…